Fav10 Haftanın Üyeleri | 6 Ağustos - 12 Ağustos 2024

İlk 2 hafta durgun oluyorsun evet alışma süreci malum, sonrasında rutine girer işler
Sen dizi izlemelere devam et, aramızda 10.000 mesaj var, ben yetişeyim sana
Ara verdiğim dönemlerde yakalamaya çalış

Okulda matematik birincisiydim, bi zahmet onu hemen anlayayım

Ben o mesajda “ben zirvelerdeyim Dosi”nerde” küçümsemesi sezdim

Ben fazla yazamıyorum yapacak bir şey yok

tabiki espri kendi içinde öyle bir küçümseme izleri taşıyabiliyor ama onu espri kalıbı içerisinde gizleyip rahatça piyasaya sunmamızı sağladığı için esprileri oldum olası sevmişimdir

tabiki şakadan dedik yoksa öyle bir imada bulunmak ne haddimize
ama aynı espriyi her yukarı çıkanın yapma imkanı var, sırf öyle saçma espriler yapabilmek için bile insanın arada bir zirveye çıkması gerekiyor

Reactions: 12.Adam and Dosi
Ne naz yaptın sende. Yanlışlıkla ban atsalar ugramayacaksin demek ki
yanlışlıkla banlamaktamı vardı

ben onu hesaba katmamıştım şimdi bunu @Dosi nin aklına getirme birazdan koşarak gelir banlar beni
sebep olarakta senin dediğin yanlışlıkla seni banlasalar lafını, yanlış konuştu banla bunu şeklinde algıladım der o zaman tam gümleriz
,

Reactions: Dosi and 12.Adam
Sende kafayı bana taktın ha, küstüğünde seni kendi halinde bırakmak gerekirdi
Ben bundan sonra en iyisi soğuk buzdolabı moduna geçeyim. Üyelerle sohbeti keseyim. Tek yönetici benmişim ve tüm cezaları uyarıları ben veriyorum sanıyorlar galiba sjjsjsjs @RüzgarGülü
Arkadaşlar öyle kolay ceza verme banlama olayı yok. Çoğunluk ne derse o. Önce bunu bilin.
Forumun uyarı kısmına bakarsanız ne kadar uzun süredir olmamış olduğunuda görürsünüz

Reactions: tekin
sorun sizde değil bende, ben muhabbete başlayınca çok üstlerine gidiyorum insanların
onun için benden kurtulmanın yollarını arıyorlar tek başına değilde öyle kurbana girer gibi yöneticilerden 4 kişide bana girişebilirsiniz önemli değil

Reactions: Dosi

Aslında herşey @MEnes in kontrolündeydi. (Olsa öyle derdi)

Ben ilk 2 hafta durgun oluyorum iş başlangıcında, sonrasında da alışkanlık olur zaten
bide dizi izlemelerine sardım. Bitirmeden bırakamıyorum
durgunluğa o da bir vesile
Lastikleri ısıtıyorsun, arabanın beygir gücü zaten f1 de kullanılan parça , drs yi
de yakınlaşıp açarsa yağ gibi kayar otomobil.

Mastercheften sana malzeme çıkmıyor galiba

Vayy
Serhat’ı nerde ?
(Forumdaki değil)
27-15 = Bana laf mı çekiyor bu tekinsiz tekin.

yok o pi sayısı gibi bir rakam, genelde sohbetlerde kendi aramızda kullanıyoruz seninle ne alaka! töbe haşa öyle bir hata yapmam

Reactions: 12.Adam