M TV FAV10 Apartmanı - 4.Sezon 7.Bölüm | Final "Düğünde Neler Olacak?" Bu Hikayenin Sonu...

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
images.jpeg-1.jpg

FAV10 APARTMANI
FİNAL
4.SEZON 7.BÖLÜM

Serhat arkasına döndüğünde Xemrex'i ve arkasında duran The_Erinch, Zeyno, Dosi, Angelica ve 12.adam'ı görür.

Serhat : Bu nasıl olur siz içeriye girmiştiniz? Yangından içeride kalmıştınız.

Xemrex : Sen öyle san. Herkes yangından kaçarken ben The_Erinch'in yardım istediğini duydum hemen içeriye kapıyı kırıp girdim. Sonra tam içeriden çıkarken Dosi'ler de geldi, ön kapıdan yangın yükseldiği için biz de hemen arka kapıdan çıktık o sırada patlama oldu.

Dosi : Artık Serhat tüm oyunların sonuna geldin. 12.adam polisleri ve itfaiyeyi aradı.

Angelica : Serhat bu zamana kadar yaptıklarına gerçekten katlandık ama bu çok fazlaydı. Ya bizi öldürmek ne ya...

Serhat : Ya tamam be bir dinleyin. Benim ne yangından haberim var ne de patlamadan. Nazire Zeyno'nun The_Erinch'e her şeyi anlattığını duyunca kapıyı kitlemiş, sonra da küçük bir yangın çıkmasını sağlamış.

Hemen Nazireye dönerler.

Nazire : Serhat bana onları durdur dedi ben de ne yapacağımı bilemedim. Özür dilerim. Yangının bu kadar büyüyeceğini düşünmemiştim. O patlama da yangın mutfaktaki tüpe değdiği için olmuştur.

The_Erinch : Bir susun be. Yeter neyi anlatıyorsunuz. İnsan canı söz konusu , yangının küçüğü , büyüğü mü olurmuş.

O sırada polis memuru gelir.

Polis Memuru : İkinizde karakola götürmemiz lazım.

Nazire ve Serhat heyecanlı bir şekilde.

Serhat : Ben bir şey yapmadım , ne olur bırakın ne yaptıysa hep Nazire yaptı. Ben yapma dur dedim dinlemedi.

Polis memuru daha çok ikisinin konuşmalarına izin vermeden polis arabasına koyar. O sırada Xemrex büyük bir kahkaha atar.

Xemrex : Ne oldu Serhat, ben senin sonunun böyle son bulacağını söylemiştim.

İtfaiye ekibi hemen yangını sondürürler. Herkes yorgun bir biçimde bir kenarda oturmaktadır. O sırada Star gelir. Star'a her şeyi anlatırlar.

Star : Her şeyi öğrendim. Ahmet bey beni buldu. Serhat benim belgelerimi ve imzamı kullanarak evi satmış. Ben de sizi mağdur etmemek için diğer birikmiş paramla evi yeniden satın aldım. Ama bu halde oturamazsınız. Sizi bir süre otele yerleştireceğim.

Dosi : Ben de bu şartlarda duğün yapamam zaten , 1 Ay sonraya erteleyelim.

1 Ay Sonra

The Erınch mirastan gelen parasını nereye yatıracağım düşünür ama hala karar vermemiştir.

Hepbirlikte oteldeki odalarında otururlar.

Ateşböceği : Hala korku dolu rüyalar görüyorum. Aman neler yaşadık.

Dosi : Aman boşverin her şeyi yarın düğünüm var. Herkes sadece bunu düşünsün.

Prens Tom : Evet hepiniz yarın bekleriz düğüne.

O sırada Angelica içeriye baklava tepkisiyle girer. Baklavayı herkese dağıtır sıra Tom'a gelir.

images.jpeg-6.jpg

Zeyno : Kız dur çocuğun yarın düğünü var. Öldürecen çocuğu.

O sırada içeriye STAR girer. Herkes onu görünce şaşırır ve hemen selamlaşırlar.

Star : Size güzel haberim var. Fav10 Apartmanı'nın tadilatı bitti artık eskisinden bile güzel ve yeni. Hadi hemen eve yeniden taşınalım.

Herkes çok mutlu olur. Hemen eşyalarını valizlerine koyarlar ve eve gelirler.

images.jpeg-2.jpg

Angelica : Kız ne güzel olmuş buralar. Tüm eşyalar da yenilenmiş.

Dosi : Aynen gerçekten güzel olmuş. Ben de sizin karşı apartmanda tuttum evi. Artık komşu olduk.

The_Erinch : Hadi yine iyisiniz.

DÜĞÜN GÜNÜ

Sabahtan Angelica, Zeyno, Dosi ve Ateşböceği kuaföre giderler. Dosi çok güzel bir gelinlik giyer ve saçını da yaptırdıktan sonra tacını takar.

Erkeklerde evde Prens Tom'un sakalını keserler. Sonra biraz oynarlar.

Prens Tom gelin arabasıyla Dosi'nin yanına gider. Dosi'yi alıp hep birlikte Fav10 Apartmanının bahçesine geçerler.
images.jpeg-5.jpg

Bahçede çok güzel bir düğün organizasyonu hazırlanmıştır. Düğüne tüm Fav10 Üyeleri gelmiştir. Herkes birbiriyle kaynaşır.

images.jpeg-3.jpg

O sırada müzik karşılığında Dosi ve Tom gelir alkışlar eşliğinde. Sonra nikah töreni gerçekleşir.

images.jpeg-4.jpg

Ardından da bir oyun havası çalarlar ve herkes oynar. O sırada bahçe kapısı yavaşça açılır ve bahçeye Serhat girer. Herkes biraz şaşırır yeniden ortalığı karıştıracağı için korkarlar.

Serhat : Hepiniz Merhaba arkadaşlar.

The_Erinch : Neden geldin Serhat?

Zeyno : Aman şimdi bu gene bomba falan getirmiştir.

Ateşböceği : Yok kız kesin taramalı tüfekle bizi tarayacak.

Dosi : Bir durun. Ne oldu Serhat.

Serhat : Asıl suçun Nazire de olduğunu anlayınca serbest bıraktılar beni.Arkadaşlar bu sefer bir iş çıkarmaya gelmedim. Sadece Dosi'nin bu mutlu gününde yanında bulunmak istedim. Artık entrikaları gerçek hayatta yapmamaya karar verdim. Ben kötü biri değilim sadece sizinle anlaşma yolum bu.

Angelica : Peki şimdi nerde entrika yapacaksın anlamadım.

Serhat : Yasak Elmanın 7. Sezonunda Ender ve Yıldız diziden ayrılıyormuş. Bana başrol teklifi geldi. Artık dizide entrika yapacağım. Hem eğleneceğim hem de para kazanacağım.

images.png

Dosi : Senin adına sevindim. Bu kararın çok iyi olmuş.

Angelica : Ay ben zaten seni seviyordum Canım Serhat. Al bak baklava aç ağzını.

Serhat : Ay bir dur be... Tamam 2 iyi cümle ettim diye aptal olmadım. Beni baklavayla mi oldürecen en son Prens Tom ne hale gelmişti.

Xemrex : Serhat gel sana bir sarılayım canım arkadaşım.

Xemrex sessizce Serhat'ın kulağına

Xemrex: Beni de Yasak Elma ya alır mısın. Nolur.

Serhat : Ben yapımcı mı oldum dedim be. Gel yarın yapımcıyla konuşalım o karar verir.

Herkes mutlu bir şekilde oynamaya devam ederler.

O sırada The_Erinch'e bir telefon gelir. The_Erinch mutlu ve heyecanlı bir şekilde mikrofonu eline alır.

The_Erinch : Arkadaşlar bir beni dinler misiniz? Ben mirasımla ne yapacağıma karar verdim. Bizim apartmanın yanındaki Apartmanı aldım. Orada kimsesiz çocuklar için bakım evine çevireceğim. Eğer aramızdan isteyen olursa günün belli bölümlerinde onlarla vakit geçireceğiz.

Angelica : Aa.. Çok güzel düşünmüşsün canım abim... Ben hergün gönüllü bir şekilde onlara uğrar oyun oynarım.

Zeyno : Tabi Kız evde boş boş oturacağımıza gideriz.

Serhat : Ben de orada çalışacak 2 kişinin ödeneklerini karşılarım. O güzel çocuklar iyi yetişsinler yeter ki.

Ateşböceği : Vay be Serhat hiç senden beklemezdim. Aferim valla.

Herkes mutlu bir şekilde birbirlerine sarılır. Sıra takı törenine gelir. Herkes takılarını takar. Ve düğün biter herkes odalarına çekilir.

Bundan sonra hep mutlu, anlayışlı, sevecen, yaşamlarında huzur dolu bir şekilde sürdürürler.

Ve bizim apartmanın hikayesi burada bitmez. Apartmandaki kişiler zamanla değişir ama bir tek şey değişmez. Sadece aralarında sevgi - aile bağı değişmez.

Evet böylece 13 Eylül 2021 de başladığımız Fav10 Apartmanı yolculuğunu 30 Ocak 2023 de 20. Bölümüyle bitirmiş oluyoruz. Beni bu zamana kadar destekleyip değerli yorumlarınızı paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Umarım sizleri hikayelerimle güldürebilmişimdir. İlgiyle takip etmenizde beni çok mutlu etti her zaman. Hepinize her zaman güzel yarınlar diliyorum.

SON

Umarım finali beğenirsiniz.

@Angelica @Dosi @The_Erinch @Zeyno @serhatt @AteşBöceği @Doğan @xemrexxx @Sanalbellek @12.Adam @Yakamoz-Asi @MasacRE @Cervantes @BARON男爵 @Billy Kane @Gizmen @Felon @cokiyitvci @MasacRE @Sherlock @MEnes @EmreCan @slhttnmtl @BARON男爵 @Gerekli24

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
@serhatt ksfınlar koğuşunda atılıp müebbet ceza yemeliydi :(

Emeğine sağlık @STAR :X
Çok teşekkürler @xemrexxx 😊 Bence siz Yasak Elma da iyi bir ikili olacaksınız.😁
Çok teşekkürler 😊
Eline sağlık @STAR
@serhatt doğru yolu bulmuş neyseki :A
Çok teşekkürler @Dosi 😊 evet sonunda iyi oldu.😂
Çok güzeldi. EMEĞİNE SAĞLIK.
Çok teşekkürler 😊

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Emeğine yüreğine ve kalemine sağlık @STAR kendi adıma konuşmam gerekirse eğer her hafta yazdığın hikayende gülümsetmeyi başardığın için sana sonsuz teşekkür ederim :ok:

Bir sonraki hikayen @serhatt 'ın Yasak Elma daki entrikaları olabilir bak sen şimdiden hazırlıklarına başla yaz yaz bitmez çünkü döndüğünde salıverirsin "Yasak Elma Serhat'ın Yolu" nu da yayına :J

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Emeğine yüreğine ve kalemine sağlık @STAR kendi adıma konuşmam gerekirse eğer her hafta yazdığın hikayende gülümsetmeyi başardığın için sana sonsuz teşekkür ederim :ok:

Bir sonraki hikayen @serhatt 'ın Yasak Elma daki entrikaları olabilir bak sen şimdiden hazırlıklarına başla yaz yaz bitmez çünkü döndüğünde salıverirsin "Yasak Elma Serhat'ın Yolu" nu da yayına :J
Ne mutlu böyle hissetirmişsem. Çok teşekkürler @Zeyno .😊

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060

Bende entrika, hile hurda, çirkeflik, yalan dolan, aldatma, iftira vs. vs. vs. bitmez. :A