Fav10 Oscar Takımı 2018 Sona Erdi. İşte Sonuçlar!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Performansını beğenmedim senin, o kadar entel olacaksın bir de 4 film nedir :A Ayrıca Spider-Man'ı da izle, Infinity War sevmişsen onu da seversin bence :D
Ben bu etkinliğe niye katıldım onu da anlamadım. :A Üşenip filmleri izlemeyeceğim de belliydi. :A

Into the Spider-Verse'yi mi diyorsun? Onu izledim ama cümle kurmaya üşendim, dolayısıyla puan da veremedim. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben bu etkinliğe niye katıldım onu da anlamadım. :A Üşenip filmleri izlemeyeceğim de belliydi. :A

Into the Spider-Verse yi mi diyorsun? Onu izledim ama cümle kurmaya üşendim, dolayısıyla puan da veremedim. :A
Senin üşengeçliğin izlemekten çok yorumlamakta sanırım :A O hemen hemen hepimizde var gerçi ama bir şekilde yazılıyor, o kadar da zor olmamalı üç beş cümleyle film hakkındaki görüşlerini bildirmek :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Senin üşengeçliğin izlemekten çok yorumlamakta sanırım :A O hemen hemen hepimizde var gerçi ama bir şekilde yazılıyor, o kadar da zor olmamalı üç beş cümleyle film hakkındaki görüşlerini bildirmek :A
Kütük kardeşinin sonradan açılan performansı hakkında ne düşünüyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir de şey diyeceğim yıl içinde iyi ve popüler filmler çıktıkça konusunu açıp vakitlice izlemeye çalışalım, hepsini sona biriktirince zor oluyor izlemesi :A

Hayatımda daha iyi bir tespit görmemiş olabilirim. :A Endgame’in konusunu falan şimdiden açtım o yüzden, güncel olarak açmaya çalışacağım bu yıl. :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Into the Spider-Verse'yi mi diyorsun? Onu izledim ama cümle kurmaya üşendim, dolayısıyla puan da veremedim. :A

Utan utan, salma konusunda zirvede yer alan sayın Gs’li dostum @Maskeli Fedai sıfır filmdi sıfır. Ancak entellektüel bir insan olduğunu kanıtladı ve bir anda 11 film birden aradan çıkardı. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Utan utan, salma konusunda zirvede yer alan sayın Gs’li dostum @Maskeli Fedai sıfır filmdi sıfır. Ancak entellektüel bir insan olduğunu kanıtladı ve bir anda 11 film birden aradan çıkardı. :A
Ahahahaha :A Övgüleriniz karşısında teşekkürlerimi sunuyor ayağa kalkıp alkışlıyorum sizi sayın Gs'li dostum :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ben, repliksiz Dunkirk'e 15'er satırlık 10 paragraf yorum yapabilen @MEnes değilim ki. :A Benim sorunum hep aynı şeyleri yazıyor olmam: 'şu sahne güzel, bu olay güzel, bu karakter güzel işleniyor, hikayenin gidişatı iyi, oyunculuklar muazzam' vb. Aa, yazarken bi' düşünüyorum, 'ulan ben 10 gün önce izlediğim başka bir diziye/filme de bunları yazdım' diyorum ve canım sıkılıyor, hemencecik ctrl+w yapıştırıp sekmeyi kapatıyorum. :A

Ahahahaha :A Övgüleriniz karşısında teşekkürlerimi sunuyor ayağa kalkıp alkışlıyorum sizi sayın Gs'li dostum :A

@Sherlock ben entel olduğumu resmi bir şekilde dile getirmedim, öyle hatırlıyorum. :A Beni yükselten, dizi-film konusunda master yapmış biri olarak gösteren, hatta @MEnes ile karşılaştıran sizlersiniz. :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayatımda daha iyi bir tespit görmemiş olabilirim. :A Endgame’in konusunu falan şimdiden açtım o yüzden, güncel olarak açmaya çalışacağım bu yıl. :A
Evet bu durumu erkenden tespit ettim sizler için önlem alalım diye, seneye bu hata düşmeyeceğiz değil mi kütük yoldaşı @Maskeli Fedai (yine o hataya düştüler :A)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Evet bu durumu erkenden tespit ettim sizler için önlem alalım diye, seneye bu hata düşmeyeceğiz değil mi kütük yoldaşı @Maskeli Fedai (yine o hataya düştüler :A)

Bütün film yorumlarını şimdi açsam, 2019’un sonu geldiği zaman yine “Yoldaşım bence süreyi bir hafta uzatalım” diye gelenler olur. Bunu iddia ediyorum, bu mesajım saklansın etkinlik zamanı ortaya çıkarılsın. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben, repliksiz Dunkirk'e 15'er satırlık 10 paragraf yorum yapabilen @MEnes değilim ki. :A Benim sorunum hep aynı şeyleri yazıyor olmam: 'şu sahne güzel, bu olay güzel, bu karakter güzel işleniyor, hikayenin gidişatı iyi, oyunculuklar muazzam' vb. Aa, yazarken bi' düşünüyorum, 'ulan ben 10 gün önce izlediğim başka bir diziye/filme de bunları yazdım' diyorum ve canım sıkılıyor, hemencecik ctrl+w yapıştırıp sekmeyi kapatıyorum. :A

@Sherlock ben entel olduğumu resmi bir şekilde dile getirmedim, öyle hatırlıyorum. :A Beni yükselten, dizi-film konusunda master yapmış biri olarak gösteren, hatta @MEnes ile karşılaştıran sizlersiniz. ?A:A
@MEnes master o konuda zaten, onu boşver sen onunla hiçbirimiz başa çıkamayız :A Halka 8. bölüme bir yazı yazmış, henüz bölümü de izlemedim. Acaba bölüm mü daha uzun sürecek yoksa yoldaşımın o yazısını okumak mı kestiremiyorum :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bütün film yorumlarını şimdi açsam, 2019’un sonu geldiği zaman yine “Yoldaşım bence süreyi bir hafta uzatalım” diye gelenler olur. Bunu iddia ediyorum, bu mesajım saklansın etkinlik zamanı ortaya çıkarılsın. :A
Hahah bu da muazzam bir tespit olmuş, kahkaha attım şu an :A :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
@MEnes master o konuda zaten, onu boşver sen onunla hiçbirimiz başa çıkamayız :A Halka 8. bölüme bir yazı yazmış, henüz bölümü de izlemedim. Acaba bölüm mü daha uzun sürecek yoksa yoldaşımın o yazısını okumak mı kestiremiyorum :A
Uzun uzun yazınca milletin okumayacağını zannediyor, ki haklı da. :A Ben Dunkirk konusundaki mesajını -gerçekten- okumadan beğenmiştim. :A Aynı filmi ben de izledim ama sen o kadar yazıyı nasıl yazıyorsun be baba? :A Kendisini güzel övdüm, hak etti. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ne yapsak boş bence, her türlü son günlere bırakacağız izleme ve yorumlamayı :A Yav hadi izlemek sıkıntı değil de yorumlamak epey sıkıntılı :A
Cidden o kısmı bir türlü aşamıyoruz :A Şu konusu yeni açılanlardan Alita'yı izlemiştim mesela sinemada ama yorumum yok. Captain Marvel izledikten sonra ikisine birden yorum yapmayı planlıyorum :A @Sherlock yazının bundan sonraki kısmı malum parantezler :A