Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler 2019 | 12. Bölüm (Final) | Konuk: alperuz

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
En çok okunanla Final'de bir kez daha sohbet edeceğim demiştim önceden ve sen oldun en çok okunan alperuz, tebrikler! :bhr: Öncelikle sana ilk sorum şu olacak. Yaşın kaç? :)
Çok teşekkürler. :love1: 15 gündür 19 yaşındayım resmen yaşlanıyorum :F
Okuyor musun hala? Okuyorsan hangi dalda? :)
Okuyorum üniversite 2.sınıfa başlayacağım. Amerikan kültürü ve edebiyatı okuyorum. Edebiyatçıyım yani:X
Gerçek adın da mı Alper?
Evet gerçek adım da Alper, sanal isim kullanmayı sevmiyorum.
En son ne zaman, ne için gerildin? :)
Bayadır gerilmedim ya Allah'a şükür bu aralar çok mutluyum Allah bozmasın (bozdu:F) Fav10 çok güzel. Burada herkes birbirini yıllardır tanıyor. Sonradan bir ortama girip adapte olmak zordur genelde ama ben kolay adapte olurum genelde de çok sevilirim :Z:Z
@Çiğdem adlı üye hakkında düşüncelerin?
Çiğdem benim hemşerimmiş Giresunlu'ymuş, çok sevindim karadenizi ve insanını çok severim. Eğlenceli bir insan bence.
@Aserat hakkında düşüncelerin peki?
Ay Aserat Jet Sosyete konusunda hep tek bırakılıyo üzülüyorum niye bu çocukla uğraşıyorsunuz yazık değil mi:A dizisini ve Gülse'yi güzel savunuyo canım ya. Çok tatlı bir insan bence, çok kafa, eğlenceli bir insan.
Çocukluğunla ilgili en çok özlediğin şey nedir?
Tek kelimiyle özgürlüğüm:bilmem:
Meşhur olmak ister miydin? Ya da meşhur musun sen yoksa? :D
Yok be nerde o günler yıldız ışığımı kimse fark edemedi:D ama meşhur olsam keşke herkes beni sevsin oh ne güzel:love1::A
Birine telefon açmadan önce ne diyeceğini düşünür müsün?
Kafamda kurgulayıp öyle ararım genelde ama arkadaşlarımı arayacaksam bodoslama dalarım:A
Nasıl ölmek istersin?
Ölmekten çok korkuyorum ama çoluk çocuğa karıştıktan sonra ölmek isterdim galiba ya of bilmiyorum sıradaki soruya geçelim lütfen.:F
Senin için arkadaşlık ne demektir? :)
Benim için arkadaşlık ikinci aile demektir hatta bazen direkt aile olmaktır. Ben sevdim mi tam severim o yüzden üzülen taraf hep ben oluyorum...
@bazinga hakkında düşüncen nedir peki?
Bazinga bildiğim kadarıyla Fav10'un kurucusu çok bir bilgim yok hakkında ama profilinde Sheldon var bak onu hatırlıyorum:A
Fav10 sana verilse bugünden itibaren ne gibi değişiklikler yapardın? :D
Güzel soru ama şu anki güzel galiba çünkü aklıma bir şey gelmedi.:p
Senin için aşk ne demektir? :)
Benim için aşk iki insanın bir olmasıdır. 1+1=1 hesabı :love1::D
En sevdiğin kanal?
En sevdiğim kanal ilk takip ettiğim diziden dolayı Show TV. Ama uzun zamandır izlediğim hiçbir dizisi yok ama Kuzey Yıldızı beni çekti memleketimi özlüyorum galiba izleyeceğim. Ama şu aralar favorim FOX çok iyi işler yapıyor. Star TV aralarındaki en kaliteli işleri yapıyor. Kanal D benim için şu an dizi bitirici aman @Yiğitt duymasın :D Biraz karışık anlayacağın...
Acun mu İlker mi daha samimi?
İlker daha samimi geliyo ama ben hiç onun programını izlemiyorum. Acun'un da bir tek Survivor'ını izliyodum onu da geçen sezon beğenmeyip izlemedim bakalım bu sezon güzel olursa izlerim.
Uzun süredir hayalini kurduğun bir şey var mı?
İlerde restoran ve butik açma hayalim var ama bil bakalım neyim yok:A:A
En çok Türk dizilerini mi yoksa yabancı dizileri mi seviyorsun? :)
Ya ben Türk dizisi hayranıyım ama öyle böyle değil baya avukatlığını yaparım:A:A şu an ekrandaki işleri pek beğenmiyorum izlediğim dizi sayısı bir elin parmağını geçmez. Genelde yerli dizi izlerim ama.
En çok hangi marka cipsi tercih edersiyorsun? :D
Ben cips severim ya marka çok önemli değil her markete gidişimde bir farklı markadan alırım maksat cips olsun:A:A
Sence bu yeni sezonda hangi kanallar başarılı gidecek, hangileri düşüşe uğrayacak? :)
Bu sezon bence en karlı çıkan FOX ve ATV olur bence.
Yükseklik korkun var mı? :)
Şu yükseğe çıkıp video çekiyolar ya onları izlerken ölüp diriliyorum o kadar yani:eek::A
Marketlerde en beğendiğin reyon hangisi? :)
Abur cubur tabi ki bu da soru mu:F
Çocukken büyüyünce ne olmak isterdin? :)
Ben çocukken ressam olmak isterdim güzel resim çizdiğim için ama abimler o işte para yok fakir kalırsın dedikleri için vazgeçtim:F
Oyunculuk mu senaristlik mi? :D
Bence her iki iş de birbirinden güzel. Bir yandan kendi kafanda bir dünya kurup onu kağıda döküyorsun diğer yandan o dünyadaki bir insana bürünüyorsun.
Eda Ece karşında şu anda öyle düşün ona ne derdin ilk olarak? :D
Eda Ece ile karşılaştım. Onu görünce dona kaldım baya hareket edemedim. Ekrandakinden bin kat güzeldi ışıl ışıl parlıyordu resmen.:love1::love1:
Yasak Elma bu sene AB mi olur Total mi? :D
Yasak Elma, Çukur başlayana kadar zirveye oturur. Şu an için en büyük rakibi Zalim İstanbul ama bence zafer Yasak Elma'nın olacak?
Son soruyla programımın Final bölümünü kapatmak istiyorum izninle: 'Ölümsüz olmak ister miydin?' :)
Ölümsüz olmak istemezdim. Bütün sevdiklerimin ölümünü göreceğim, bunu bile bile ölümsüzlüğü asla seçmem.

Buradan programıma katılan herkese çok teşekkür ediyorum, ayrıca yorum yazan okuyan herkese de minnettarım! :love1: Sezon Finali olacaktı, Final olsun dedim. Belki yıllar sonra geri döner ama belli olmaz hayat bu. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060