M TV FAV10 Apartmanı - 4. Sezon 4.Bölüm | Yeni Bölüm " The_Erinch Yaşayacak mı? Serhat Ameliyat Parasını Verecek mi?

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610

FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM

4.SEZON 4.BÖLÜM

JENERİK

Masacre Serhat'a tam silahı sıkacakken Dosi Masacre'nin koluna çarptığı için kurşun The_Erinch'e gelir. The_Erinch o an yere düşer. Herkes şok olur. Angelica ağlamaklı bir şekilde hemen yerden kaldırmaya çalışır.

Zeyno : Melek dur , zarar verebilirsin. Biliyorum çok zor ama inan iyileşecek.

Angelica : Zeyno ben nasıl durayım, baksana abim yerde yatıyor.

O sırada Masacre, Sherlok ve Menes kaçarlar. Dosi bahçenin bir köşesinde oturmuş kendine kızmaktadır. Hemen yanına Serhat gider.

Dosi : Ben yaptım... benim yüzümden oldu..

Serhat : Saçmalama, sen nerden bilebilirdin silahları olduğunu, bak benim hayatımı kurtardın , kız keşke biraz daha sola doğru çarpsaydın da Xemrexx'e gelseydi kurtulurdum..

Xemrexx : Hş.. Ne diyon be asıl sana gelseydi kurtulmuştuk. Dosi kız niye çarptın ki koluna şimdi Serhat yoktu ne güzel.

Serhat : Bak şimdi senin saçını başını yolarım..

Xemrexx ve Serhat birbirine girerler. O sırada Ateşböceği bağırır.

Ateşböceği : Ya arkadaşlar adam burda ölüm kalım savaşı veriyor sizin yaptığınız da iş mi? Lütfen geçin eve siz. Biz bir de hastanede sizinle uğraşmayalım.

12. Adam : Ben ambulansı aradım hemen geliyorlar.

Ambulans birkaç dakika içinde gelir. Hemen ilk müdahale yaparlar. Ambulans doktorlarının yüzü üzgün bir ifade alır..

Angelica : Yoksa... Abimm....

Ambulans Doktoru : Durumu kötü , hemen ameliyata girmeli bir şey demek için erken.

Hemen hastaneye kaldırırlar. Hastanede doktor geldiği gibi herkes şaşırır.

Angelica : Cenvantes, sen doktor mu oldun?

Cervantes : Evet abla daha yeni atandım bu hastaneye size de pek uğrayamadım. Aa. Bu hasta The_Erinch abi.. Bu nasıl oldu?

Dosi : Sana her şeyi anlatacağız ama sen hemen The_Erinch'i kurtarmaya bak.

Ateşböceği : Ben emekli hemşireyim ben de ameliyata girmek istiyorum lütfen.

Cervantes : Tamam abla hemen ameliyata girelim.

Herkes ameliyathanenin önünde bitmesini beklemektedirler.

Serhat, Xemrexx ve Serhat'ın 60 ve 54 yaşındaki üvey evlatları da evde kalırlar. Serhat, üveyevlatları ile anlaşarak mirasın yarısını onlara verir. Artık elinde sadece 10 Milyon TL kalmıştır.

Xemrexx : Ohh içimin yağları eridi malını nasıl aldılar.

Serhat : Ne alaka be ben zaten onlara verecektim. Sonuçta üvey evlatlarım. Biliyon mu benim 7 tane de üvey torunlarım var. Hem hala zenginim çatla..

Xemrexx : Aman sen o parayı 1 ayda harcarsın yine "fakirlik is coming."

Ameliyata biter ve Cervantes ile Ateşböceği çıkarlar.

Cervantes : Malesef durumu iyiye gitmiyor bu hastanenin şartlarında olacak bir iş değil. Size benim öğretmenim olan Profesörün adresini vereyim ona ameliyat ettirin. Ama özel hastane...

12.Adam : Sağol kardeşim sen elinden geleni yapmışsın. Tamam hemen o özele gidelim.

Ambulansla özel hastaneye hızlıca giderler. Ordaki Profesör ameliyatı yapmayı kabul eder ama 5 milyon TL karşılığında. Fiyatı düşünmeden kabul ederler. Hemen ameliyata girer.

Dosi : Biz Tamam dedik de nerden bulucaz o kadar parayı.

Zeyno : Kız benim 500 bin liralık altınım var veririm , Melom seninde var dı değil mi?

Angelica : Evet kuzum benim de 1 milyon tl'lik altınım var ama fazlası yok.

Diğerleri de toplanıp anca 2 milyon TL ayarlayabilirler. O sırada Doğan'ın aklına bir fikir gelir.

Doğan : Serhat'ın bir sürü parası var ondan isteyelim. Zaten başımıza ne geldiyse ondan geldi.

Angelica hemen Serhatı arar.

Angelica : Serhat çok uzatmayacağım. Ameliyat masrafı 5 milyon TL tutuyor biz 2 milyonu denkleştirdik de geri kalanı sen ver bize.

Serhat : Çüş.. Oha... Kız senin ne dediğini kulakların duyuyor mu? Bir yürü git Allah aşkına.

Angelica : Bak Serhat beni oraya getirtme tüm paranı alırım, çabuk gönder parayı.

Xemrexx : Tamam abla sen merak etme hemen göndertiyorum.

Ve hemen telefonu kapatır.

Xemrexx : Serhat bu mesele diğerlerine benzemez. Ver işte az bir para ölmezsin ya.

Serhat : Ay bir yürü git be banka mıyım ben.

Xemrexx fazla üstüne düşmeden hastaneye gider ve Zeyno ile Angelicayı da alıp yola koyulurlar. Nereye götürdüğünü söylemeden atv binasının önünde bulurlar.

Angelica : Oğlum niye getirdin buraya.

Xemrexx : Esra Erol'un şu an programı var gel orda izleyicilerden para isteyelim bir sürü zengin var az bir de ajitasyon yaptık mı tamamdır iş.

Hemen Esra Erol'un stüdyosuna girerler.

Esra Erol : Hoş geldiniz. Önemliymiş konunuz.

Xemrexx : Abla... Bizim canımız, abimiz, The_Erinch abimiz genç yaşında ölmek üzere hastane de yatıyor ama paraya ihtiyaç var.

Angelica : Allah rızası için bize para gönderin.

Xemrexx : The_Erinch abimin 8 çocuk 24 tane torunu var onlar yalnız mı kalsın.

Zeyno : Esra hanımcım bu uyduruyor , hele Allah aşkına bunu stüdyodan atın bir rahatça anlatak.

Hemen stüdyodan atarlar Xemrexx'i. Angelica ve Zeyno olanları olduğu gibi anlatırlar. 2 saat içinde para bulunur ve hemen hastaneye dönerler. Hastanede Xemrexx sinirli bir şekilde beklemektedir.

Xemrexx : Nankörler ben sizi götürdüm oraya
teşekkür edeceğinize ne yaptınız.

Doktor kapıdan çıkar Herkes ona yönelir.

Cervantes : Hocam durumu nasıl?

Profesör : Hastamızın durumu iyi içeri girebilirsiniz. Hep birlikte içeri girerler.

The_Erinch yavaşça,

The_Erinch : Benim için mi geldiniz. Sağolun.

O sırada arkadan yavaşça Serhat gelir.

Serhat : Canım The_Erinch senin için neler yaşadım bilemezsin bak senin ameliyat masrafları ödedim. Dayanamadım. Bunlar da öyle kös kös oturdular burda.

Angelica : Tövbe estağfurullah, aman şimdi çarpılacan. 9 lafından 10 u yalan.

Hep birlikte gülerler. Bu olaylar yaşanırken kapının arkasında biri olanları izlemektedir.

BÖLÜM SONU

------

@Angelica @Dosi @The_Erinch @Zeyno @serhatt @AteşBöceği @Doğan @xemrexxx @Sanalbellek @12.Adam @Yakamoz-Asi @MasacRE @Cervantes @BARON男爵 @Billy Kane @Gizmen @Felon @cokiyitvci @MasacRE @Sherlock @MEnes

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Aman yok paramı kimselere vermem İsveç’ten Tr’ye getirme kısımları sorun olur zaten. Hiç uğraşma

Reactions: 12.Adam and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Aman yok paramı kimselere vermem İsveç’ten Tr’ye getirme kısımları sorun olur zaten. Hiç uğraşma
Tamam o zaman ben yine Prens Tom meselesinden devam 😂🤣

Reactions: Dosi

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Hep birlikte gülerler. Bu olaylar yaşanırken kapının arkasında biri olanları izlemektedir. demişsin. KİM ACABA?

Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
Ellerine sağlık @STAR sanki beni yıllardır tanıyormuşsun gibi yazıyorsun rolümü.

@The_Erinch hayatını bana borçlusun.
Çok teşekkürler @serhatt 😊
Aslında sizleri yıllardır burda yazdığınız mesajlardan takip ediyorum , burda bu senaryoyu yazarken yardımcı oluyor. Sadece geç aktif bir şekilde buraya katılmaya başladım.

Reactions: serhatt

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Ulaaaa Hemşehrim dedim bağrıma bastımmmm 3 kuruş vermemek için takla atmış 🤭🤪🤭🤪🤭🤪 @serhatt

@xemrexxx Oneee olmmmm Osmanlı Padişahı yaptın beni.. 54 torun 🤭🤭🤭

Müge Anlıya çıkaydık %50 share alırdık 😁😁
@Zeyno @Angelica

Emeğine sağlık @STAR
Eğlenceli olmuş...

Kapıdan bakanda hiç tanımadığım kızım çıksında tam olsun 😄😄😄