Fav10 Film Kulübü 13. Sezon Sonuçları Belli Oldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fav10 Film Kulübü'nde 2021'in son sezonu olan 13. sezon sona erdi.

BluTV ve MUBI'de yayınlanan filmlerin çeşitli konseptler şeklinde izlenmesiyle düzenlenen bu sezonda efsane Fransız yönetmen François Truffaut'un en önemli filmlerinden The 400 Blows hem 7.9. ortalamayla hem de izleyici kat sayısı eklendiğinde ortaya çıkan 8.5 puanla etkinliğin şampiyonu oldu.

İkinci sırada Amerikan bağımsız sinemasının önemli temsilcilerinden Jim Jarmusch imzalı Night on Earth yer alırken üçüncülüğü Fransız yönetmen François Ozon'un Frantz'i, dördüncülüğü ise başka bir Fransız efsane Eric Rohmer'in Four Adventures of Reinette and Mirabelle aldı...

Fav10 Film Kulübünün 13. sezon ödülleri önümüzdeki günlerde ayrıca dağıtılacak.

Etkinliğe katılım gösteren @Araf @Sherlock @Dosi @phoebebuffay @mesmeso ve @Tolstoyevski'ye teşekkürler. Farklı etkinliklerde görüşmek üzere...

İşte tüm liste:

1635094842719.png

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Geç bitti ama geç olsun, güç olmasın. Eline sağlık @bazinga, herkesin eline sağlık. İyi bir sezon oldu. :)

• Beğendim
Reactions: bazinga

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
The 400 Blows'u 2 gün önce izlemiştim ama yorum yapmak aklımdan çıkmış. Gerçi yapsam da sonuç değişmeyecekmiş zaten. Night on Earth'e verdiğim 6 puan sayesinde hak eden kazandı. :A

Vegabond'un düşük puan alması dışında sonuçları beğendim genel olarak. @Sherlock filmi çok beğendiğini söylemişti ama yorum yapmamış. :A

@bazinga eline sağlık, bu yılki en iyi sezon oldu. :D

• Harika
Reactions: bazinga

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,826
Puanı
1,060
Bu sezon koptum maalesef izleyemedim filmleri ya

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Night on Earth filmine puan yükseltecektim unuttum ama değişen birşey olmazdı. Düz hesap yapacaktım sacece :A

@Tolstoyevski o filmi izledin sandım. Güzel bir filmi kaçırmışsın.

Eline sağlık @bazinga biraz fazla uzun sürdü bu sezon :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Vegabond'un düşük puan alması dışında sonuçları beğendim genel olarak. @Sherlock filmi çok beğendiğini söylemişti ama yorum yapmamış. :A
Ya ben onu yorumladım sanıyordum, konuya yorum yaptığımı görünce yorumladım herhalde diyerek bakmadım bile. Gözümden kaçmış tamamen. :A

Sayın admin de hiç demiyor yorum yapmayı unuttun diye, Agnes teyzemi sevmediğinden hep. :A @bazinga