Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler 2019 | 8. Bölüm | Konuk: soo |

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
1,060
1- Fav10 neden aktif değil artık sence?
Fav10 neden aktif değil bilemiyorum. Bu konuda bi şey diyemem çünkü ben de çok aktif bir üye değilim. Yıllardır üye olmama rağmen çok aktif olamadım. 2005 yılından bu yabancı çok forumda aktiftim bu sorun son yıllarda bütün forumlarda gözlemlediğim bi durum.
2- Hayatta neye en çok üzüldün?
Ölümden başka her şeyin çaresi var. Öyle her şeye kolay kolay üzülen biri değilimdir.
3- Asla yapmam dediğin şeyler var mı hayatta?
Asla yapmam dediğim şeyler var tabi yine de bazı konularda büyük konuşmamak gerek. Ama mesela kimseye iftira atmam.
4- En sevdiğin 5 üye buradan?
Bu konuda baya zayıfım çünkü hemen hemen kimseyle pek diyalogum olmadı. Öyle samimi olmadığım için beş kişi saymam zor. Ama Aserat la ortak dizilerinin ve beğenilerimiz olduğunu görüyorum onun adını söyleyebilirim. Bir de son dönemde Halka'dan dolayı MEnes dikkatimi çeken üyelerden oldu.
5- Sinemaya gitmek mi TV mi?
Sinemaya gitmek. Dizi izlemeyi de severim tabi ki ama sinemada film izlemek ayrı.
6- Susuz kaç gün ya da saat yaşarsın?
Çok uzun sürmez sanırım deli gibi su tüketen biriyim.
7-Burada kırıldığın insanlar oldu mu?
Dediğim gibi kimseyle çok samimiyetim olmadığı için kırılacak bi mevzu da olmadı.
8-Çok paran olsa neler yapardın?
Güzel yaşamak için her türlü konfora sahip sakin bir dağ evinde yaşardım.
9- Yazar mı olmak isterdin şair mi?
Yazar olmak isterdim. Ucundan kıyısından gerçekleştirdim sayılır bu hayalimi.
10-En sevdiğin rakam?
9 rakamı
11- Bu hayatta cidden kötüler mi kazanıyor sence?
Kısa vadede kötüler kazanıyor ama uzun vadede iyilerin kazandığını düşünüyorum
ya da buna inanmak istiyorum. ;)

12- 1E1K geri dönse hangi kanalla dönsün isterdin? :D
Kesinlikle Dijital bi platformda.
13- 1E1K sevgin nereden geliyor? :D
Ilk yayınlandığı döneme göre oldukça farklı ve cesur bir işti. Bu sebeple dikkatimi çekmişti. Sonrasında hem mizahını hem de Demet Evgar'ı sevmeye başladığım için sürdü gitti. Yalnız fotografimda hala duruyor olmasi en sevdiğim dizi olduğunu göstermez. Ondan daha çok sevdiğim dizilerde var. Ama komedi olarak ılk üçümde rahat yer alır.
14- Soğuk duş mu alırsın sıcak mı?
Soğuk duş.
15- Dişin şişti mi hiç?
Diş ağrısı çektim. Hatta çektirdim de ama hiç şişmedi.
16-En sevdiğin Netflix filmi ve dizisi nedir?
Son dönemde Kominsky Method en sevdiğim dizi diyebilirim. Ama Dark ve Crown da merakla beklediğim diğer dizilerden.