M TV Fav10 Apartmanı - Yeni dizi | 1. Bölüm " Maçı Hangi Takım Kazansın?"

MAÇI HANGİ TAKIM KAZANSIN?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Screenshot_20210908-205829_Canva.jpg

YENİ DİZİ - İLK BÖLÜM
BİNA KAT VE NUMARASIKALAN ÜYELER
1. KAT / 1 NUMARA@Dosi
@Angelica
@AteşBöceği
@Zeyno
@Çiğdem
1. KAT / 2 NUMARA@The_Erinch
@Tolstoyevski
@xdragxx
@Özgür
@mesmeso
2. KAT / 3 NUMARA@BARON男爵
@Gerekli24
@slhttnmtl
@Mircan Saye
2. KAT / 4 NUMARA@Maskeli Fedai
@Yakamoz-Asi
@EmreCan
@12.Adam
3. KAT / 5 NUMARA@xemrexxx
@cookies
@Doğan
3. KAT / 6 NUMARA@bazinga

1.BÖLÜM

Fav10 üyeleri valizleri ile Fav10 Apartmanının önündedir. Herkes ilk defa birbirini görmenin heyecanıyla birbirlerini incelemekedirler.O sırada yöneticimiz @bazinga Apartmanın kapısından çıkar ve üyeleri karşılar.

Bazinga : Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar. Teklifimi kabul edip geldiğiniz için teşekkürler. Sonuçta yıllardır forumda az çok tanıdık ama artık biraraya gelip tanışmanın da gerektiğini fark ettim ve bu apartmanı aldım. @Dosi Ve @kerem Sizlere göre daha çok yorulmuşlardır. Malum uzak yoldan geldiler.

Dosi : Evet , uzun süredir gelmemiştim. Iyı oldu buraları çok özlemişim.

Bazinga : Tamam o zaman buyrun ben sizi tutmayayım.Kimin hangi katta kimlerle kalacağı yukarıda yazıyor ona göre yerleşirsiniz.

Üyeler yavaş yavaş kendi katlarına kendi evlerine yerleşmek için çıktılar.

Angelica eşyalarını yerleştirdikten sonra hemen mutfağa geçer.

Çiğdem : Kız mutfak ne kadar büyük. Ne güzel.

images.jpeg-10.jpg

Ateşböceği : Evet baya genişmiş. Rahat yemek yaparız.
Angelica : Ay ne de güzel oldu böyle hepbirlikte apartmanda yaşamak.Değil mi Zeynom.

Zeyno : Evet ya Melom.

Çiğdem : Hadi kızlar yemek yapmaya başlayalım.

Dosi : Ya taa İsveçelerden geldim yorgunum. Siz diyorsunuz gel yemek hazırlamaya yardım et. Kız biz bize yapsak yeter ne gerek var erkeklere de biz hazırlıyoruz?

Ateşböceği : Aman ilk gündür biz bugünlük hazırlayalım da sonraki günler onlar hazırlarlar.

Kapı çalar. Gelen Gerekli24 ve Baron dur.

Gerekli24 : Dosi akşam yemeğini siz hazırlıyor muşsunuz . Sağolun . Biz de toplanıp maça gidecez. Gelene kadatr hazırlarsınız.

Dosi : Bismillah. İlk günden ne maçı.Yerleştiniz mi ki? Hem bir de bensiz maç. Tolstoyevski dursun. Bak ben ne yapıyorum.

Baron : Daha burdayız zaten yerleşiriz. Kafaya takma ya. Hadi Gerekli24 geç kalacaz gidelim.

Gerekli24 : Tamam hadi görüşürüz.

O sırada arkadan Angelica gelir.

Gerekli24 : Biz gidiyoruz abla. Hadi görüşürüz.

Angelica : Tamam kuzum. Siz gidin maçınızı yapın. Biz yemekleri hazır ederiz.

Kapıyı kapatırlar ve içeri girerler.

Dosi : Yarın onlar görürler. Kendileri yemek yapmaya , evi temizlemeye başlasınlar da görürler maç edecek vakiti buluyorlar mı?

Angelica : Tamam kız gel artık. Sen de bir işin ucundan tut.

Dosi : Uff.uff. tamam geldim. Kız phofebbuay sende gel boş durma içerde.

Bu sırada erkekler apartmanın karşısındaki halı sahaya maça giderler.

images.jpeg-9.jpg

The Erınch : Hadi gençler başlayabiliriz.

Baron : Tamam başla Gerekli24.

Erkekler maça başlarlar. O sırada Dosi onları pencereden izler.

Dosi : Angelica bak. Nasıl da oynuyorlar. Ya benim bir işim var ben bir üst kata çıkayım.

Angelica : Tamam kuzum.

Dosi gider üst kattakiler ne yapıyorlar bi bakar. @cookies İstanbuldan tanıştığı bir arkadaşıyla sinemaya gitmiştir. @Emre Ozansoy ise Birsen altuntaşla bir kafede buluşup yemek yemeye gitmiştir.2. Kat 4 Numaranın kapısını çalar. Kapıyı @serhatt Açar.

Serhat : Ne oldu kız. Bizimkileri mi soracaktın. Onlar halı sahaya gittiler.

Dosi : Yok biliyorum gittiklerini ben yerleşebildiniz mi ona bakayım dedim.Ha bu arada sen bilirsin @pompy niye gelmedi.

Serhat : Kız bilmiyon mu? Arka sokakların yeni sezonda senaristi diziden ayrılmış. Hemen pompyden rica etmişler o da gitmiş.Ama o da gelir yakında.

Dosi : Aa. Bilmiyordum. Hele ben bir gideyim halı sahaya bakayım maç kaç kaç?

Dosi halı sahaya doğru gider. Maç tam 5 - 5 tir. Son penaltılardadır. O sırada kalede olan @Tolstoyevski @Dosi gelince selam verir.

Dosi : Durumlar nasıl Tols.

Tolstoyevski: 5 - 5 şu an. Penaltıdayız şu an.

Dosi : İyi bari kim kullanacak?

@Maskeli Fedai : Ben kullanacağım. Bittiniz oğlum . Maç bizim olacak.

Maç biter. Bir takım oyunda bazı yerlerde haksızlık yapıldığını söylerken diğer taraf güle oynaya apartmana girer.

Angelica , Ateşböceği , Çiğdem , Zeyno , Phofebbuay ve Dosi masaları kurmuş yemekleri masaya taşımışlar bile. Herkes hızlıca elini yıkayıp sofraya otururlar. Erkekler yemeği hazırladıkları için kadınlara teşekkür ederler.

Angelica : Hepinize afiyet bal şeker olsun.Yeyin kuzularım.Hergün böyle mutlu şekilde olmamız dileğiyle. Ha Dosi bu arada Var mısın Yok musun bu hafta özel bölümü var mış. Duyduğuma göre sürprizlerde var mış.

Tolstoyevski : Evet abla var bir şeyler. Hadi yemeği yiyelim de foruma geçelim bakalım bugün ne konular açılmış.

(MAÇI HANGİ TAKIMIN KAZANACAĞINA SİZ KARAR VERİN. SİZCE A TAKIMI MI YOKSA B Mİ KAZANSIN.YUKARIDAKİ ANKETTE OYLAYABİLİRSİNİZ.)

1. BÖLÜM SONU

YENİ BÖLÜM
HER PAZARTESİ | 12.00

MYD TV

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dosi : Ya taa İsveçelerden geldim yorgunum. Siz diyorsunuz gel yemek hazırlamaya yardım et. Kız biz bize yapsak yeter ne gerek var erkeklere de biz hazırlıyoruz?

Dosi'yi çok iyi analiz etmişsin :A Eline sağlık güzel başlangıç olmuş.

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610

Dosi'yi çok iyi analiz etmişsin :A Eline sağlık güzel başlangıç olmuş.
Teşekkür ederim @xdragxx 🤗
------

Tam @Dosi lik sözler olmuş cidden, o da erkeklere ne gerek var biz bize yeteriz derdi ama yine de kıyamaz hazırlardı bir şeyler :A @Mircan Saye keyifli bölüm olmuş :Z
Teşekkür ederim.😊
Elimden geldiğince forumdaki hallerinize yakın diyaloglar yazmaya çalıştım. @Dosi De beğenir umarım.
------

Tam @Dosi lik sözler olmuş cidden, o da erkeklere ne gerek var biz bize yeteriz derdi ama yine de kıyamaz hazırlardı bir şeyler :A @Mircan Saye keyifli bölüm olmuş :Z
Maçı kazanırmısınız sence? 😁

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Teşekkür ederim @xdragxx 🤗
------

Teşekkür ederim.😊
Elimden geldiğince forumdaki hallerinize yakın diyaloglar yazmaya çalıştım. @Dosi De beğenir umarım.
------

Maçı kazanırmısınız sence? 😁
Bu bölüm beni yansıtmışsın evet :A
Ben yapmam onlara yemek, kendi elleri var. Top oynayacaklarına yemeğini yapsınlar bir zahmet :A
------

Şansımız zor çünkü kaleciymişim ve @Dosi dikkatimi dağıtmış :bilmem: :A
Bahaneye bak :A