Fav10 Film Kulübü 10. Sezon (90'lar Özel) | 1. Hafta Oylaması

Hangi Filmleri İzleyelim? (6-8 film seçebilirsiniz)

• Pleasantville (1998)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bence izlediğinde "keşke seçseydim" diyeceksin. Hatırladığım kadarıyla iyi bir filmdi. :D
Film neredeyse hiçbir yerde dikkatimi çekmemiş ve hatta Watchlist'ime bile almamışım... 2000 üzeri film dizi var listede ve Tarantino'nun senaryosunu yazdığı yüksek puanlı bu film listemde yok resmen. :A Neresinden bakarsan bak bu ilginç bir durum... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dances with Wolves (Bi western filmi canım çekti. 9 tane Ödüllüde varmışmadem. Gömeriz. )
This Boy’s Life (Kaç yıldır Leonardo izlemiyorum. Özledik.:bhr: )
True Romance (Tarantino olunca bizim forum kendini kaybediyor. Kesin seçilir dedim ama benim dışımda kimse isaretlememis. Belli ki tirt çıkacak yine yada herkes izledi.:( )
Three Colors: Red (100 puan alması etkili oldu. Çok cezbedici duruyor o detay.)
The English Patient (9 Oscarlı bi başyapıt lafı bitirdi zaten olayı.)

Jerry Maguire (Son kazandığı Oscar'ın aksine, Reneé Zelweger'in oyunculuk ile ön plana çıktığı bi filmdir diye düşündüm. O sebeple işaretledim.)
Donnie Brasco (Johnny Depp'e doyamadık geçen sezon. Bu sezonda olmalı.:Z)
The Cider House Roles (99 gibi zorlu bir yılda başarılı sonuçlar elde etmiş. Bakmak lazım.)

• Beğendim
Reactions: bazinga

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
This Boy's Life ve True Romance oyladim. Birisi Tarantino için diğeri Dicaprio :X Three Colors'da ilgimi çekti ama üçlemeymiş. Üçünü izlemek için ayrı zaman gerek:X

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
This Boy's Life ve True Romance oyladim. Birisi Tarantino için diğeri Dicaprio :X Three Colors'da ilgimi çekti ama üçlemeymiş. Üçünü izlemek için ayrı zaman gerek:X
Üç film arasında pek bir bağlantı yok diye biliyorum. Devam filmi gibi değil yani. Üç renk Fransız bayrağının renkleri ve onların anlamlarını sembolize ediyormuş. Her biri farklı bir rengin sembolünden yola çıkıyor. Ortak karakter vs yok.

Ben Blue'yu izlemiştim yıllar önce ve sevmemiştim. White'ı izlemeyi düşünmüyorum, direkt Red'e geçeceğim. :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Üç film arasında pek bir bağlantı yok diye biliyorum. Devam filmi gibi değil yani. Üç renk Fransız bayrağının renkleri ve onların anlamlarını sembolize ediyormuş. Her biri farklı bir rengin sembolünden yola çıkıyor. Ortak karakter vs yok.

Ben Blue'yu izlemiştim yıllar önce ve sevmemiştim. White'ı izlemeyi düşünmüyorum, direkt Red'e geçeceğim. :D
Bayrağin renklerini temsil etmesi ilgi çekici duruyor ama nasıl bağlantı olmaz tek bi bağlantı varsa:X Neyse seçilirse izlerim diye boşluk bırakayım.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Önceki etkinliği 7'ye tamamlayıp kullandık buraya oyumuzu. Yıllardır izleme listemde duran ama bir türlü izleyemediğim filmlerle dolmuş anket. Umarım bu etkinlik vasıtasıyla aradan çıkarırım onları :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
1 tane filmi izledim bakalım. Ankette de en çok oy alanları oylayacağım. Uzamasın eşitlik falan durumları için.
Filmler çok ilgi çekici gelmedi. Umarım iyidirler. Tam seçilsinler ozaman karar veririm hangilerini izleyeceğime.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Önceki etkinliği 7'ye tamamlayıp kullandık buraya oyumuzu. Yıllardır izleme listemde duran ama bir türlü izleyemediğim filmlerle dolmuş anket. Umarım bu etkinlik vasıtasıyla aradan çıkarırım onları :A

@bazinga'dan anlık geldi. :A

akiyomasallahsadad.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İkinci filmi izlemeye koyulayım bakalım.
@bazinga acaba önden sızdırma değilde erkenden hafta sonuna diğer haftanın oylamasına da mı başlatsan? :A oylama süresini uzun tutarsın. Ben de yavaştan onlarada el atarım :A
Bu filmlerin çoğu ilgi çekmiyor :/
Bu arada neden 6-8 yazmakta? 6 olsun bir zahmet :A

Edit: bilgisayar bende kalması son gün Pazar. Şimdi öğrendim. Gerek yok ozaman önden açmana :S
Zamanı gelince 2 film izlemeye çalışırım son haftada 😊

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@bazinga oylarımı verdim 90 lar olması dahada keyifli olacak diğer sezonunun filmlerinin 6 sınıda izledim bağ evine gitmeden 6.filmimide izledim iki filmim kalmıştı o iki filmde izlemek istiyorum ne kadar zamanımız var acaba :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga oylarımı verdim 90 lar olması dahada keyifli olacak diğer sezonunun filmlerinin 6 sınıda izledim bağ evine gitmeden 6.filmimide izledim iki filmim kalmıştı o iki filmde izlemek istiyorum ne kadar zamanımız var acaba :D
Süre bitti aslında da bugün işle yoğun olduğumdan vakit bulamadım henüz eskisini bitirip yenisine başlamaya. Yarın akşama kadar diyelim o zaman senin için. :D En kötü oylama aşamasına yetişmiş olursun zaten.

• Harika
Reactions: Angelica

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İkinci filmi izlemeye koyulayım bakalım.
@bazinga acaba önden sızdırma değilde erkenden hafta sonuna diğer haftanın oylamasına da mı başlatsan? :A oylama süresini uzun tutarsın. Ben de yavaştan onlarada el atarım :A
Bu filmlerin çoğu ilgi çekmiyor :/
Bu arada neden 6-8 yazmakta? 6 olsun bir zahmet :A

Edit: bilgisayar bende kalması son gün Pazar. Şimdi öğrendim. Gerek yok ozaman önden açmana :S
Zamanı gelince 2 film izlemeye çalışırım son haftada 😊
Sana da bir şey beğendiremez olduk. Geçen etkinliğin en beğenilen filmini izlemedin bile. :confused:

• Beğendim
Reactions: Dosi