Fav10 Film Kulübü 10. Sezon Sonuçları Belli Oldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Haziran ayı boyunca süren etkinliğimizde sona geldik.

Yıllardır devam eden bir Fav10 geleneği olan Fav10 Film Kulübünde 10. sezonun kazananı net bir farkla Dances with Wolves oldu. 9.6 ortalama alan film ayrıca 10 sezonluk etkinlik tarihinin de net bir farkla en yüksek ortalamaya sahip filmi oldu. Oscarlı başyapıtı ise başka bir Oscarlı başyapıt takip etti: "The English Patient". İki Al Pacino filmi Devil's Advocate ve Donnie Brasco da diğer takipçilerdendi.

Etkinlik film konularına ve filmlere dair yorumlarımıza şuradan ulaşabilirsiniz. Katılım gösteren herkese teşekkürler, hepinizi gelecek sezonlarımıza bekleriz...

Katsayılı ortalamaya göre sıralama:

1594064973100.png

Sadece ortalamaya göre olan sıralamamız ise şöyle:

1594064880796.png

1594065501192.png

@Sherlock @Dosi @Tolstoyevski @sokak sanati @Angelica

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Bence yıllardır yapılan en iyi sezon buydu. Çok önemli filmler izledim bu sezon sayesinde. Tabii ki her zamanki gibi birkaç beğenmediğim film de oldu. Böyle bir sezonun en az katılım sağlanan sezon olması ise üzdü.

Ödüller için aşağıdaki linklerden oylarınızı kullanabilirsiniz. @Sherlock @Dosi @Angelica

https://tr.surveymonkey.com/r/FQWJVTV
Oyuncular:
https://tr.surveymonkey.com/r/FWW2BSP
Sadece 3 kişimiyiz? :(
Gece oylamaya çalışırım 😊

• Üzücü
Reactions: bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Etkinliğin bugüne kadar olan seyri hakkında üye olduğum yıl sebebiyetiyle bilgim yok ancak arka arkaya üç sezon yaptık, net bir şekilde en iyi ve en tatmin edicisi buydu. Puan ortalamalarından da belli oluyor zaten. O yüzden keşke katılım daha çok olsaydı ancak yapacak bir şey yok. Eline ve emeğine sağlık başından sonuna kadar. :D @bazinga

İki anket için de oylarımı kullandım ayrıca.

• Beğendim
Reactions: bazinga