M TV Fav10 Apartmanı 3.Sezon | İlk Bölüm "Ada Maceraları"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
Screenshot_20220110-113320_Canva.jpg

FAV10 APARMANI
3.SEZON İLK BÖLÜM

9.BÖLÜM

Mr.At son anda çocuğa yetişir ve kumandanın yere düştüğü için çalışmadığını fark eder.

Mr.At : Kumanda bozuk çalışmıyor yani. Patlamıyoruz korkmayın.

2 HAFTA SONRA

Angelica : Abi ne de iyi oldu. Bize bir sürü yeni şeyler aldın.

The Erınch : Tabiki alacağım.Biz burda (Fav10'da) aile değilmiyiz?
Hem piyango çıktı o kadar. Acun'cumdan rica ettim. 1 haftalığına hepimiz Dominiğe götürüyorum.

Zeyno : Ne şaka mı yapıyorsun?

Baron : Ooo abi kral adamsın yav.

The Erınch : Eyvallah Baroncum. Hem orda takımlar halinde yarışacağız bile.

Slhttnmtl : Vay tam benlik.

The Erınch : Hem dominiğe sürpriz iki isim daha geliyor.

Dosi : Kimmiş onlar. Sürprizden korkmayalım

Ve apartmanın girişinden Serhat kendinden emin adımlarla gelir.Ve de arkasından Emrecan gelir.

Serhat : Hepinize merhaba aşkolar. Beni o kadar işimin içinde çağırdın geldim. Yani tam da Enderciğimle kahve keyfi yapıyordum. Umarım gelmeme değer.

Emrecan : Hepinize merhaba arkadaşlar.

The Erınch : HoşgeldinIz. Sizi Dominiğe götürüyorum. Yani tüm apartmanla birlikte gidiyoruz.

Serhat : Ne.. Ben sizinle eski çağdan kalmış 3- 5 tahtadan yapacağınız barakada mı kalacağım.Rüyanızda görürsünüz canım.

Xemreex: Aman gel işte eğleniriz. Senle ben acundan son model baraka isteriz. Hem bir haftalık.

Serhat : lan senin ne işin var burda. Sezon finalinda bunları öldürecektin. Siz hala bunu kovamdınız mı? Allah sizi ne etmesin?

Gerekli 24 : Yok The Erınch bizim yanımızda kalsın dedi. Sonra başımıza yeni şeyler açmasın diye.

Sonra herkes valizleriniz hazırladılar ve uçağa bindiler.

1 GÜN SONRA

Serhat : Getirdiniz beni bu adaya ne yemek veriyorlar ne su.

The Erınch : Yav biraz bekle daha yeni geldik. Bir saate bizi oyun alanına götürecekler.

Serhat : Gelene kadar acun diyordun hani acun... Anca kabileler var burda , anam bunların ne konuştuğunu da bilmiyoruz beni yemesinler.

Xemreex : İnan en son seni yerler. Hatta hiç yemezler.

Angelica : Yiyeceklerse bari önce kilolular gitsin belki bize gelene kadar doyarlar.

Dosi : Aman yeter. Bakın geliyor Acun ...

Serhat : Canım acun... Geldiğimden beri senin ne kadar iyi bir insan olduğunu anlatıyordum bizimkilere.

Baron : Tövbe bismillah.

Acun : Hadi gelin sizi barakalarınızın oraya götüreyim.

Hepsi Acunu takip ederler. Ve barakaya gelirler.

Serhat : Acuncum benim barakam nerde göremiyorum da.

Acun : Hepiniz bu barakada kalacaksınız.

Serhat : Anam ben bunlarla nasıl kalayım. En iyisi ben senin evine geleyim.

The Erınch : Acun bunu al başımızdan senin yanında kalsın yarın oyun alanına getirirsin.

Xemreex : Ben de geleyim o zaman.

Serhat : Hey sana noluyor. Acun beni özel götürüyor. Hem Acun bakma bunun böyle gözüktüğüne , yılan bu yılan.

Serhat acunun evine gider diğerleri de barakaya yerleşir ve ateş yakarlar.

Oyun Günü

Serhat oyun alanına geldiğinde atışların yapıldığı yerlere bir sürü yengeç koyar. Üzerlerine kum atar ve görünmesini engeller. İlk oyun Serhat ile The Erınch arasında olur. İkiside atış yerine hızlıca gelirler. Tam atış yaparken ,

The Erınch : Off. Çok kötü ısırdı.

Serhat o sırada atışlarını yapar ve kazanır.

Serhat : Hadi hadi... kazanamayacağını gördün kaçıyorsun.

The_Erinch : Kör müsün. Nasıl ısırmışlar. Bunlar buraya kadar nasıl gelmişlerse.

Serhat oyunu kazanmanın sevinciyle takımına koşar.

Acun gelir ,

Acun : Oyun iptal. İstersen sen söyle Serhat...

Herkes Serhata bakar.

9. BÖLÜM SONU

FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM | PAZARTESİ 20.00

10.BÖLÜM FRAGMANI

------

@Angelica @Zeyno @Dosi @The_Erinch @Tolstoyevski @serhatt @Cervantes @EmreCan @slhttnmtl @BARON男爵 @Gerekli24 @Doğan @Mr.At @xemrexxx @xdragxx

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 113795
FAV10 APARMANI
3.SEZON İLK BÖLÜM

9.BÖLÜM

Mr.At son anda çocuğa yetişir ve kumandanın yere düştüğü için çalışmadığını fark eder.

Mr.At : Kumanda bozuk çalışmıyor yani. Patlamıyoruz korkmayın.

2 HAFTA SONRA

Angelica : Abi ne de iyi oldu. Bize bir sürü yeni şeyler aldın.

The Erınch : Tabiki alacağım.Biz burda (Fav10'da) aile değilmiyiz?
Hem piyango çıktı o kadar. Acun'cumdan rica ettim. 1 haftalığına hepimiz Dominiğe götürüyorum.

Zeyno : Ne şaka mı yapıyorsun?

Baron : Ooo abi kral adamsın yav.

The Erınch : Eyvallah Baroncum. Hem orda takımlar halinde yarışacağız bile.

Slhttnmtl : Vay tam benlik.

The Erınch : Hem dominiğe sürpriz iki isim daha geliyor.

Dosi : Kimmiş onlar. Sürprizden korkmayalım

Ve apartmanın girişinden Serhat kendinden emin adımlarla gelir.Ve de arkasından Emrecan gelir.

Serhat : Hepinize merhaba aşkolar. Beni o kadar işimin içinde çağırdın geldim. Yani tam da Enderciğimle kahve keyfi yapıyordum. Umarım gelmeme değer.

Emrecan : Hepinize merhaba arkadaşlar.

The Erınch : HoşgeldinIz. Sizi Dominiğe götürüyorum. Yani tüm apartmanla birlikte gidiyoruz.

Serhat : Ne.. Ben sizinle eski çağdan kalmış 3- 5 tahtadan yapacağınız barakada mı kalacağım.Rüyanızda görürsünüz canım.

Xemreex: Aman gel işte eğleniriz. Senle ben acundan son model baraka isteriz. Hem bir haftalık.

Serhat : lan senin ne işin var burda. Sezon finalinda bunları öldürecektin. Siz hala bunu kovamdınız mı? Allah sizi ne etmesin?

Gerekli 24 : Yok The Erınch bizim yanımızda kalsın dedi. Sonra başımıza yeni şeyler açmasın diye.

Sonra herkes valizleriniz hazırladılar ve uçağa bindiler.

1 GÜN SONRA

Serhat : Getirdiniz beni bu adaya ne yemek veriyorlar ne su.

The Erınch : Yav biraz bekle daha yeni geldik. Bir saate bizi oyun alanına götürecekler.

Serhat : Gelene kadar acun diyordun hani acun... Anca kabileler var burda , anam bunların ne konuştuğunu da bilmiyoruz beni yemesinler.

Xemreex : İnan en son seni yerler. Hatta hiç yemezler.

Angelica : Yiyeceklerse bari önce kilolular gitsin belki bize gelene kadar doyarlar.

Dosi : Aman yeter. Bakın geliyor Acun ...

Serhat : Canım acun... Geldiğimden beri senin ne kadar iyi bir insan olduğunu anlatıyordum bizimkilere.

Baron : Tövbe bismillah.

Acun : Hadi gelin sizi barakalarınızın oraya götüreyim.

Hepsi Acunu takip ederler. Ve barakaya gelirler.

Serhat : Acuncum benim barakam nerde göremiyorum da.

Acun : Hepiniz bu barakada kalacaksınız.

Serhat : Anam ben bunlarla nasıl kalayım. En iyisi ben senin evine geleyim.

The Erınch : Acun bunu al başımızdan senin yanında kalsın yarın oyun alanına getirirsin.

Xemreex : Ben de geleyim o zaman.

Serhat : Hey sana noluyor. Acun beni özel götürüyor. Hem Acun bakma bunun böyle gözüktüğüne , yılan bu yılan.

Serhat acunun evine gider diğerleri de barakaya yerleşir ve ateş yakarlar.

Oyun Günü

Serhat oyun alanına geldiğinde atışların yapıldığı yerlere bir sürü yengeç koyar. Üzerlerine kum atar ve görünmesini engeller. İlk oyun Serhat ile The Erınch arasında olur. İkiside atış yerine hızlıca gelirler. Tam atış yaparken ,

The Erınch : Off. Çok kötü ısırdı.

Serhat o sırada atışlarını yapar ve kazanır.

Serhat : Hadi hadi... kazanamayacağını gördün kaçıyorsun.

The_Erinch : Kör müsün. Nasıl ısırmışlar. Bunlar buraya kadar nasıl gelmişlerse.

Serhat oyunu kazanmanın sevinciyle takımına koşar.

Acun gelir ,

Acun : Oyun iptal. İstersen sen söyle Serhat...

Herkes Serhata bakar.

9. BÖLÜM SONU
------

@Angelica @Zeyno @Dosi @The_Erinch @Tolstoyevski @serhatt @Cervantes @EmreCan @slhttnmtl @BARON男爵 @Gerekli24 @Doğan @Mr.At @xemrexxx @xdragxx
Hemşerim nasıl yaptın bunu banaaaaa 😱

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,664
Puanı
560
:F :F :F Çok güzel olmuş ya emeğine sağlık @Mircan Saye Serhat'ın muzurluklarına, mızmızlanmalarına bayıldım :A

Acun kesin izledi kameradan yengeçlerin oraya nasıl geldiğini yandın @serhatt bakalım nasıl yırtacaksın bu durumdan :J

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
:F :F :F Çok güzel olmuş ya emeğine sağlık @Mircan Saye Serhat'ın muzurluklarına, mızmızlanmalarına bayıldım :A

Acun kesin izledi kameradan yengeçlerin oraya nasıl geldiğini yandın @serhatt bakalım nasıl yırtacaksın bu durumdan :J
Acun beni kurtlara atarsa sürüyü yöneterek gelirim eğer bunun bilincindeyse çenesini kapar. :A

• Güldürdün
Reactions: STAR and Zeyno

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610