Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler 2019 | 10. Bölüm | Konuk: -potterhead- |

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
1- Gözlerin ne renk? :D
1- Gözlerim dümdüz kahverengi
2- Dalgın mısındır? :D
2- Bilmem zaman zaman dalgınım sanırım
3- Boyun kaç cm?
3- 1.71
4- Fav10'da en sevdiğin 2 üye? :bhr:
4- Kimseyle samimiyetim yok ama Aserat ve bazinga'yı kendime yakın buluyorum
5- Tuz çok kullanır mısın?
5- Aslında tuzu severim ama evde yemekler pek tuzlu yapılmıyor genelde, o yüzden damağım tuzsuz yemeklere de mecburen alıştı artık.
6- En sevdiğin çiçek?
6- Ortanca, hepsini severim aslında.

Araya reklam alalım bir tane. :D

7- Fuarda (lunaparklarda işte) en sevdiğin oyuncak? :D
7- Discovery
8- Korku filmi çeksen kimi oynatırdın? :D
8- Korku filmi çeksem kendimi oynatırdım
9- Kanal D mi Star mı?
9- Star yenilikçi projelere girme konusunda daha cesur galiba, Star olsun.
10- Köpek mi kedi mi?
10- Kedi
11- Sıkıcı insanlara önerin var mı?
11- İnsanlar sizi sıkıcı buluyor olabilir, umrunuzda olmasın kimsenin eğlenceli olmak gibi bir zorundalığı yok bence.
12- Yüzmede iyi misin?
12- Yüzmeyi 2-3 sene önce öğrendim iyi değilim malesef
13- Fotoğraf çekmeyi mi çektirmeyi mi seversin daha çok?
13- Fotoğraf çekmeyi daha çok severim
14- Sinemaya gitmek mi TV mi?
14- Sinemaya gitmek
15- Susuz kaç gün ya da saat yaşarsın?
15- Bunu tıp bilir her halde ancak birkaç gün yaşayabilirim diye düşünüyorum en fazla

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
@kerem de okumuş çok sağ ol :bhr:
@-potterhead- dışında @turkuazz ve @offensive 'nın bölümlerini de okudum da yorum yapamamıştım. :A

Bu arada bir soruyu sorarken cevap aldıktan sonra itiraflar programındaki gibi sohbetivari konuşursan daha iyi olur. Sorudan soruya atlarsan ortaya düz ve okuma zevki daha az veren bir röportaj çıkmış oluyor. @Aserat iyi bilir bu işleri, ondan yardım alabilirsin. :D

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
@-potterhead- dışında @turkuazz ve @offensive 'nın bölümlerini de okudum da yorum yapamamıştım. :A

Bu arada bir soruyu sorarken cevap aldıktan sonra itiraflar programındaki gibi sohbetivari konuşursan daha iyi olur. Sorudan soruya atlarsan ortaya düz ve okuma zevki daha az veren bir röportaj çıkmış oluyor. @Aserat iyi bilir bu işleri, ondan yardım alabilirsin. :D
Sohbet vari geçmişte çok yaptım şimdi değişik olsun diye direkt sorular ama çok sağol :bhr: diğerlerini de okudun demek :A

• Beğendim
Reactions: kerem

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
5 yıldır forumda ama forumda hiç kimseyle nerdeyse samimiyeti olmayan biri olarak görüyorum ve açıkçası FAV10 ailesinden biri gibi görmüyorum nedense. Neden bu kadar soğuk? Ya da neden bu kadar uzak duruyor bizlerden ben de bu soruyu sorayım @-potterhead- :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
5 yıldır forumda ama forumda hiç kimseyle nerdeyse samimiyeti olmayan biri olarak görüyorum ve açıkçası FAV10 ailesinden biri gibi görmüyorum nedense. Neden bu kadar soğuk? Ya da neden bu kadar uzak duruyor bizlerden ben de bu soruyu sorayım @-potterhead- :A
Bilmiyorum ki enerjimiz tutmadı heralde, ben üye olduğumda zaten herkesin belli arkadaşları vardı ben de kimseyle yakın olmak için çabalamadım sadece. Mizaç olarak da insanlar bana gelmedikçe ben pek sohbet kurmaya çalışmıyorum, ama soğuk biri olduğum sanılmasın değilim aslında :(

• Güldürdün
Reactions: denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bilmiyorum ki enerjimiz tutmadı heralde, ben üye olduğumda zaten herkesin belli arkadaşları vardı ben de kimseyle yakın olmak için çabalamadım sadece. Mizaç olarak da insanlar bana gelmedikçe ben pek sohbet kurmaya çalışmıyorum, ama soğuk biri olduğum sanılmasın değilim aslında :(
O zaman tanışalım ben Deniz :A