2024 FAV10 Ailesi En Favori Dondurma Çeşidini Belirledi!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
32,197
Puanı
1,060

FAV10 Ailesi olarak bu seferde sizlerin değerli desteği ile EN FAVORİ DONDURMA ÇEŞİDİNİ Belirledik.
64 adet dondurma çeşidiyle çıktığımız maceramızda. Magnum Bademli ve Algida Classico Çikolatalı çeşidi adını finale yazdırdı.
4 gün süren oylama sonucunda sizlerin değerli oyları ile sonuç belirlendi.

Ankete Katılım Oranı: 33
Oyların 17 tanesini alarak (Sadece 1 oy farkla) FAV10 EN FAVORİ DONDURMA ÇEŞİDİ

MAGNUM BADEMLİ!!!

Süreç boyunca aday gösteren,etkinliğin aşamlarında oy veren,yorum yapan,katılım yapan herkese

Bir sonra ki etkinliklerimde

Onca tatlı alternatifi varken hiç dondurma aramayan hatta market dondurmalarını hiç sevmeyen bi ben miyim?

Foruma döndükten kısa süre sonra hem Ayın Favori Üyesi seçildim hem de önerdiğim dondurma şampiyon oldu
Maşallah diyelim

Emeğine sağlık abi
@The_Erinch

tebrikler magnum

Yarı finale 3 magnum ile girilmesinin ardından magnuma karşı oluşan cephe yüzünden neredeyse kaybediyormuş finalde magnum ama neyse ki kazaya uğramamış

Emeğine sağlık @The_Erinch tebrikler magnum

Reactions: The_Erinch
Emeğine sağlık abi

Emeğine sağlık @The_Erinch tatlı ve ferahlatan bir etkinlik oldu

Çok tatlı bir etkinlik oldu emeğine sağlık abim @The_Erinch

Emeğine sağlık @The_Erinch

Çok güzel bir etkinlik oldu

Foruma döndükten kısa süre sonra hem Ayın Favori Üyesi seçildim hem de önerdiğim dondurma şampiyon oldu
Maşallah diyelim

Emeğine sağlık abi
@The_Erinch

Emeğine sağlık @The_Erinch kardeşim

Yarı finale 3 magnum ile girilmesinin ardından magnuma karşı oluşan cephe yüzünden neredeyse kaybediyormuş finalde magnum ama neyse ki kazaya uğramamış

Emeğine sağlık @The_Erinch tebrikler magnum

Göstermiş olduğunuz katılımdan dolayı asıl ben Teşekkür ederim 🥰😍

Tatlı bir etkinliğin daha sonuna geldik.Yayında ve yapımda tüm ekibe teşekkür ediyorum. @The_Erinch

Cornetto'yu o kadar magnum hegomanyasına rağmen Finale taşımanın gururunu yaşıyoruz.