Fav10 Film Kulübü 9. Sezon | 2. Hafta Oylaması

Hangi 6 film?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Departures ve Coraline filmlerinin hic oy alamamasi schkandal. Secilenlerin de pek begenilecegini düsünmüyorum, umarim yanilirim. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ülke dışında olunabiliyor mu Haziran’da? :D 1 Haziran’da belli olur aksilik çıkmazsa. :Z
Karışık durumlar. Türkiye uçuşumuz ne olacak belirsiz. THY bana mesaj yollamış dönüş biletinde sadece belirli dakika değişiklik olmuş ama Haziran'da uçuş iptal mı değil mi belirsiz.
Bizim ülkenin hiç bir yasağı yok, herşey Türkiye'de bitiyor😏

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Karışık durumlar. Türkiye uçuşumuz ne olacak belirsiz. THY bana mesaj yollamış dönüş biletinde sadece belirli dakika değişiklik olmuş ama Haziran'da uçuş iptal mı değil mi belirsiz.
Bizim ülkenin hiç bir yasağı yok, herşey Türkiye'de bitiyor😏
Sizde yasak yoksa bizde de kalkacak büyük ihtimal, sorun olmaz. :)

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
90'lar ise zaten bir başka anlamda başyapıt etkinliği olacak demektir eğer kült yapımlar seçilirse :eek: :A Filmlerin neredeyse hepsini eğitim amaçlı İng alt yazılı izlediğim için başyapıtları da bu vesileyle rahatça ikici kez izleyebiliyorum daha önceki başyapıt etkinliğinin aksine o yüzden 90'lara daha katılım gösteririm gibi. :D

Burada "Başyapıt" şovu yapılıyor, ancak gel gör ki devam ettirdiğim zaman kimseye yorum yaptıramamıştık. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Haziran'da katılmayabilirim film etkinliğinize. Ya ülke dışında olurum yada buralardaysam bilgisayar okula bırakılırsa izleme imkanım olmaz😊 ha hemen 1 Haziran'da filmler netleşmiş olursa yada başlanırsa ikinci haftası okul bitmeden izleyebilirim bir kaç film.

Dosi hanım size çaktırmadan sızdırır filmleri 3-5 gün önceden @bazinga, hepsini izlemeniz için oldukça yeterli bir süre zaten sizin için. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dosi hanım size çaktırmadan sızdırır filmleri 3-5 gün önceden @bazinga, hepsini izlemeniz için oldukça yeterli bir süre zaten sizin için. :A
Seçilmesi garanti olacak işler olmalı :A 3haziranda kesinleşme olacaksa yine işimi görür :A 1 ve 2 Haziran'da aşırı yoğun olacağım, ogünlere seçme günü verebilir.. Filmi bırak foruma bile vakit ayıramayacak kadar yoğun günler geçireceğim o günlerde :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Biyografi filmleri ilgimi çekmiyor. Invictus ve Frost/Nixon'u izlemeyeceğim. Bir ihtimal Public Enemies filmine de bakmam. Konularına baktım ilgimi çekmedi. Bu sezonu 5 film ile tamamlamayı planlıyorum. 3 film izledim ve geriye 2 komedi filmi kaldı 😊. @Tolstoyevski @Sherlock

8. Sezon oylama işimizde vardı şimdi geldi aklıma. En geç geceye doğru yollarım oylarımı @bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
8 filmden 5 tanesini izleyerek sezonu tamamlıyorum. İkinci hafta ilk haftaya göre daha iyi olsada 8. Sezon kadar yüksek punlamalarda bulunmadım.

Yarın etkinlik dışı bir film daha izleyerek bu ay film izleme işini noktalıyorum 😊

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
8 filmden 5 tanesini izleyerek sezonu tamamlıyorum. İkinci hafta ilk haftaya göre daha iyi olsada 8. Sezon kadar yüksek punlamalarda bulunmadım.

Yarın etkinlik dışı bir film daha izleyerek bu ay film izleme işini noktalıyorum 😊
Etkinliğin muhtemelen en iyi filmi olan Frost/Nixon'ı izlemeyecek misin cidden. :oops:

Ben de iki film daha izledim, ilk haftanın üstüne çıktı bu kadarıyla bile. :Z

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Etkinliğin muhtemelen en iyi filmi olan Frost/Nixon'ı izlemeyecek misin cidden. :oops:

Ben de iki film daha izledim, ilk haftanın üstüne çıktı bu kadarıyla bile. :Z
Konusu ilgimi hiç çekmedi. Benim için bu sezonun en iyisi State of Play oldu. 8.7 puan verdim :Z

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Konusu ilgimi hiç çekmedi. Benim için bu sezonun en iyisi State of Play oldu. 8.7 puan verdim :Z
Sade konuya göre değerlendirmek yanlış olur. Kağıt üzerinde konu bence de sıkıcılık kokuyor ama hiç değil. :A

State of Play henüz izlemedim, az sonra ona başlayacağım. :Z

• Harika