M TV FAV10 Apartmanı - 4.Sezon 5.Bölüm | Yeni Bölüm " Nazire ile Tom Evlenecekler mi? , Serhat'ın Yeni Planı Ne? Ve Yeni Aşklar...

HANGİ SHIPI DAHA SEVDİNİZ?

• #ANMEH (ANGELİCA - MEHMET)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,899
Puanı
610
images.jpeg-1.jpg

FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM
4.SEZON 5.BÖLÜM

JENERİK

Angelica : Yok abi biz ödedik, Esra Erol'a çıktık. Bir hayırsever bize gönderdi ameliyat masrafının büyük çoğunluğunu.

The_Erinch : Allah razı olsun sizden. Serhat sen de var ya az kalsın inanacaktım.

Serhat : Her şeyle dalga geçerim ama sağlıkla geçmem siz de beni vur diyince öldürdünüz. Pardon da o hayırseverin kim olduğunu öğrenseydiniz bari. Ben gönderdim kanala..

Xemrexx : E tamam işte sende hayır demeyi seviyorsun. Sana nasıl inanalım vukuatın o kadar çok ki.

Serhat : Allah aşkına, dinime küfreden Müslüman olsa. Lan sen önceki sezonlarda Apartmanı havaya uçurmayacak mıydın? Valla artık size kırıldım. İyilik de yaramıyor size.

Ateşböceği : Allah razı olsun Serhat. Çok makbule geçti. Evde dediklerim içinde özür dilerim. Kalbini kırdım.

Serhat : Hadi bu seferlik sizi affediyorum ama yine de sizi sevdiğim için değil umutlanmayın tek başıma olunca entrika yapacak kişi bulamıyorum.

Dosi : E o zaman her şey eski halime döndüyse gelin bir fotoğraf çekelim. Hadi herkes "Chesee' desin.

Hep birlikte güzel bir fotoğraf çekinirler.

Serhat sonra kapının arkasında duran kişiyi çağırır.

Serhat : Kız Nazire gel kız. Bu Nazire. Benim üvey kızım 40 yaşında hiç evlenmemiş. Mirasını da verdim gitmiyor bizim forumu çok sevmiş bir süre bizle yaşayacak.

Angelica : Hoş geldin Nazire bacım.

Zeyno : Kız hoşgeldin. Bizim ev çok eğlencelidir.

Xemrexx: Bir de bana laf söyler. Serhat 25 yaşında üvey kızı 41 yaşında. Yani bize bunları da gösterdiniz ya...

Nazire : Hepinize merhaba arkadaşlar. Bir süre sizinle kalacağım. Umarım rahatsız etmem. Bu arada The_Erinch bey size de çok geçmiş olsun.

Nazire utangaç bir şekilde The_Erinch'e bakar.

The_Erinch : Çok sağolun. Yok Nazire hanım ne rahatsızlığı hoşgeldiniz ailemize. Bizim kızlarla çok iyi anlaşırsınız.

Hep birlikte biraz daha sohbet ettikten sonra The_Erinch 'in dinlenmesi için odasında yalnız bırakırlar. 2 gün sonra taburcu olur ve eve gelirler.

The_Erinch hasta yatağındayken Angelica ve Zeyno Mantı açarlar tam yedirecekken Dosi gelir.

Dosi : Angelica , yeni hastaneden çıkmışa Mantı mı yedirilir. Nerde görülmüş.

Angelica : Ne yapim abim çok seviyor.

O sırada içeriye Nazire girer.

Nazire : Ben çorba yapmıştım isterseniz bundan için iyi gelir The_Erinch bey.

The_Erinch : Çok sağolun Nazire hanım. Ellerinize sağlık.

O sırada Angelica, Zeyno ve Dosi'ye yönelip sessizce,

Angelica : Aman bu Nazire de varya sanki..

Zeyno : Sus kız şimdi duyar

O sırada içeri Serhat ve Xemrex girerler.

Xemrex : Serhat , bu Nazire , The_Erinch 'e mi yürüyor , aman şimdi The_Erinch senin damadın mı olacak.

Xemrex kahkahalarla odaya girer.

O sırada aşağıdan Prens Tom gelir.

Tom : Dosi , çok kötü bir şey oldu. Ben burdan gitmek zorunda. Eğer burda biri ile evlenmezsem beni burdan zorla gönderecek. Benim seni sevmek zaten biliyor herkes.

Dosi : Sen ne diyon Tom kim seni gönderecek.

Tom hemen yere diz üstü çöker ,

Tom : Dosi benimle evlenirsin?

Serhat : Dur kız. Tom illa evlenmek mi istiyorsun. Bak Nazire var. Onla evlen hem ben de sarayınızın kralı olurum.

Angelica : Saçmalama Serhat, aralarında 10 yaş var.

Serhat : Size soran mı oldu be ,bir iyi davrandık diye pişman etmeyin. Ben evlenecek diyorsam evlenecek.

The_Erinch : Siz bir Nazire Hanıma da sorun belki o istemiyordur.

Nazire : Şey, Serhat aslında...

Serhat : Nasıl istemiyor , kendinden küçük , yakışıklı hem de prens neyini istemeyecekmiş. Hemen yarın Yıldırım nikahı kıyarız. Kimse karışmasın.

Dosi : Ya sen ne diyorsun be , kendi kendine gelin güvey oluyorsun. Ben daha bir cevap vermedim.

Dosi'nin o sırada telefonu çalar ve yan odaya konuşmaya gider. Serhat hemen yerden Tom'u kaldırır.

Serhat : Hadi gel yarın sana nikah kıyacağız. Hemen işlemlere başlayalım.

Tom, Serhat'ın Dosi ile evlendireceğini düşündüğü için hemen giderler. Serhat da o arada Nazirenin gerekli belgelerini alır.

Dosi odaya geldiğinde onları göremeyince çok sinirlenir. Sonra diğer odalara bakarken ağlama sesi duyar. Hemen odaya girer , Nazirenin ağladığını görür.

Dosi : Ne olur ağlama , istemiyorsan hayır dersin iş biter.

Nazire : Şey.. ama Serhat...

1 Gün Sonra

Apartmanın bahçesi süslenmiş herkes gelin ile damadın gelmesini beklemektedir.

Serhat diğer üvey evlatları da gelmiştir. Serhat'ın 40 ve 35 yaşındaki üvey oğulları da gelir.İçeriye girdikleri anda büyük olanı Angelica'ya , küçük olanda Zeyno'ya bakar.Angelica ve Zeyno onları girişte karşılarlar.

Angelica: Hoşgeldin Mehmet Bey. Şeref verdiniz. Buyrun. Size baklava hemen getirtiyorum.

Mehmet : Hoşbulduk Angelica Hanım. Zahmet olmasın size.

Zeyno : Sizde Hoşgeldiniz Selim bey. Buyrun. Bir şey ister misiniz?

Selim : Sağolun Zeyno hanım. Birazdan getirirler çalışanlar siz zahmet etmeyin.

O sırada Zeyno , Angelica'ya yönelerek sessizce kulağına,

Zeyno : Kız , maşallah bunlara ne kadar beyefendiler. En iyisi biz Akın'ı, Kıvanç boşverek.

Angelica : Kız sus , adamlar yanlış anlayacak. Tabiki boşver onları. Onlar ünlü zaten güvenilmez.

Angelica ve Zeyno , Mehmet ve Selim'in masasına otururlar. Ve naif,güzel bir sohbet ederler.

Nikah zamanı gelmiştir. Tom son anda Nazireyi gelin olarak gördüğünde olmayacağını söyler ama Serhat onu polislere vermekle tehdit eder. O da evlenmek zorunda kalacağını düşündüğünden masaya oturur.

Önce Nikah memuru Tom'a sorar. Tom evet der. Sıra Nazire'ye gelir. Nazire bir süre sessiz kalır ama karşısında duran The_Erinch'e son bir kere daha bakarak "hayır" der. Ve yerinden kalkıp hemen The_Erinch'in yanına gelir.

Nazire : The_Erinch bey ben sizi ilk gördüğüm andan beri seviyorum. Sizinle bir ömüre talibim. Eğer sizde...

The_Erinch sözlerini bitirmesine izin vermeden...

The_Erinch : Ben de size aynı duyguları besliyorum Nazire Hanım. Sizi kelebeğin ömrü kadar bile vaktim olsa yine severim. Seni çok seviyorum Nazire.

The_Erinch nazikçe Nazire'nin elini tutar.

Tom da yerinden kalkar Nazireden yüzüğü aldığı gibi Dosi'nin önünde yeniden diz çöker.

Tom : Benimle evlenir misin Dosi?

Dosi : Ah senin bu saflığınla ne yapacam Prens Tom. Gör bak 'hayır' da denilebiliyormuş... Tabiki evet...

Hemen yüzüğü takar ve Serhat'a yönelirler.

Dosi : Serhat yine olmadı be, sen Kral olacağın yerine anca bizin apartmanda yönetici olursun. Artık haftaya düğünümüze bekleriz.

Hep birlikte güler.

Serhat : Siz durun her şey daha yeni başlıyor. The_Erinch, Serhat'ın damadı olmak kolay mı?Aynen dediğiniz gibi olsun. Düğününüzde görüşürüz. Ama elim boş gelmem bilirsiniz bol sürprizle geleceğim hiç merek etmeyin.

Xemrex : Bu ne ya gelen giden evleniyor. Apartman , evlendirme dairesine döndü.

O sırada içeriye uzun boylu, yapılı bir adam girer. Xemrexx hemen yanına gider.

Xemrexx: Hayırdır kardeş sen de mi evlenmeye geldin. Buyrun işlemler gişede. Şaka gibi Kısmetse Olur evine döndük.

Ahmet : Ben bu apartmanın yeni sahibiyim. Çabuk boşaltın.

Herkes şok olur. Ne yapacaklarını bilemezler.

BÖLÜM SONU

SİZ HANGİ SHIPİ DAHA SEVDİNİZ?
#NAZTHE
#DOSTO
#ANMEH
#ZEYSEL

------

@Angelica @Dosi @The_Erinch @Zeyno @serhatt @AteşBöceği @Doğan @xemrexxx @Sanalbellek @12.Adam @Yakamoz-Asi @MasacRE @Cervantes @BARON男爵 @Billy Kane @Gizmen @Felon @cokiyitvci @MasacRE @Sherlock @MEnes @EmreCan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Bu ne be, hepsi ilk gördüğüne daha anında aşık olup ciddi kararlar vermiş :A Tom ve ben en azından uzun süredir tanışıyoruz :A en gerçekçi biziz ama bizde çok acele etmişiz :A

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,899
Puanı
610
Bu ne be, hepsi ilk gördüğüne daha anında aşık olup ciddi kararlar vermiş :A Tom ve ben en azından uzun süredir tanışıyoruz :A en gerçekçi biziz ama bizde çok acele etmişiz :A
Evet ama aşk da zaten ilk gördüğün andan itibaren olmaz mı? Hem zaten Angelice ve Zeyno daha evlenmiyor.
Senin bir dahaki bölümde düğün var. Bakalım neler olacak.😊😉😁😂

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
nazire fav 10dan değil harelde.allahtan başrol değilim hergun dizide oynayacaktım. :)allahtan yan rolüm .eline sağlık

• Güldürdün
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,899
Puanı
610

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Çok teşekkürler 😊
Evet, Nazire , Selim, Mehmet ve Tom hayali kişiler.
------

Çok teşekkürler 😊
evet tabi jenerikde yoklar .ama hayalı oldukları için jenerikde olmasada olurya..gerçek kişiler nasıl olsa jenerikde ...hayalıkişiler iyi güzel..hayalı kişiler benden rolü fazla maşallah.başrol olmak kolay değil. eline sağlık kardeşim güzeldi.

• Harika

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,626
Puanı
560
Selim kim laa (b)

Ehh bee @The_Erinch evlenecek zamanı buldun sende biz @Angelica ile tüm altınları ameliyatına yatırdık senin ona sayarsın düğün hediyesini artık :J

Kız Meloo biz de heveslisi gibi hemen adamların masasına oturmuşuz ne o öyle hocaaa bunun hemen düzeltilmesini benim de bu kim olduğunu bilmediğim Selim kişisinden ayrılmamı talep ediyorum hackletirim bak kanalını :pala: @STAR

Emeğine kalemine sağlık eğlenceli bir bölüm olmuş :ok: @STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,899
Puanı
610
Selim kim laa (b)

Ehh bee @The_Erinch evlenecek zamanı buldun sende biz @Angelica ile tüm altınları ameliyatına yatırdık senin ona sayarsın düğün hediyesini artık :J

Kız Meloo biz de heveslisi gibi hemen adamların masasına oturmuşuz ne o öyle hocaaa bunun hemen düzeltilmesini benim de bu kim olduğunu bilmediğim Selim kişisinden ayrılmamı talep ediyorum hackletirim bak kanalını :pala: @STAR

Çok teşekkürler Zeyno 😊
Evet keşke tüm altınları vermeseydiniz. Aman bir şey olmaz.
Aslında siz hemen oturmak istemediniz. Adamlar beden diliyle sizi oturun dediği için oturdunuz.
Hele bir bakalım yeni bölümde ne olacak. Bol sürprizle biliyorsun @Dosi nin duğünü var, bence @The_Erinch @serhatt @xemrexxx @Angelica şimdiden altını hazırlayın. Ayıp olur takmasanız.😁😂

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,061
Puanı
1,060
Selim kim laa (b)

Kesinlikle ben değilim bu hayatta oturmazdım ben😂peki @The_Erinch abimin hemen aşık olması🤣

• Güldürdün
Reactions: Zeyno and STAR

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
Yeni gelen herifi kafesleyeyim de siz görün. Kapının önüne koyacağım hepinizi. :Z

Kız @Dosi o düğünü kan gölüne çevireyim de sen gör hadsizzzz. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,626
Puanı
560
Kesinlikle ben değilim bu hayatta oturmazdım ben😂peki @The_Erinch abimin hemen aşık olması🤣
Sorma Özcan Deniz bile 50 yaşına rağmen çıtır kızla evlendi bizim @The_Erinch git @serhatt 'ın üvey yavrisii Nazire'nin yaptığı bir tas çorbaya tav ol git hemen aşık ol cı cık cık :A

Görümceyiz sonuçta yok öyle gelini hemen kabullenmek :J @Angelica

Merve Dizdar Tuh GIF by TRT

Bu arada Tom göründü Meloo baklavaları kap koş hemen :Z

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,061
Puanı
1,060
Sorma Özcan Deniz bile 50 yaşına rağmen çıtır kızla evlendi bizim @The_Erinch git @serhatt 'ın üvey yavrisii Nazire'nin yaptığı bir tas çorbaya tav ol git hemen aşık ol cı cık cık :A

Bu arada Tom göründü Meloo baklavaları al koş hemen :Z

Tabii ki abimi hemen vermeyiz :A

• Güldürdün
Reactions: STAR and Zeyno

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060

Bu arada Tom göründü Meloo baklavaları kap koş hemen :Z
Böyle zengin gacı bulmuş abinin hayatı kurtuldu bee. :A

• Güldürdün