Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler 2019 | 5. Bölüm | Konuk: turkuazz |

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
h: Fav10 neden aktif değil artık sence? Üzülüyor musun bu duruma?
t: fav10 şu sıralar aktif değil. Çoğu insanın yoğunluğu bulunuyor bazıları sınav hazırlıkları bazılarıda iş yoğunluğu sanırım. Aslında buna rağmen fav10 hep aktif bulunuyordu ama şu sıralar çok sakin.ben dahi fazla uğrayamıyorum. Umarım ilk aktifliğini kazanır.
h: Hayatta neye en çok üzüldün?
t: çok fazla üzülmüş bulunduğum zamanlar söz konusudur,üzülüp üzülüp duruyoruz her insanın doğasında bulunuyor.
h: Asla yapmam dediğin şeyler var mı hayatta?
t: aklımda bulunanları yazayım. Mayonez,roka asla yemeklerde tercihim değil.tadını merak etmeye rağmen asla alkol kullanmadım. Çok üzüldüm kırıldım ama kimseye karşı kin tutmadım. Kimsenin ahını almadım.
h: En sevdiğin 5 üye buradan?
t: Tercih yapmayayım şimdi zaten çoğu üyeyi seviyorum ?
h: Sinemaya gitmek mi TV mi? :D
t: Sinema fazla tercihim değildir ama çok nadir uğruyorum arada.Çok dikkatimi çekecek bir film bulununca izleyebilirim orada. TV sinemaya oranla çok daha fazla tercihimdir.
h: Susuz kaç gün ya da saat yaşarsın?
t: Allah kimseyi susuz bırakmasın yazın sanıyorum 1 gün dahi dayanmak zor. Kışın 3 gün dayanılır sanıyorum
h: Burada kırıldığın insanlar oldu mu?
t: Çok fazla değil ama zaman zaman kırıldım buna rağmen yansıtmamaya çalıştım.zaten forumda tartışmalar aslında zaman kaybıdır.sonuçta çoğu kişi hayatında zaten çok fazla tartışmaların içinde kalıyor birde burada tartışmalara lüzum yok..
h: Çok paran olsa neler yapardın?
t: çok para çok imkan anlamını taşıyor. İlkin ihtiyacı bulunanlara yardımlar sağlardım.yardım fonları yapacak ekip kurardım.iş imkanı sağlardım.daha çok bulunuyor hepsini yazmayayım imkan bulununca yapılacak çok.
h: Yazar mı olmak isterdin şair mi?
t: ikiside çok değerli aslında ama yazarlık isterdim.
h: En sevdiğin rakam?
t: 5 sayısını çok seviyorum. Sebebi yok ama seviyorum :D
h: Kola mı gazoz mu?
t: şu sıralar fazla azalttım ama arada içiyorum. Kola :D
h: İğneden korkar mısın?
t: Hayır
h: Annen mi baban mı?
t: tercih yapılamaz aslında.ama fedakarlık açısından aslında Anne.çok kişi anne yanıtını söyleyecektir.
h: Bir kafe açsan adı ne olurdu?
t: Turkuaz Cafe
h: En sevdiğin gün?
t: Cuma
h: Bir dizi yapsan reytingi nasıl oldu sence? :D
t: dram aksiyon karışımı düşünürdüm sanıyorum ama reyting konusunda kaç oran alırdı bilmiyorum oran tahminim 5.5 :A
h: Ayran mı su mu?
t: gün içinde su yemekte çoğunluk ayran
h: Twitter mı Facebook mu? :D
t: Facebook ilk çıktı başta başarılıydı ama çizgisini koruyamadı. Çoğu kişinin fikri farklı ama tartışmasız Twitter sosyal medyanın ilk sıradaki platformu :D
h: Umut eder misin?
t: Her insan umut eder ama umut etmek yetmiyor.çaba şart
h: Çocuğun oldu annen illa benim adımı koyacaksın diyor tepkin ne olurdu?
t: isim konusunda takıntım yok
h: Simit mi pizza mı?
t: Pizza bir adım önde. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@haluk792 @turkuazz emeğinize sağlık güzel bir sohbet olmuş. :D

Mehmet hakkında daha çok şey öğrenmiş oldum, güzel oldu. :D Özellikle tartışmalar konusundaki yorumuna katılıyorum. :)

• Harika
Reactions: Turkuazz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Emeğinize sağlık @haluk792 :bhr: Mayonezi sevmemen güzel @turkuazz en nefret ettiğim şey zaten forumda sanırım en çok ortak noktamız ikimizin var gibi müzikten pek çok şeye hemen hemen aynı :Z:Z:Z

• Harika

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yabancı dizilerden müziğe yemeklere çok var gerçekten ama şu mayonez olayı çok önemli oradan kalbimi tilki kız antilinden bile daha çok kazandın o konu çok hassas :A :A :A
yemek dizi müzik çok fazla bulunuyor aslında o açıdan ortak seçim baya çok.mayonez ile aleyna apayrı ortak seçim :A:A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yemek dizi müzik çok fazla bulunuyor aslında o açıdan ortak seçim baya çok.mayonez ile aleyna apayrı ortak seçim :A:A
Birde o mayonezi dürüme dolduruyorlar salatalı domatesli vsyle dürüme :( :( :( Milelt yerken benim midem bulanıyor :F Dünya para verseler tadına bile bakamam dişime dokunsa içim dısıma çıkıyor kokusu görüntüsü kuş kakası gibi affedersin kokusuda aynı öyle tek görüntüsü değil :F :F :F

• Güldürdün

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Birde o mayonezi dürüme dolduruyorlar salatalı domatesli vsyle dürüme :( :( :( Milelt yerken benim midem bulanıyor :F Dünya para verseler tadına bile bakamam dişime dokunsa içim dısıma çıkıyor kokusu görüntüsü kuş kakası gibi affedersin kokusuda aynı öyle tek görüntüsü değil :F :F :F
Hiç sorma ya başka biri yiyince dahi etkiliyor mideyi fazlasıyla nasıl yiyorlar anlamak zor aslında acaba onlar tehdit edilip mi yiyor :A :A :F

• Harika
Reactions: Çiğdem