M TV FAV10 Apartmanı - 4.Sezon 1.Bölüm | Yeni Bölüm "Apartmana Dönüş"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
images.jpeg-1.jpg

4. SEZON 1. BÖLÜM
YENİ BÖLÜM

"APARTMANA DÖNÜŞ"

The_Erinch: Hepiniz yeniden hoşgeldiniz, ne özlemişim be burayı.

Angelica: Aynen abim iyi ki yine geldik. Hele Zeyno burnum da tüttü, gel kız bir sarılayım.

Zeyno : Canım Angelom, canım arkadaşım.
İçeriye aniden Xemrexx girer.

Xemrexx: Off bune be, yine hepimiz yan yana. Sırf entrika için geldim buraya hiç sevinmeyin.

Doğan : Gel kardeşim bir otur dinlen.

Xemrexx: Angelica yine yemekler senden değil mi , ben çok açım.

Angelica: Yok canım ben çalışıyorum artık.

Dosi : Aa nerden çalışmaya başladın?

The_Erinch : Ben geçenlerde kitapçı dükkanı açmıştım. Karşı caddedeki huzurevi vardı. Kimse yaşlılara uğramıyor canım sıkılıyordu. Angelica ile paylaşınca o da gönüllü olarak haftanın birkaç günü onlarla ilgilenecek.

Xemrexx: Ee banane bundan, ben açımmm.

Ateşböceği: Sen merak etme ben birazdan hazırlarım.

Kapı çalar ve herkes gelen kişiyi görünce şok olur.

Serhat : Ne bakıyorsunuz öyle ben geldim.

Xemrexx: Görüyoruz senin geldiğini ama bu yanında getirdiğin kişiler kim , ben bunları hiç forumda görmedim.

Serhat boş olan koltuğa yavaşça gider oturur.

Serhat : Yaşlı olan Mehmet bey Aşçımız, Fadime hanım temizlikçimiz, mert de benim hususi yardımcım.

Angelica : Serhat sen bu kadar parayı nerden buldun?

Serhat : Geçen gün 95 yaşındaki eşim öldü onun tüm mal varlığı bana kaldı. Aslında buraya gelmek yerine lüks bir villaya gidecektim ama Star çok ısrar etti. Bir süre kalacağım villamın inşaatı bitene kadar.

The_Erinch: Yok canım sen en az Yalı yaptırmışsındır.

Hep birlikte gülerler.

Serhat : Aman ben gidip dinleneceğim hadi herkes evine.

Herkes yavaşça dağılır. Serhat odasına yerleşir.

...

Serhat günboyu hizmetlillere emir verir Dosi bir kanal bünyesinde çalışmaya başlar, The Erınch ve Cervantes kitap kafe açarlar gençleri kitaplara alıştırmak için. Xemrex bir sabah magazin programında yorumculuk yapar, Angelica huzurevindeki yaşlıların yanına vakit geçirir. Zeyno ve Ateşböceği bir kafe kiralarlar ve işlerinin başında dururlar garson olarak yanlarına Doğanı alırlar. 12. Adam futbol alt takımlarından birine dahil olur. Masacre ise ulusal kanalda oyunculuk yapmaktadır. Sanalbellek ise Fav10 Apartmanının güvenlik bekçiliğini yapmaktadır.

Akşam hepsi işten döndüklerinde Serhat onlara sürpriz bir akşam yemeği daveti verir.

Xemrex: Hayırdır noldu da böyle bir şey aklına geldi. Kafana taş mı düştü doğru söyle.

Serhat : Ne alaka be hepbirlikte yemek yiyelim istedim.

The_Erinch : Teşekkürler Serhat iyi düşünmüşsün çok da acıkmıştım. Vay Mantı bile var...

Angelica : Abi sende Mantıya hiç dayanamıyon. Zeyno gel kız bak ne güzel içli köfteler var.

Zeyno : Melom çok yemiyek sonra bu kiloları veremiyoruz.

Hepbirlikte sofraya otururlar yemeği yedikten sonra odalarına çekilirler. Sabah Serhat'ın bağrışmalarıyla kalkarlar.

Serhat : Kim benim paralarımı, kartlarımı çaldı , Çabuk söyleyin.

Masacre : Dün hepimiz senin gözünün önündeydik sonra zaten odalara çekilip uyuduk. Nerden bilelim.

Serhat : Ben onu bulursam var ya ona ne yapacağımı biliyorum.

Dün Gece

? : Fadime Hanım(Aşçı) verin ben içecekleri içeriye götürürüm. Siz yorulmayın.

Fadime : Sağolun size de zahmet olacak.

İçeri gitmeden önce içeceklerine uyku ilacı katar ve herkese ikram eder.

? : Afiyet olsun bol bol için.

Herkes odasına çekildiği gibi uyurlar. Hemen Serhat'ın odasına gider ve parayı, kartları alır.

Günümüz

Serhat
: Ben hemen Polisi arıyorum.

O sırada kapı çalar.

Sanalbellek : Sanırım ben kimin aldığını biliyorum.

Herkes şaşkınlıkla ona bakar ve kimi söyleyeceğini merak eder.

1.BÖLÜM SONU
------

APARTMANDA KALAN ÜYELER:
1. KAT : @serhatt @xemrexxx @12.Adam @The_Erinch @Doğan @Cervantes @Yakamoz-Asi
@Sanalbellek @MasacRE
2. KAT : @dosimosi @Zeyno @Angelica @AteşBöceği

FAV10 APARTMANI PAZARTESİ 20.00'DE M TV'DE.

@Angelica @dosimosi @Aserat @Doğan @12.Adam @kerem @Alos @serhatt @Felon @The_Erinch @Sherlock @Cervantes @Billy Kane @Gizmen @Sanalbellek @Felon @Yakamoz-Asi @xemrexxx
@Özgür @BARON男爵 @offensive @denizz19 @Araf @xdragxx @kerem @emreemreu @12.Adam @Gerekli24 @seyfullXh @soo @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @Billy Kane @Doğan @Hobbit @Cervantes @ömer karataş @Ege Bartu @Klaus @Bussy @781Ens @bazinga @Gizmen @Burak97 @HeisenBerg @Jonsnow @kerim yavuz @Maskeli Fedai

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: STAR and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Yavaş yavaş önce kaleyi içten fetih edicen , tabi kanal sahibi olduğun bölümlere de geleceğiz.😁
------

Sen futbol alt Takımında oynuyorsun.😁
Arda Güler miyim ? :A
kanali ele gecirmem icin ajan olarak is yerimde bulunuyorsun:A

basaramasamda ülkeme geri dönerim. Herzaman orda kurulu bir düzen yapabilecegim bir is var :A
Beni yanında götüreceksen ok. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: serhatt and Dosi

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,664
Puanı
560
Uzaklarda aramaya gerek yok @serhatt ın zenginliğini kıskanan @xemrexxx işidir o neyse ki @Sanalbellek herşeyi görmüş sanırım bakalım senin o lepiska saçlarını Serhat'ın ellerinden kim kurtaracak @xemrexxx :J :A

@Angelica bakma sen bu yazara kilo milo almayız ye bacım götür içli köfteleri :A

Vayy @AteşBöceği mle kafe işine girmişiz bizde güzel ama @The_Erinch in kitap kafesinde gözüm kaldı bak şimdi :A

Emeğine kalemine sağlık @STAR :ok:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Uzaklarda aramaya gerek yok @serhatt ın zenginliğini kıskanan @xemrexxx işidir o neyse ki @Sanalbellek herşeyi görmüş sanırım bakalım senin o lepiska saçlarını Serhat'ın ellerinden kim kurtaracak @xemrexxx :J :A

@Angelica bakma sen bu yazara kilo milo almayız ye bacım götür içli köfteleri :A

Vayy @AteşBöceği mle kafe işine girmişiz bizde güzel ama @The_Erinch in kitap kafesinde gözüm kaldı bak şimdi :A

Götürdüm bile :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060

Başkası olamazdı zaten her şeyimde gözü var gözü çıksın. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Zeyno