Fav10 Film Kulübü 13. Sezon | 3. Oylama | Amerikan Filmleri

Hangi filmleri izleyelim? (Max 3 film)

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yine mi aynısı oldu 🤦🏻‍♀️ @bazinga
Ne yapalım. İlk film zamanından ders alsaydın :A @bazinga
Oylamanın sonu bekle. Çok boş vaktin varsa dizi izle :A
------

En son izlediğiniz film kısmına atarsın yorumu. İlla puana girmek zorunda değil
İkisini birden yapıyorum zaten; hem film, hem dizi. Diziyi genelde geceleri izliyorum. :A

Zaten ilk olarak o konuya atıyorum. Sadece geç izleyecektim o filmi, erken izlemiş oldum demek istedim. Seçilme ihtimalinin ortadan kalkması kastım. Yoksa atıyorum, izliyorum yani, sorun yok. :A
------

Arada kaliteli başka filmleri de kaçıracağız diye korkuyorum ama şu ana kadar kalite açısından şahane gidiyoruz cidden. Devamı da böyle olur inşallah. :Z
Little Children, American Beauty tarzı tam, @Dosi'ye söylediğim gibi. Tabii bu beklentiyi yükseltmesin çok fazla, onun bir tık altı ama bence çok iyiydi film. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İkisini birden yapıyorum zaten; hem film, hem dizi. Diziyi genelde geceleri izliyorum. :A

Zaten ilk olarak o konuya atıyorum. Sadece geç izleyecektim o filmi, erken izlemiş oldum demek istedim. Seçilme ihtimalinin ortadan kalkması kastım. Yoksa atıyorum, izliyorum yani, sorun yok. :A
------

Little Children, American Beauty tarzı tam, @Dosi'ye söylediğim gibi. Tabii bu beklentiyi yükseltmesin çok fazla, onun bir tık altı ama bence çok iyiydi film. :D
American Beauty benzetmesi çok ilgimi çekti ama beklentimi yükseltmeyeceğim. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf