M TV Fav10 Apartmanı - Yeni Bölüm | 4.Sezon 2.Bölüm "Serhat'ın Paraları Nerde?, Prens Tom Kim?"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
images.jpeg-1.jpg

FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM

"Bu senaryoda yaşanan tüm olaylar hayal ürünüdür gerçeği yansıtmamaktadır. "

4.SEZON 2.BÖLÜM
Serhat : Peki sen kimi gördün nasıl gördün elinde paraları mi vardı?

Sanalbellek : Gecenin karanlığında Angelica'yı dışarı çıktığını gördüm.

Herkes hemen ona yönelir,

Angelica : Ya niye yalan söylüyorsun ben dün gece çok yorgundum uyudum.

Zeyno : Benim Melom öyle şeyler yapmaz uydurmayın.

Dosi : Evet gece biz hepbirlikte geldik hemen odamıza çekilip uyuduk.

Serhat : Yani Xemrex yapsa diyecem ki doymuyor entrikalara ama senden hiç beklemezdim. Hemen polisi arıyorum.

Angelica : Ya niye inanmıyorsun ben yapmadım. Kimi ararsan ara ben kendimden eminim.

Serhat : Ha yarına kadar bana 10 milyon TL getirirsen belki affederim.

The_Erinch : Angelica yapmaz öyle şey sen ara polisi bulsunlar kimin aldığını.

DÜN GECE

SERHAT : SANALBELLEK HOŞGELDIN BUYUR OTUR.
SANALBELLEK : BUYRUN SERHAT BEY NOLDU?
SERHAT : BEN YARIN BİZİMKİLERE BİR OYUN OYNAYACAĞIM. BU OYUN KARŞILIĞINDA PARA DA KAZANACAĞIM TABİ BU PARAYI PAYLAŞIRIZ. BURDAKİLERİN SON PARALARINI DA ALACAĞIM ELLERİNDEN.
SANALBELLEK : PEKİ BEN NE YAPABİLİRİM?

SERHAT : HERKESİN İÇECEĞINE İLAÇ KOYUCAKSIN. AMAN HA ARAMIZDA.

GÜNÜMÜZ

Serhat
: Toplanıp yarına kadar bana 5 milyon TL bulmazsanız hepinizi şikayet edeceğim

Sanalbellek : Serhat bey tamam ben yapamayacağım. Baksanıza Angelica abla nasıl üzgün. Abla bunlar Serhat'ın oyunu kendisinde tüm paralar.

Angelica : Serhat ben şimdi seni yemez miyim? Gel kız Zeyno , gel biz buna böyle şaka yapılmayacağını gösterek.

Zeyno : Geldim Melom. Serhat bittin olum sen...

Ateşböceği: Durun ben de geliyorum.

Serhat : Ayy.. Bir durun be. Şaka yaptım işte bu evde hiç ses gürültü yok azıcık hayatınıza renk katayım dedim.

Xemrexx : Sen bize renk katma yav. Dur Angelica ben de geliyorum.

Serhat aradan sıyrılıp odaya gider kapısını kilitler. Herkes kapısını hızlıca çalarlar.

12. Adam: Aç kapıyı ...
Angelica : Bak aç sana kapıyı..

O sırada serhat paralarını , kartlarını sakladığı çantayı yatağın altından çıkarır. Ama içi boştur. Bu sefer gerçekten çalınmıştır.

Serhat: Bu nasıl olur. Kim alır. Hizmetçi Mert dün benim odama girdi. Sabah da görmedim onu. Kesin o yaptı. Gitti.... gitti paralarım gitti her şeyim....

Dışarıdakiler Serhat'ın haykırışları duyunca bir an susarlar. Serhat kapıyı yavaşça açar.

Serhat : O hizmetçi yi bir bulsam var ya... Tüm her şeyimi çalmış.

Angelica : Sırf seni dövmeyeyim diye yapıyorsun biliyorum.

Serhat : Baksana halime , tamam az önce şakaydı ama bu sefer gerçek.

The_Erinch : Yalancı çobana döndün inanamıyoruz artık.

Sonra diğerleri de olayın gerçek olduğunu anlarlar. Hemen karakola gidip şikayette bulunurlar.

Serhat bir kaç gün sessiz sedasız odasında dinlenir. Tabi bu süreçte herkes yeniden kendi işiyle meşguldür. Herkes iş çıkışında Serhat'ın moralini yerine getirmek için küçük bir parti düzenlerler bahçede. Partiye The_Erinch 'in yakın arkadaşı olan Kıvanç Tatlıtuğ , Xemrexx'in en yakın arkadaşı Beren Saat , Angelica da Demet Akalın'ı davet eder. Serhat onları görünce çok sevinir.

Serhat : İnanamıyorum.... Nasıl geldiniz buraya. Sırf benim için mi.. benim de en sevdiğim oyuncular gelmiş. Ben sizin sahnelerinizi çok seviyorum.

O sırada bahçeye Kraliyetten gelen biri gelir. Herkes böyle birinin bahçelerinde neden olduğunu merak eder.12. Adam karşılamaya gider.

12.Adam :Buyrun kime baktınız?

Prens Tom : Hello , Where is Dosi? (Merhaba Dosi Nerede?)

Dosi o an şok olur. İsveçteki prens onun için ta buralara kadar gelmiş. İsveçteyken kraliyette çalışırken tanışmışlar.

The_Erinch : Aa.. Şaka gibi ben dalga geçiyordum Prens gelecek diye gerçekten geldi.

Dosi : Tom senin burda ne işin var.
Tom : Ben sizin buraları çok sevdi. Ben artık burda yaşamak istiyor.

Hep birlikte gülerler. Angelica Tom'un masaya oturması için yardım eder. Bir tabak daha getirir.

Angelica : Bak Tom bu çok güzel baklava. Sen bilmezsin aç ağzını...

Angelica zorla Tom'a baklava yedirir.

The_Erinch : Dur biraz kız adam ölecek

O sırada bahçeye polis girer. Herkes bir anda susar ve ona yönelirler.

2. BÖLÜM SONU

Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi merak ediyorum. Acaba sonraki bölümde neler olacak?
@Angelica @Dosi @The_Erinch @Zeyno @serhatt @AteşBöceği @Doğan @xemrexxx @Sanalbellek @12.Adam @Yakamoz-Asi @MasacRE @Cervantes @BARON男爵 @Billy Kane @Gizmen @Felon @cokiyitvci

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
@Sanalbellek bana kıyamadığın için teşekkürler :A Demet Akalın ı niye davet etmişim Akını davet etmedim acaba @STAR çok güzel olmuş emeğine sağlık :D
------
Aklına tüküreyim senin insan @The_Erinch abinin en sevdiği oyuncuyu getirir yani "AKIN AKINÖZÜ" nü bilmiyormusun adam delicesine hayran Akın'a görse parçalayacak o derece seviyor :A :A

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
@Angelica nın Tom'un ağzına tıktığı baklavalar yüzünden umarım adama bişey olmazda başımız bir de dış güçlerle belaya girmez inşallah :A

Emeğine ve kalemine sağlık @STAR :ok:

Temsili @Angelica :F
Kahvaltı GIF by TRT
Çok teşekkürler @Zeyno 😊
Ne güzel Angelica abla Türk mutfağını tanıtıyor Tom'a😁
@Sanalbellek bana kıyamadığın için teşekkürler :A Demet Akalın ı niye davet etmişim Akını davet etmedim acaba @STAR çok güzel olmuş emeğine sağlık :D
------

@Dosi ye gelen prens miş :A hiçte öyle huyum yoktur :A
Teşekkürler abla @Angelica 😊
Gelecek bölümlerde de Akın'ı getirtiriz.
------

Eline sağlık. 🙏
Teşekkür ederim. 🙏