Fav10 Film Kulübü 12. Sezon Sonuçları Belli Oldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir Fav10 geleneği olan Fav10 Film Kulübü etkinliklerinin 12. sezonu da geride kaldı...

Yüksek katılımlı denilebilecek sezonlarımızdan biri olan ve BluTV'de gösterimdeki filmlere özel olan bu sezonda kazanan Oliver Stone'un en ünlü filmlerinden bir tanesi olan 1991 yapımı JFK oldu. Film, izleyici kat sayısı dahil edilmiş haliyle 9.0 puan toplamayı başardı. Onu takip eden film ise İspanyol yapımı Lovers of the Arctic Circle oldu. Filmin genel puanı 8.8 oldu. Türk sinemasının nispeten az bilinen komedilerinden olan İnşaat 8.4 puanla üçüncü olurken 8.2 puan alan HBO & BBC ortak yapımı Conspiracy de güçlü bir görüntü çizdi...

Bu sezon hemen hemen tüm filmlerin izleyici sayıları yakın seviyelerde olduğu için sadece ortalama bazlı sıralamada da pek bir değişiklik olmadı.

12. sezonun ödülleri çok yakında dağıtılacak, bu yılki final olan 13. sezon ise başlamak üzere. Hepinizi bekliyoruz...

İşte Fav10 Film Kulübü 12. sezon puan durumu:

1629315299018.png

@Araf @bazinga @mesmeso @Dosi @Sherlock @Angelica @phoebebuffay @gundix123

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Eline sağlık sayın admin, yine güzel bir sezon oldu. :Z Bu arada Excel açık bir şekilde son yorumların tamamlanmasını bekliyormuşsun anladığım kadarıyla, umarım fazla bekletmemişizdir. :A @bazinga
@Sherlock'a bak, sonradan oyuna girip bütün filmleri tamamlamış. :A
Hepimiz senin gibi arka arkaya 13 yorum yapamıyoruz ki kardeşim, yoksa filmleri izlemiştim zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Araf

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eline sağlık sayın admin, yine güzel bir sezon oldu. :Z Bu arada Excel açık bir şekilde son yorumların tamamlanmasını bekliyormuşsun anladığım kadarıyla, umarım fazla bekletmemişizdir. :A @bazinga

Hepimiz senin gibi arka arkaya 13 yorum yapamıyoruz ki kardeşim, yoksa filmleri izlemiştim zaten. :A
Son iki filmi yorumlayacağını tahmin etmiyordum. Fakat Corn Island yorumu gelince bir beklenti oluştu. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Son iki filmi yorumlayacağını tahmin etmiyordum. Fakat Corn Island yorumu gelince bir beklenti oluştu. :A
Ya aslında gerçekten bırakacaktım onların yorumlarını, nasılsa ne ortalamalarına çok büyük bir etkisi olacaktı ne de 11 yerine 13 yorum yapmamın ekstra bir katkısı olacaktı bana oylamalarda. :A Yine de gelenek bozulmasın dedim. :A Ayrıca yine bir miktar bekletmiştim seni, ayıp denen bir şey var. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ödül için adaylar, bir önceki etkinliğe göre daha kolay çıkar muhtemelen. Benim liste çoktan hazır bile. Onu da halleder @bazinga, ödüllerle birlikte olay biter. :D

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kişisel olarak epey memnun kaldım 12. sezondan. 11. sezondaki filmler beni hayal kırıklığın uğratmıştı. Bu kez daha iyi seçimler yapmışız. Arada pek sevmediğimiz, sevmediğimiz birkaç film çıksa da pek çok farklı ve önemli filmi izlemiş olduk. JFK'in yıllar sonra nihayet aradan çıkmış olması da ayrıca güzel oldu. :A
------

Adayları belirledikten sonra evde küçük bir törenle kazananları da belirlemişsindir sen çoktan. :A
İnanmayacaksın ama belirledi gerçekten. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Sherlock

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Film izlesem bir dert, izlemesem bir dert, çözemedim ben bu işi. :A
Biz burada daha etkinlik başlamadan yorumlarını tamamlayanları sevmeyiz. :A
Bir gün @MEnes @MasacRE ve senin de aynı performansı gösterdiğin günleri göreceğiz inşallah. :A
Eminim aşırı derecede inanarak yapmışsındır bu yorumu sayın admin. :A Ben yine son günlere bıraksam da yorumlarımı yapıyorum… @MEnes Oscar’dan Oscar’a burada, @MasacRE ise komple yok oldu. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Eminim aşırı derecede inanarak yapmışsındır bu yorumu sayın admin. :A Ben yine son günlere bıraksam da yorumlarımı yapıyorum… @MEnes Oscar’dan Oscar’a burada, @MasacRE ise komple yok oldu. :A
O zaman siz de önceden başlayıp tamamlayın, olay bitsin. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bir gün @MEnes @MasacRE ve senin de aynı performansı gösterdiğin günleri göreceğiz inşallah. :A
Aaah ah o günleri görebilsek ne güzel olurdu... :A Dün bir film izleyeyim dedim, M (1931) adlı güzide yapımı... Ama sabah 8'de uyandığım için gün içinde de yorgunluk oluştuğu için eve geldiğimde bir miktar uykum vardı. Yine de dayanamayıp izlemeye daldım ve yıllar sonra bir filmi yarıda bırakmak zorunda kaldım... Çünkü filmi izlerken gözlerim daldı durdu... 3 saatlik filmleri bile tek oturuşta bitiren ben 1 sa 49 dakikalık bir filmi tek oturuşta bitiremedim... Anladım ki ben yaşlanmışım ya da bu yoğun iş şartları beni yok ediyor ve sinema ile olan ilişkimi git gide zedeliyor... Ama tekrar eski şanlı günlerime dönmek için elimden geleni yapacağım... :A

Senin zaten boş zamanlarında ve kaybolduğunda ne yaptığın ortada, gizli gizli tüm etkinlik filmlerini tüketiyorsun... :A Üstüne yorumlarını bile yapıyorsun... Artık hainliğin sınırları aştı diyebiliriz... :A

• Üzücü

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sayın admin her fırsatta bizi gömmeyi ihmal etmiyor :A

Yok bu sene Oscar'da kesin varım Şerlok beyciğim, o geçen seneye özgü bir durumdu :A Bu arada senin de gizli gizli bütün filmleri yine silip süpürdüğün dikkatimizden kaçmıyor hain herif :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sayın admin her fırsatta bizi gömmeyi ihmal etmiyor :A

Yok bu sene Oscar'da kesin varım Şerlok beyciğim, o geçen seneye özgü bir durumdu :A Bu arada senin de gizli gizli bütün filmleri yine silip süpürdüğün dikkatimizden kaçmıyor hain herif :A
Yorumlarını beğendiğim değerli insanlarsınız o nedenle belki bir şekilde gaza getiririm diyorum şu ana kadar pek işe yaramasa da. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes