Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler 2019 | 7. Bölüm | Konuk: offensive |

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
teşekkür ederim güzel sözlerin için, ben de hep fırçalarım ama dişçim dişlerimin çürümeye çok müsait olduğunu söyledi genetikmiş, cevaplarken bi yazayım bi yazmayayım dedim arada kalmıştım, açıklamak bu yoruma kısmetmiş :bhr:
Aaa böyle detaylar vere vere tanıyoruz işte iyi etmişsin hem fikir veririz gerçi genetikmiş ama yinede bir bakarım öğüt veririz :A :A :A

Görüyoruz seni ara sıra ama yeni yeni aktif olmaya basladın sanırım :Z:Z:Z

• Beğendim
Reactions: offensive

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,000
Puanı
310
Aaa böyle detaylar vere vere tanıyoruz işte iyi etmişsin hem fikir veririz gerçi genetikmiş ama yinede bir bakarım öğüt veririz :A :A :A

Görüyoruz seni ara sıra ama yeni yeni aktif olmaya basladın sanırım :Z:Z:Z
Aslında ben tam 2 yıl önce foruma katıldım tabii çok daha önceden okuyordum ama geç katıldım işte :A
İlk zamanlar çok yazdım, sonra biraz duruldum, şimdi 4-5 aydır baya giriyorum :bhr:

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında ben tam 2 yıl önce foruma katıldım tabii çok daha önceden okuyordum ama geç katıldım işte :A
İlk zamanlar çok yazdım, sonra biraz duruldum, şimdi 4-5 aydır baya giriyorum :bhr:
@dreamy a benziyor tarzın o ve yeni üyeleri genelde MS ile açtık forumda :F Musicsurvivor adlı bir müzik yarışmamız var yakında yine baslıcak senide yarışmacı yada juri olarak katarız 2 ay sonra forumun çoğu üyesiyle kaynaşan bir üye olup çıkarsın :F Yeni üyelerin kaynaşma açısından başlangıç yolu gibi birşey :A :A :A

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,000
Puanı
310
Öyle tek bir kanal fanatiği değilim ama sevdiğim dizileri var ve haber masası efsane,
+ gündüz kuşağı bu sene çok iyi :-) ?

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060