Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şimdi 3. sezonu izliyor ama :A O zamanlar benim de kanımı donduruyordu Enes gibi ama 1 yılda iyi ilerleme kaydetti hakkını yemeyelim :A
3. sezon bitti benim. :A Aynı dizi gibi çok yavaşsınız. :A

Doğru herkes o değişimi yaşayabilir. :A Eğer o aydınlanmayı ve değişimi yaşadıysan ve bunun farkındaysan tamam saygı duyuyorum o küçüklüğe. :A
1 yıl önce de LiM gömüyordum, şimdi de gömüyorum. :A Yani şimdi ne olmuş oluyor bana? :A

Neyse, şu 4. sınıf matematik sorusunu ve ondan ayrı olarak başka bir soruyu sana sorayım. :A Mühendis adamsın, çözersin. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

1 yıl önce de LiM gömüyordum, şimdi de gömüyorum. :A Yani şimdi ne olmuş oluyor bana? :A

Neyse, şu 4. sınıf matematik sorusunu ve ondan ayrı olarak başka bir soruyu sana sorayım. :A Mühendis adamsın, çözersin. :A
Ben baya geç başladım ya 3 bölüm izledim daha :A LiM konusunda ise kan dondurmaya devam ediyorsun :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Yani hala gelişimi ve değişimi tamamlayamamış oluyorsun. :A

4. sınıf matematik sorusu hmmm, çözemezsem iyi gülerim. :A

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Başyapıt filmlere, Godfather gibi Matrix gibi gelmiş geçmiş en iyi filmlerin sıkıcı bulunup 2-3-4 gibi puanlar verilerek gözlerimizin kanamasına neden olacağı ihtimaline karşı etkinlikten uzak durmam daha iyi olur gibi sanırım . :A

Şaka bir yana çok üst düzey olmadıkları sürece filmleri üzerinden çok zaman geçmeden tekrar izlemek biraz zor oluyor zaman darlığından ve izlenmemiş filmler listesinden. Şimdi baktım Top 250’de izlediğim film sayısı tam 200’ü bulmuş şu an, 6-7 sene önce 5-10’lardaydı ve 2 sene önce de 190’lardaydı. 2016’nın sonlarından sonra ilerleme durdu nedense ve giderek daha az film izler oldum eskiye göre. Fakat öyle bir dönem gelecek ki eskisinden bile daha fazla izler olacağım büyük ihtimalle 2020’de artık. Yine de Top 250’de bir yerden sonra insan duraklıyor, filmlerin ağırlığından ya da çok soyut olmasından dolayı olabilir üst üste gitmiyor ve geri kalan bir avuç film listenin geri kalan hepsinden daha uzun vadede izlenmek zorunda kalıyor.

Yine de duruma göre bazı filmleri tekrardan izleyebilirim zaman bulursam. :D
Ben de pas geçiyorum, kan beynime sıçradı. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Top 250’de ben de yıllardır 220-230 arasında dolaşıyorum. :D

Zorlasam 1-2 ayda rahat tamamlarım da içinden gelmiyor. Bunda sebep sona izlemek istemediğimiz filmler kalıyor. Çoğu uzun süreli, eski ve yabancı filmler. Mesela Akira Kurosawa sevmiyorum ve onun 5 filmini falan izlemem lazım tamamlamak için. ?
Ben de 200 civarıyım. Top 250 bence bir ölçü değil, içinde boş beleş Hint filmleri falan var. Klasiklere bir yerden başlamak isteyenler için süper kaynak ama efsane filmlerin çoğunu ordan keşfetmiştim.

• Beğendim
Reactions: bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Süre uzun olacak zaten, izleyebildiğin kadarını izlersin. :A
Avatarındaki gibi bakıyorum şu an sana. :A Kim, neden bu kadar yetki verdi sana, hele de bu tarz büyük etkinliklerde? :A Bu olanların Batman avatarından sonra yaşanmasına ne diyorsun pekii? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Avatarındaki gibi bakıyorum şu an sana. :A Kim, neden bu kadar yetki verdi sana, hele de bu tarz büyük etkinliklerde? :A Bu olanların Batman avatarından sonra yaşanmasına ne diyorsun pekii? :A

Yetkilerim katlanarak artmaya devam edecek, gün gelecek yeşil rengim kırmızı olacak. :A Batman avatarından sonra yaşanan bu gelişmeler ise gerçekten manidar. :A Araştır bunları. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yetkilerim katlanarak artmaya devam edecek, gün gelecek yeşil rengim kırmızı olacak. :A Batman avatarından sonra yaşanan bu gelişmeler ise gerçekten manidar. :A Araştır bunları. :A
Araştırırsam forum hayatını bitiririm. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayırlı olsun, daha önce katılmıştım ve forumla birlikte birçok başyapıt keşfetmiştim. Cidden çok iyi işler izlemiştik, yine bu vesileyle katılmış olurum. Haftada 1-2 anca izleyebilirim ama süre sıkıntısı yok sanırım, bir liste falan yapmak gerekecek.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güncel tablo aşağıdaki şekilde. Etkinlik Bitiş Tarihi: 10 Mayıs 2019

67175

@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead- @Dosi @Forumdash @DarkLegenD @ozgur2113 ve katılmak isteyen herkes...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
kendini 0 film olarak görünce utanmadınmı? :A belki izlemişsindir ama ilk tabloda 0 film yakışmadı :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
6 tanesini yakın zamanda tekrar izledim, geriye kalanları da izleyeceğim. Beni bilirsiniz Dosi hanım, bir anda yardırırım... :A
yalnız adaşınız için o süreci uzatacak gibisiniz. En iyisi 15 mayıs yapın siz onu :A Enes bey daha biriken dizilerine yoğunlaşacak :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
yalnız adaşınız için o süreci uzatacak gibisiniz. En iyisi 15 mayıs yapın siz onu :A Enes bey daha biriken dizilerine yoğunlaşacak :A

Adaşım orada yazan çoğu filmi yakın tarihte izlemiştir ve hatırlıyordur. Daha geçen gün Memento hakkında derin bir sanatsal sohbet yapmıştık, geri dönsün de bakarız artık. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Adaşım orada yazan çoğu filmi yakın tarihte izlemiştir ve hatırlıyordur. Daha geçen gün Memento hakkında derin bir sanatsal sohbet yapmıştık, geri dönsün de bakarız artık. :A
işte asıl mesele 10 mayısa kadar dizilerini bitirip buraya adım atarmı? Gerçi sen puanları o gelmedende alırsın :A

• Güldürdün