Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10-Basyapit-Afis.jpg

Sinemanın en iyileri Fav10'da hayat bulmaya devam ediyor...

Bildiğiniz üzere @bazinga'nın başlattığı Fav10 Başyapıt Festivali, ilginin biraz azalmasından dolayı 3. sezonunda ara vermek zorunda kalmıştı. Bu etkinlik, bugün itibariyle 3. sezonundan itibaren devam edecek.

Sistem aynı şekliyle devam edecek, belirlenen filmler de değişmeyecek, 3. sezon filmlerinden izleyip yorum yaptıklarınız olmuş, bunları bir tabloya aktaracağım ve bu konudan paylaşacağım. Etkinliğe devam etmek isteyenler veya dahil olmak isteyenler bu konu aracılığı ile veya özel mesaj yoluyla bana bildirebilirler.

3. sezon filmlerinin forumdaki konularını güncel olarak aşağıdaki linkten görebilirsiniz:

https://fav10.net/forum/forums/film-yorumları.729/?prefix_id=80

Şimdiden hepinize iyi seyirler...​

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben katıldım sayılır. 3 filmi yorumladık bile ? Artık film izleyemiyorum eskisi gibi ama 4. film sözünü vermiş oldum, tamamlayacaz artık o yarıda bıtaktığım filmide :A
@MasacRE işte meşhur konumuz bu. Geçen haftalarda film izleme sevdam yine kabarınca Sherlock bey bu başyapıt mevzusundan söz etti bende izlemeye koyuldum ama yorumları konu açılınca yap demişti fakat çok erteleyince dün başladım yorumlarıma :F

• Beğendim
Reactions: MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Senin gibi entel birisi bu etkinliğe mutlaka katılacaktır, Utku bey öyle söyledi... @MasacRE
Etkinliği kazanacak olan Godfather'ı 5. dakikasında falan kapatmıştım 1-1.5 yıl önce izlemeye çalışırken. :A Aradan çok zaman geçti ama tekrar düşün bakalım katılıp, katılmayacağımı. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Etkinliği kazanacak olan Godfather'ı 5. dakikasında falan kapatmıştım 1-1.5 yıl önce izlemeye çalışırken. :A Aradan çok zaman geçti ama tekrar düşün bakalım katılıp, katılmayacağımı. :A

Sen buna entel dedin ama bu bildiğimiz sanat düşmanı çıktı. :A @MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
ilk 20 dakikası sarmamışı beni, izlememem daha hayırlı belki? Sherlock izle dedi ama çok emin değilim. Ogün modum düşüktü, ondan dolayı sarmamışta olabilir :A

Godfather öyle ilk 20 dakikası sıkıcı diye kapatılabilecek bir film değil, bambaşka bir kurgusu var. Özellikle son 30-40 dakikalık bir sekans var ki, kurgu şov...

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Godfather öyle ilk 20 dakikası sıkıcı diye kapatılabilecek bir film değil, bambaşka bir kurgusu var. Özellikle son 30-40 dakikalık bir sekans var ki, kurgu şov...
Efsane bir film olduğunu biliyorum ve buyüzden sıkılarak izleyeceğime başka bir gün tekrar baştan açıp sakin kafayla tadına vararak izlemek istiyorum. Ogün kafam doluydu ve birazda kendimi kötü hissettiğim bir gündü. Film iyi gelsin diye onu açtım ama baktım tam konsantre olamıyorum devam etmedim. Nezaman sonlanıyor etkinlik? Ben doğru zamanı bekleyeceğim film için :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Efsane bir film olduğunu biliyorum ve buyüzden sıkılarak izleyeceğime başka bir gün tekrar baştan açıp sakin kafayla tadına vararak izlemek istiyorum. Ogün kafam doluydu ve birazda kendimi kötü hissettiğim bir gündü. Film iyi gelsin diye onu açtım ama baktım tam konsantre olamıyorum devam etmedim. Nezaman sonlanıyor etkinlik? Ben doğru zamanı bekleyeceğim film için :D

Ne zaman sonlanır belli değil, bu üçüncü sezon zaten. Devamı gelecek, @bazinga ile tarih belirler duyururum. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga and Dosi