Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler 2019 | 2. Bölüm | Konuk: alperuz |

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Karadenizliyim. Annem Giresunlu, babam Sivaslı ama ben Giresunlu olmayı tercih ediyorum. Anne tarafına çekmiş huyum suyum ?
Senle ortak bir konuda buluşmak zor ben TV ile pek haşır neşir olmadığım için. Yine de daha fazla mesajını görmek isterim burada. :A Ne okuyordun :D

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Karadenizliyim. Annem Giresunlu, babam Sivaslı ama ben Giresunlu olmayı tercih ediyorum. Anne tarafına çekmiş huyum suyum ?
Ooo Giresunlusunuz demek ne güzel sayın hemşerim :Z:Z:Z

Güzel sıcak bir sohbet ve forumun tanıması içinde ayrıca iyi olmuş @haluk792 emeğinize sağlık :bhr::bhr::bhr:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Senle ortak bir konuda buluşmak zor ben TV ile pek haşır neşir olmadığım için. Yine de daha fazla mesajını görmek isterim burada. :A Ne okuyordun :D
Bakma izlediğim diziler bir elin parmağını geçmez ama işleri takip ediyorum, reytinglere her gün bakıyorum :A dizilerimizle genelde gurur duyuyorum (kadına şiddet içerikli diziler hariç)
Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okuyorum, ya sen :D:D

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Bakma izlediğim diziler bir elin parmağını geçmez ama işleri takip ediyorum, reytinglere her gün bakıyorum :A dizilerimizle genelde gurur duyuyorum (kadına şiddet içerikli diziler hariç)
Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okuyorum, ya sen :D:D
Tıp okuyorum ben. :D

• Beğendim
Reactions: alperuz