Fav10 Film Kulübü 13. Sezon | 10. Oylama | Fransız Filmleri

Hangi filmleri izleyelim? (2 veya 3 film seçmeniz önerilir)

• Chocolat (1988)

Oy: 0 0.0%
  • The Secret of the Grain (2007)

• Masculin Feminin (1966)

• Story of Women (1988)

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Berbat bir denklem ya, bol kitap okuduğum dönemde de ne dizi ne film izleyebiliyorum mesela :D
En güzeli 20-30 dakikalık kısa diziler izle, yanında da film izle. Kitabı da boşluklara sıkıştır, özellikle gündüz saatlere. Böyle yapmışlığım var, daha iyi oluyor. :D

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
En güzeli 20-30 dakikalık kısa diziler izle, yanında da film izle. Kitabı da boşluklara sıkıştır, özellikle gündüz saatlere. Böyle yapmışlığım var, daha iyi oluyor. :D
Gündüz pek kafam çalışmıyor açıkçası ya kafa gerektirmeyen sitcom tarzı işleri de ben sevmiyorum, beynimi kullanabildiğim saatler kısıtlı olduğu için böyle bir sıkıntı çekiyorum zaten :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gündüz pek kafam çalışmıyor açıkçası ya kafa gerektirmeyen sitcom tarzı işleri de ben sevmiyorum, beynimi kullanabildiğim saatler kısıtlı olduğu için böyle bir sıkıntı çekiyorum zaten :D
O zaman gündüz değil, gece kitap oku ve sitcom tarzı dizi izlemen şart değil, o kadar süren komedi dışında diziler de var. Filme vakit ayırman sanırım epey zor görünüyor buradaki duruma bakarsak. :D

• Beğendim
Reactions: -potterhead-

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Beat That My Heart Skipped (2005) -> 1 Puan
The Spanish Apartment (2002) -> 2 Puan
Timbuktu (2014) -> 1 Puan
Little White Lies (2010) -> 2 Puan
A Woman Is a Woman (1961) -> 1 Puan

Zorlu bir oylama oldu. :A The Spanish Apartment ilk seçtiğimiz filmin yönetmenindenmiş. O nedenle kanaat notu kullanarak Little White Lies diyorum. Konusunu açacağım birazdan.

@Dosi bu senin eserin bu kez skoru değiştirebilirdin ama yine @Araf'a kaldık. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Zorlu bir oylama oldu. :A The Spanish Apartment ilk seçtiğimiz filmin yönetmenindenmiş. O nedenle kanaat notu kullanarak Little White Lies diyorum. Konusunu açacağım birazdan.

@Dosi bu senin eserin bu kez skoru değiştirebilirdin ama yine @Araf'a kaldık. :A
Little White Lies, Un air de famille tarzı biraz, haliyle yine 4-5 puan arası gelebilir, ön yargı gibi olmasın da. :A The Spanish Apartment üçlemenin ilk filmi. Üniversite dönemini hatırlatacak iyi bir filmdi, ona 6 puan verebilirdin belki. Cédric Klapisch'in yanlış filmi seçilmiş oldu, diğeri daha çok hitap ederdi belki. :A Aynı yönetmenden iki film birden koydun, birini koysaydın daha iyiydi. Belki diğer filme kalırdık. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Seçilen filmler modumu düşürdü :( dün yine baktım birine 34 dakika sonra kapadım :A
Umarım noktalamamışımdır sezonu :A

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Burada seçilen filmmiş meğerse :A
Çok uzun bi de. Sarmayınca 2 saat daha boşa gitsin istemedim :A
Little White Lies'ı diyorsun. İlk yarım saati sarmaz tabii, sonradan sarıyor. Hep birlikte kalmaya başlıyorlar, öyle başlıyor aslında film. İlk yarım saati pilot bölüm gibi düşün. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Little White Lies'ı diyorsun. İlk yarım saati sarmaz tabii, sonradan sarıyor. Hep birlikte kalmaya başlıyorlar, öyle başlıyor aslında film. İlk yarım saati pilot bölüm gibi düşün. :A
Yok yok bana 34 dakkika yetti. 2 saat daha çekemem hem @bazinga 5 verip sevmemiş. Bu kez ondan önce ben bakınım sevmemiştim. Onun puanlara bakıp karar vermeye devam :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Araf