2020 Fav10 "EN" İz Bırakan Filmi Seçti!!! Kazanan...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Çok güzel bir etkinlik oldu etkinliğinden dolayı @The_Erinch tebriği hak ediyor.
Biz de inandık ve kazandık finali kazanması gereken film kazandı :A
Çaban büyük Hababamda yalan yok ,sağlam sponsor oldun filme ;)
Katkına,özellikle finalde ki katılım sayısını arttırmadaki desteğine teşekkür ediyorum.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Emeğine sağlık @The_Erinch . Güzel bir etkinlik oldu. :Z
Hababam efsanedir. Kazandıysa haketmiştir. Yeşilçam yıllar sonra hala zirvede. Ciddi başarı bu. Tebrikler.:X

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Kazanan başlığa yazılsa iyi olur.

Bir dahaki sefere yabancı ve yerli ayrımı şeklinde daha geniş kapsamlı, bol filmli yapılmalı etkinlik.
Oda benim farkım olsun :) :)

Birdahakine senden bol filmli ve geniş bir etkinlik bekliyoruz .

Katılımın ve aktifliğin için teşekkürler.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Etkinlik emeğin ve gayretin adına eline sağlık dilerim, yıldırım gibi bir etkinlik oldu... @The_Erinch

Kazanan film defalarca izlediğimiz, gerçekten unutulmaz bir yapıt Türk sineması adına. Gel gör ki Türk sinemasının en iyi birkaç filminden bile değil bana kalırsa, ama duygusal yönünün toplumsal olması nedeniyle ''en iz bırakan'' film olarak seçilmesi sürpriz olmadı. ''En iyi film'' olsaydı, o zaman tartışılırdı ama bu yönüyle hak etti diyebiliriz.

• Harika

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Etkinlik emeğin ve gayretin adına eline sağlık dilerim, yıldırım gibi bir etkinlik oldu... @The_Erinch

Kazanan film defalarca izlediğimiz, gerçekten unutulmaz bir yapıt Türk sineması adına. Gel gör ki Türk sinemasının en iyi birkaç filminden bile değil bana kalırsa, ama duygusal yönünün toplumsal olması nedeniyle ''en iz bırakan'' film olarak seçilmesi sürpriz olmadı. ''En iyi film'' olsaydı, o zaman tartışılırdı ama bu yönüyle hak etti diyebiliriz.
Kısa ama etkili oldu ;)

Teşekkür ediyorum sana canım kardeşim benim.

Sanada teşekkür ediyorum; katılımın,desteğin ve yorumların için..
Hele Yarı Finalde ki The Godfather için çaban unutulmaz.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
6. hislerim genelde kuvvetlidir ama bu etkinlikle Hababam Sinifi'nin kazanacagini bilmek icin kahin olmaya gerek yok sanirim. :A
Hiç İddaa oynamyı düşündün mü? :A Kazanma ihtimalin yüksek gibi görünüyor.Bence beraber oynayabiliriz.Bir düşün bence

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Abi eline emeğine sağlık güzel bir etkinlik oldu. :Z @The_Erinch

Finalde ben de oyumu Hababam Sınıfı’ndan yana kullanmıştım. Zaten kazanan çok önceden kendini belli etmişti, sürpriz olmadı. :A

• Harika

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Kısa ve öz bir etkinlik oldu. En önemlisi aşırı ilgi gördü. 56 kişi finalde oy göndermiş daha ne olsun. :Z
Emeğine sağlık. :Z @The_Erinch

• Harika

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Abi eline emeğine sağlık güzel bir etkinlik oldu. :Z @The_Erinch

Finalde ben de oyumu Hababam Sınıfı’ndan yana kullanmıştım. Zaten kazanan çok önceden kendini belli etmişti, sürpriz olmadı. :A
Çok teşekkürler İsotcum.
İtekleye ştekleye cevap verdirdik ama söyleşiye :D :D :D katılımın değerliydi.

• Harika
Reactions: dreamy

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@The_Erinch Eline, emeğine sağlık abi. Kısa sürede çok güzel bir etkinliğe imza attın.

Şampiyon olan Hababam Sınıfı benim ilk tercihlerimden olmasa da bu konsepte uygun bir şampiyon oldu. Neticede Türk Sineması'nda yerinin ne kadar değerli olduğu ortada. Bu sebepten en iz bırakan film olarak görülmesi çok doğal. Tebrikler Hababam :D

Geleneksel Hababam yıl sonu eğlencesini de buraya bırakalım :A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@The_Erinch Eline, emeğine sağlık abi. Kısa sürede çok güzel bir etkinliğe imza attın.

Şampiyon olan Hababam Sınıfı benim ilk tercihlerimden olmasa da bu konsepte uygun bir şampiyon oldu. Neticede Türk Sineması'nda yerinin ne kadar değerli olduğu ortada. Bu sebepten en iz bırakan film olarak görülmesi çok doğal. Tebrikler Hababam :D

Geleneksel Hababam yıl sonu eğlencesini de buraya bırakalım :A

Teşekkürler kardeşim,
Destek ve katkılarından dolayı ben teşekkür ederim.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Emeklerine sağlık @The_Erinch 👏 Forumda bu zamana kadar yapılmş en hızlı ve en düzenli anket oylamasıydı.

Sonuç beni tatmin etmedi. Forumun zevkiyle hiç uyuşmadiğimi bir kez daha gördüm:X

• Harika

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Emeklerine sağlık @The_Erinch 👏 Forumda bu zamana kadar yapılmş en hızlı ve en düzenli anket oylamasıydı.

Sonuç beni tatmin etmedi. Forumun zevkiyle hiç uyuşmadiğimi bir kez daha gördüm:X
Teşekkür ediyorum Yaşlı Kurt.
Eskilerden birinin övgüsü mutlu etti gerçekten.Katılımın ve desteğin için teşekkürler.

🤜🤛

• Harika
Reactions: Forumdash