Fav10 Film Kulübü 10. Sezon | 90'ların Ölümsüz Filmleriyle #EvdeKal

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Film Kulübü etkinliğimiz son sürat devam ediyor. İz bırakmış kaliteli filmleri birlikte izleyip, yorumluyoruz. Bu sezonki konseptimiz 90'ların efsane filmleri. Herkesi bekleriz. :-)

Etkinlik filmlerini görüntülemek ve yorumlamak için tıklayın

Bu konuda etkinliğin güncel puan durumu paylaşılacak ve etkinlikle ilgili genel duyurular yapılacak.

1594064657656.png

İlk haftada 8 film seçildi ve 13 günlük bir izleme süresi ayarlandı. 14 Haziran tarihinde ikinci hafta filmlerine başlayacağız. İkinci haftada 13 aday arasından 6-8 film seçilmesi öngörülüyor.

Oylamaya katılmak için 14 Haziran'a kadar en az 3 film izlemeniz gerekiyor. Eğer 6 veya daha fazla film izlerseniz oyunuz 2 oy değerinde olacak. 🤗

@Dosi @Angelica @Sherlock @MasacRE @sokak sanati @Araf @Maskeli Fedai @Yiğitt @MEnes @kerem @mesmeso61 @yigit_00 @xdragxx @The_Erinch @Tolstoyevski

Ekli dosyalar

• 1592236500782.png
    1592236500782.png
    279.5 KB · Hit: 118
Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,832
Puanı
1,060
Film Kulübü etkinliğimiz son sürat devam ediyor. İz bırakmış kaliteli filmleri birlikte izleyip, yorumluyoruz. Bu sezonki konseptimiz 90'ların efsane filmleri. Herkesi bekleriz. :-)

Etkinlik filmlerini görüntülemek ve yorumlamak için tıklayın

Bu konuda etkinliğin güncel puan durumu paylaşılacak ve etkinlikle ilgili genel duyurular yapılacak.

İlk haftada 8 film seçildi ve 13 günlük bir izleme süresi ayarlandı. 14 Haziran tarihinde ikinci hafta filmlerine başlayacağız. İkinci haftada 13 aday arasından 6-8 film seçilmesi öngörülüyor.

Oylamaya katılmak için 14 Haziran'a kadar en az 3 film izlemeniz gerekiyor. Eğer 6 veya daha fazla film izlerseniz oyunuz 2 oy değerinde olacak. 🤗

@Dosi @Angelica @Sherlock @MasacRE @sokak sanati @Araf @Maskeli Fedai @Yiğitt @MEnes @kerem @mesmeso61 @yigit_00 @xdragxx @The_Erinch @Tolstoyevski

İlk filmimi izledim ve yorumladım bile :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
6 filmi tamamladım. Geriye kaldı iki.
A Few Good Men'i 2010 civarlarında izlemiştim ama aklımda sadece mahkeme sahnelerinin bir kısmı kalmış. Tekrardan izleyeceğim.

The Cider House Rules ile kapanışı yaparım.
İkisinide bugün izlemeye çalışacağım.

İzlediğim 6 filmden 1 tanesi en az 9 puan alacak. Hepsini izledikten sonra puanlarımı netleştireceğim. En düşük puanım 6 olabilir.

• Harika

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
A Few Good Men'i 2010 civarlarında izlemiştim ama aklımda sadece mahkeme sahnelerinin bir kısmı kalmış. Tekrardan izleyeceğim.

İkisininde bugün izlemeye çalışacağım.

İzlediğim 6 filmden 1 tanesi en az 9 puan alacak. Hepsini izledikten sonra puanlarımı netleştireceğim. En düşük puanım 6 olabilir.
Heyecanla bekliyoruz yorumları. :Z

Benim puan ortalamam 10 sezonun en yüksek puan ortalaması olabilir. 8 film de belli bir çıtanın üstündeydi. :Z

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Benim puan ortalamam 10 sezonun en yüksek puan ortalaması olabilir. 8 film de belli bir çıtanın üstündeydi. :Z
Hepsini izledikten sonra yorumları yapacağım. Her birini izledikten sonra kısa notlar yazıyorum unutmamak adına.
İlk izlediğim 3 filmde iyiydi. Bugüne tamamlarsam hafta sonu boşlukta olacağım :eek:
Haftaya foruma yoğunlaşacağım oyüzden birşey olmazda hafta sonu film bakmak istiyorum. Olmadı sen bana gelecek seferdeki listeyi sızdır ben aklıma yatan 2 tanesini aradan çıkarayım. Şansım varsa forum seçer :A :A seçmesede En son izlediğiniz film kısmına gider yorumlarım :A :A

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

İkisinide bugün izlemeye çalışacağım.

9781D338-D475-4F77-BABB-862C105C8EE7.jpeg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk hafta yorumlarını bitirdikten sonra hallederiz. :A

İkinci hafta listesi de zaten hazırdı ilk haftayla birlikte. :D
Sadece 1 filmim kaldı. Onuda birazdan izleyeceğim. Bak liste için üşüne üşene yorumlar yazdım. Sen şimdiden hazır et listeyi. Yorumumu atar atmaz istiyorum :A :A