2020 Fav10 "EN" İz Bırakan Filmi Seçti!!! Kazanan...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ellerine ve emeklerine sağlık abi, baştan sona çok iyi ve sorunsuz bir etkinlik oldu. :D @The_Erinch

Finalde oyum Titanic lehine olsa da konsepte uygun bir filmin kazandığı konusuna katılıyorum, Hababam Sınıfı herkesin hayatında öyle veya böyle iz bırakmıştır herhalde.

Konuda yazdıkların için de ayrıca teşekkür ederim ve elbette hiçbirinin lafı olmaz. :D

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ellerine ve emeklerine sağlık abi, baştan sona çok iyi ve sorunsuz bir etkinlik oldu. :D @The_Erinch

Finalde oyum Titanic lehine olsa da konsepte uygun bir filmin kazandığı konusuna katılıyorum, Hababam Sınıfı herkesin hayatında öyle veya böyle iz bırakmıştır herhalde.

Konuda yazdıkların için de ayrıca teşekkür ederim ve elbette hiçbirinin lafı olmaz. :D
Desteğine,takibine ve katkına ben teşekkür ederim.

:ok: 🥰🤗

• Harika
Reactions: Sherlock

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Eline sağlık @The_Erinch :)

Forum Titanic gibi tüm dünyada konuşulan bir başyapıt yerine Hababam Sınıfı gibi sadece Türkiye'deki izleyicilerin anlayacağı bir seriyi seçerek kalitesizliğini ilan etmiş. Şaşırmadım :F

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Eline sağlık @The_Erinch :)

Forum Titanic gibi tüm dünyada konuşulan bir başyapıt yerine Hababam Sınıfı gibi sadece Türkiye'deki izleyicilerin anlayacağı bir seriyi seçerek kalitesizliğini ilan etmiş. Şaşırmadım :F
Teşekkürler, takibin için ben teşekkür ederim.

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende yabancı kazansın dedim ama Habaabm açık ara kazandı.:(
Sade yabancı etkinliğide olabilirmiş aslında :( @The_Erinch

Türkleri tadımlık seçtim kritiklerde yabancılara keşke gidilseymiş Potter , Dövüş Kulubu , Titanik üçünden ikisini finalde olur diye düşünüyordum aslında :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sade yabancı etkinliğide olabilirmiş aslında :( @The_Erinch

Türkleri tadımlık seçtim kritiklerde yabancılara keşke gidilseymiş Potter , Dövüş Kulubu , Titanik üçünden ikisini finalde olur diye düşünüyordum aslında :A

Fight Clup için @xdragxx çok uğraştı ama elendi:A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen neyi destekliyorsan eleniyor. Fight Clup, Titanik, Buray, Futbol takımın. :A
Haksızlık yapıyorsun Titanic'in finalde yenilmesi de benim için başarı :A Buray'a aman aman bayılmıyorum ama en azından bir şarkısıyla finale çıkacak gibi duruyor :D Ama futbol takımı rezalet.

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Haksızlık yapıyorsun Titanic'in finalde yenilmesi de benim için başarı :A Buray'a aman aman bayılmıyorum ama en azından bir şarkısıyla finale çıkacak gibi duruyor :D Ama futbol takımı rezalet.

Pardon sen Hababamcıydın şimdi hatırladım. Evet orada karıştı. Oda benim basarım. Etiket yaptığım herkes Hababam dedi oradan kaybettik.:A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060