Fav10 Film Kulübü 11. Sezon Sonuçları Belli Oldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir Fav10 geleneği olan Fav10 Film Kulübü'nün, toplu film izleme etkinliklerimizin 11. sezonu geride kaldı.

Netflix filmlerine özel olan ve normale oranla daha az filmin yer aldığı bu sezonda @Dosi @bazinga ve @Sherlock 10'ar filmi de izleme başarısı gösterirken @mesmeso 9 filmle, @phoebebuffay 8 filmle yüksek katılım gösterdi. 4 film barajını aşan @The_Erinch ve @Araf diğer katılımcılarımızdılar...

Etkinliğe özel hediyemiz olarak 9 üzeri film izleyen @Dosi @Sherlock ve @mesmeso 1 aylık BluTV üyeliği kazandılar...

Etkinliğimizin kazanan filmi ise 1959 yapımı Otto Preminger imzalı kült film Anatomy for a Murder oldu. 7.7 ortalama puan tutturan film izleyici katsayısıyla da zirveyi kimselere kaptırmadı. The Others ve Memoirs of a Geisha da bu filmi epey yakından takip ettiler...

Arka arkaya gelecek 12. ve 13. sezonlarla karşınızda olmaya devam edeceğiz. Bu sezona katılım gösteren herkese teşekkürler. Herkesi gelecek sezonlarımıza bekliyoruz. :Z

Not: Etkinliğe özel ödül töreni için ayrıca konu açılacak...
1626509200392.png

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni sezonda aynı performansı göstermem dileğimle :A zamana yaya yaya damlaya damlaya göl olur misali haletmeye çalışırım :A 1 hafta sonra yağmurlu günlerde atak yaparım :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Etkinliğe özel 9 bölüm ve üzeri izleyene de Mubi üyeliği verilsin @bazinga. Mubi üyeliği de bitiyor hazır. :A
Baktım da pek uygun bir kupon seçeneği yok. :A Öğrenci indirimi ve diğer sitelerdeki fırsatlarla daha ucuza hatta bedavaya gelebiliyor. Bulursun yolunu. :A

3 ay kalmış benim de. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Baktım da pek uygun bir kupon seçeneği yok. :A Öğrenci indirimi ve diğer sitelerdeki fırsatlarla daha ucuza hatta bedavaya gelebiliyor. Bulursun yolunu. :A

3 ay kalmış benim de. :A
Benim yıllık değil tabii, üç aylık. :A

Bir de zenginsin bize göre, Mubi üyeliğini bile rahatlıkla ödeyebilirsin bence. Neyse, zorlamayalım seni. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benim yıllık değil tabii, üç aylık. :A

Bir de zenginsin bize göre, Mubi üyeliğini bile rahatlıkla ödeyebilirsin bence. Neyse, zorlamayalım seni. :A
Ben yıllığı bedavaya getirmiştim. :A

Eğer hiç kullanmadıysan scribd üyesi olunca 1 yıl Mubi üyeliği kazanıyordun, hala devam ediyor mu bilmiyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben yıllığı bedavaya getirmiştim. :A

Eğer hiç kullanmadıysan scribd üyesi olunca 1 yıl Mubi üyeliği kazanıyordun, hala devam ediyor mu bilmiyorum. :A
Bir yıl önce öyle bir şey varmış baktım da, şimdi yok sanırım ya da var mı, üyeliğim bitince siteye bir aylık ücretsiz kayıt olduktan sonra kontrol edeyim en iyisi. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga