Fav10 Emekli Köşesi Geliyor!

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.
Bu forumda 8. seneyi doldurmama az kalmışken yeni bir köşe oluşturmak aklıma geldi. Zamanında birçok arkadaşımla güzel projeler, konular ve moderasyon işlerine imza attık. Ama çoğumuzun ortak düşüncesi forumun eski tadını tam bulamamış olmamızdı. Bu görüşü daha çok emekli olan arkadaşlarımdan duyuyorum desem daha doğru olur. Yeni arkadaşlar da başarılı ama herkesin dönemi kendisine güzel gelir. Bende emekliye ayrılmış olan arkadaşlar ile birlikte yeni bir şeyler deneyerek en azından kendi aramızda eğlenmek, beğenirseniz de sizlere güzel konular sunmak istiyorum.
İçerik aslında çok basit. Her hafta bir konu belirleyeceğiz. Bu konu hakkında da herkes kendisine göre görüşlerini bildirdiği bir köşe yazısı yazacak. Bu yazılar tek bir konu başlığı altında toplanarak sizlere sunulacak. Konular da genel itibariyle TV sektörü üzerine olacak. Böylelikle farklı düşünceler ve öneriler göreceğimiz bir köşe oluşturmuş olacağız. Kırıcı veya hakarete varan hiçbir ifade olmadığı sürece de taraf tutmak serbest olacak.

Konunun mantığını anlatabildiğimi düşünüyorum. Emekli olan arkadaşlar da bu konu altından yada özelden destek olmak isterlerse bana iletebilirler. Şimdiden iyi eğlenceler. İlk köşe yazısı bu hafta sonu sizlerle olacak.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hakaret yoksa ben yokum :A

Şaka bir yana elimizden geleni yaparız. Umarım umduğun şekilde ilerler proje.:D

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hakaret yoksa ben yokum :A

Şaka bir yana elimizden geleni yaparız. Umarım umduğun şekilde ilerler proje.:D
Seçeceğimiz konular çok ilgini çekecek bence. Üstü kapalı eleştirilerle farklı bir şeyler sunacağını düşünüyorum. Bir kaç güne kadar özelden dönüş yapacağım sana :D

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati