Fav10 Online Satranç Kapışmaları Ana Konusu

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
91,536
52,911
1,061
Ankara

Tolstoyevski

Favori Üye
Sonuç facia olmasın senin için. Hem eve yeni geçtim. Şöyle bi yarım saat sonra olabilir.:A
Hazır olunca buradan bildir, 30 dakika içinde bekliyorum. :A

Bu sitenin okey versiyonu var mı forumda 4 kişi toplayıp okey atalım bir ara ya okeyde çok iyiyimdir. :A
Onu da sen bul bi zahmet. :A En zevkli okey sitesi Android üzerinden okey Plus uygulaması bence, onda da facebook gerekli sanırım.

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
91,536
52,911
1,061
Ankara
Hazır olunca buradan bildir, 30 dakika içinde bekliyorum. :A

Onu da sen bul bi zahmet. :A En zevkli okey sitesi Android üzerinden okey Plus uygulaması bence, onda da facebook gerekli sanırım.
Ben satrançta o kadar iyi değilim yalnız. :A Lisede bende katılmıştım ama fazla ileri gidemedim daha çok tiyatro ve resim üzerine madalyalarım var. :F

Tolstoyevski

Favori Üye
Sıkıcı mı geçti ne :A Daha bi çekişmeli bekliyordum :A[DOUBLEPOST=1494020595][/DOUBLEPOST]
Ben bu kadar saçma uygulama görmedim. Zamanla satranç mi oynanırmış.s.s
2 kale 1 vezire karşı tek vezirin kalmıştı, zaman kalsaydı yine kaçamazdın kaderden en fazla 5 hamle. :A

15 dakika gayet uzun bence, benim bittiğinde 7-8 dakikam vardı. Zamanı iyi kontrol etmek de satrancın en önemli kanunu. :A

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
79,912
46,822
1,061
Sıkıcı mı geçti ne :A Daha bi çekişmeli bekliyordum :A[DOUBLEPOST=1494020595][/DOUBLEPOST]

2 kale 1 vezire karşı tek vezirin kalmıştı, zaman kalsaydı yine kaçamazdın kaderden en fazla 5 hamle. :A

15 dakika gayet uzun bence, benim bittiğinde 7-8 dakikam vardı. Zamanı iyi kontrol etmek de satrancın en önemli kanunu. :A
Ben uzun sürenleri seviyorum böyle ihtimalleri hesaplayamadım birde siyah kazandı diyor nah kazandı:A

Tolstoyevski

Favori Üye
Ben uzun sürenleri seviyorum böyle ihtimalleri hesaplayamadım birde siyah kazandı diyor nah kazandı:A
Tüm dünyada satranç kuralı budur, isterse beyazın tüm taşları dursun, siyahın sadece şah ve atı kalsın. Eğer belirlenen süre içinde beyazın süresi dolar, siyahın euro pardon dolmazsa maçı siyah kazanır. :A Gerçekte de kum saati ya da basmatikli kronometre üzerinden yapılır bu.

Süreyi ben seçtim, 10 dakika ya da 20 dakika 25 dakika da olabilirdi. :A