M TV FAV10 Apartmanı - Yeni Sezon | Pazartesi 20.00 "4.Sezon"

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
@xemrexxx çıkar sözlüğü isveçce yazalım 🤣
------

Gızzz @Angelica buldun mu sonunda birtane mezarlıkdan.. Zengini bulaydın gızzzz 😄😄😄😄 @xemrexxx @EmreCan @AteşBöceği @xemrexxx
Ama bu olmamış şimdi @xemrexxx iki kere etiketlenmiş 😄saymıyorum bunu bizim başımızı kel mi :-):A

@Angelica huzur evlerine kadar Düştün öyle mi vah vah ama olsun hiç üzülme:D
------

Yaw arkadaş ben aşçı başı mıyım neden bu mutfak işleri bana patlıyor banane:) ben yemek falan hazırlamam herkes başının çaresine baksın:A

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
Ama bu olmamış şimdi @xemrexxx iki kere etiketlenmiş 😄saymıyorum bunu bizim başımızı kel mi :-):A

------

Yaw arkadaş ben aşçı başı mıyım neden bu mutfak işleri bana patlıyor banane:) ben yemek falan hazırlamam herkes başının çaresine baksın:A
Tamam bu düşüncene göre senaryoyu şekillendireceğim.😁

@Angelica gönüllü olarak huzurevindeki yaşlılarla ilgileniyor onlara kitap okuyor , keyifli vakitler geçiriyor, ne güzel bir iş.

• Harika
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,337
Puanı
860

------

Bence de sen yemek yapma yemeklere şeker atıyorsun :A :A

• İlginç
Reactions: AteşBöceği

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Ne olacak canım @The_Erinch i sıkıştırıveririz bi köşeye zaten sesi soluğu çıkmaz emin ol, yemek, içecek bir de netflix üyeliği ver unut onu orada arada @Angelica yı göndeririz nefes alıyormu diye bakar oldu bitti işte düşün sen düşün :J

:ABen yine yemekci olurum abime bakmaya sıra gelirmi
------

1. Bölüm Fragmanı

The_Erinch: Hepiniz yeniden hoşgeldiniz, ne özlemişim be burayı.
Angelica: Aynen abim iyi ki yine geldik. Hele Zeyno burnum da tüttü, gel kız bir sarılayım.
Zeyno : Canım Angelom, canım arkadaşım.

İçeriye aniden Xemrexx girer.

Xemrexx: Off bune be, yine hepimiz yan yana. Sırf entrika için geldim buraya hiç sevinmeyin.
Doğan : Gel kardeşim bir otur dinlen.
Xemrexx: Angelica yine yemekler senden değil mi , ben çok açım.
Angelica: Yok canım ben çalışıyorum artık.
Dosi : Aa nerden çalışmaya başladın?
The_Erinch : Ben geçenlerde kitapçı dükkanı açmıştım. Karşı caddede huzurevi vardı. Kimse uğramıyor canım sıkılıyordu. Angelica ile paylaşınca o da gönüllü olarak haftanın birkaç günü onlarla ilgilenecek.
Xemrexx: Ee banane bundan, ben açımmm.
Ateşböceği: Sen merak etme ben birazdan hazırlarım.

Kapı çalar ve herkes gelen kişiyi görünce şok olur.

FAV10 APARTMANI OCAK'DA M TV'DE.

@Angelica @The_Erinch @Zeyno @xemrexxx @Doğan @seyfullXh @Sanalbellek @serhatt @AteşBöceği

Aaa çalışmaya başlamışım ben :A
------

Kız @Angelica yoksa huzurevinden sevgilimi yaptın o mu geldiiii (b)

Hee birde bulurdum anca :A
------

Tabisi de totomla sen @Angelica @dosimosi ve @Zeyno yu aynı anda devirebilirim :A 1 çenem 2 totom en güvendiğim organlarım :A

Valla yaparsın hiç şüphem yok bu konuda :A
------

------

He valla bir ora kalmıştı zaten :A
------

Tamam bu düşüncene göre senaryoyu şekillendireceğim.😁

@Angelica gönüllü olarak huzurevindeki yaşlılarla ilgileniyor onlara kitap okuyor , keyifli vakitler geçiriyor, ne güzel bir iş.

Aaa işime bayıldım valla :A

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: xemrexxx

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
:XTamam bu düşüncene göre senaryoyu şekillendireceğim.
Çok teşekkür ederim ben huzur içinde baş kösem de oturup nostalji dizi izleyip nostalji şarkılar dinlemeyi yeglerim hafta da bir de gönül dağı bakıyorum o ☺
Bence de sen yemek yapma yemeklere şeker atıyorsun :A :A
Aboowwww:rolleyes::rolleyes: allah kuru iftiradan saklasın:) ne şekeri zehir atıyorum yemeklere topunuzu zehirlemeye ant içtim:F:A
He valla bir ora kalmıştı zaten
Dimi:)

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
images.jpeg-1.jpg

FAV10 APARTMANI YENİ SEZON TARİHİ BELLİ OLDU.

SENARİSTLİĞİNİ STAR'IN ÜSTLENDIĞİ SEVİLEN DİZİ HER PAZARTESI 20.00 DE M TV'DE.

1. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Serhat
: Ne bakıyorsunuz öyle ben geldim.
Xemrexx: Görüyoruz senin geldiğini ama bu yanında getirdiğin kişiler kim , ben bunları hiç forumda görmedim.

Serhat boş olan koltuğa yavaşça gider oturur.

Serhat : Yaşlı olan Mehmet bey Aşçımız, Fadime hanım temizlikçimiz, mert de benim hususi yardımcım.
Angelica : Serhat sen bu kadar parayı nerden buldun?
Serhat : Geçen gün 95 yaşındaki eşim öldü onun tüm mal varlığı bana kaldı. Aslında buraya gelmek yerine lüks bir villaya gidecektim ama Star çok ısrar etti. Bir süre kalacağım villamın inşaatı bitene kadar.
The_Erinch: Yok canım sen en az Yalı yaptırmışsındır.
Hep birlikte gülerler.

@Angelica @dosimosi @Aserat @Doğan @12.Adam @kerem @Alos @serhatt @Felon @The_Erinch @Sherlock @Cervantes @Billy Kane @Gizmen @Sanalbellek @Felon @Yakamoz-Asi @xemrexxx
@Özgür @BARON男爵 @offensive @denizz19 @Araf @xdragxx @kerem @emreemreu @12.Adam @Gerekli24 @seyfullXh @soo @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @Billy Kane @Doğan @Hobbit @Cervantes @ömer karataş @Ege Bartu @Klaus @Bussy @781Ens @bazinga @Gizmen @Burak97 @HeisenBerg @Jonsnow @kerim yavuz @Maskeli Fedai

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,613
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 119790

1. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Serhat
Xemrexx: Görüyoruz senin geldiğini ama bu yanında getirdiğin kişiler kim , ben bunları hiç forumda görmedim.

Serhat : Yaşlı olan Mehmet bey Aşçımız, Fadime hanım temizlikçimiz, mert de benim hususi yardımcım.
Serhat : Geçen gün 95 yaşındaki eşim öldü onun tüm mal varlığı bana kaldı. Aslında buraya gelmek yerine lüks bir villaya gidecektim ama Star çok ısrar etti. Bir süre kalacağım villamın inşaatı bitene kadar.
Hep birlikte gülerler.

@Angelica @dosimosi @Aserat @Doğan @12.Adam @kerem @Alos @serhatt @Felon @The_Erinch @Sherlock @Cervantes @Billy Kane @Gizmen @Sanalbellek @Felon @Yakamoz-Asi @xemrexxx
@Özgür @BARON男爵 @offensive @denizz19 @Araf @xdragxx @kerem @emreemreu @12.Adam @Gerekli24 @seyfullXh @soo @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @Billy Kane @Doğan @Hobbit @Cervantes @ömer karataş @Ege Bartu @Klaus @Bussy @781Ens @bazinga @Gizmen @Burak97 @HeisenBerg @Jonsnow @kerim yavuz @Maskeli Fedai
Ne bu @serhatt ın rüyası mı :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 119790

1. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Serhat

Hep birlikte gülerler.

@xemrexxx duydunmu 95 yaşındaymiş eşi :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx