2020 Fav 10 Ailesinin Belirlediği "EN" Favori SüperKahraman.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragman tarihi bile mi belli değil? :A
aaa hayır :F :F :F İnsanlar haziran ayında bekliyordu ama çıkmadı :A Filmin aralıkta olacağı kesin ama herşeyi saklıyorlar kimse bişi bilmiyor fragmanın tarihinide vermiyorlar ama ağustos bitmeden artık gelir çünkü geç kaldı :A Diğer örümcek adamlar olmazsa büyük linç yiyecekler :F

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
aaa hayır :F :F :F İnsanlar haziran ayında bekliyordu ama çıkmadı :A Filmin aralıkta olacağı kesin ama herşeyi saklıyorlar kimse bişi bilmiyor fragmanın tarihinide vermiyorlar ama ağustos bitmeden artık gelir çünkü geç kaldı :A Diğer örümcek adamlar olmazsa büyük linç yiyecekler :F
Heyecanlanmadım hiç. :A Zamanında çok bekledim o yüzden hevesim kaçtı. Çıkarsa izlerim ama, orası ayrı. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Bitcoin riskli, öyle kandırıp da alırlarsa kazıklanır :A
IMG_1685.jpg

• Sinir Bozucu
Reactions: slhttnmtl

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Son düzenleme:
  • Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aman Allahımmmm :eek: :eek: :eek: fantastik/süperkahramanla uzaktan yakından ilgisi olmayan @MasacRE @Sherlock @Tolstoyevski @dreamy @Maskeli Fedai @Gerekli24 @Alos @slhttnmtl @Aserat @Araf @kerem @bazinga @serhatt @xemrexxx @Doğan @12.Adam @MEnes bunların bulundu ortamda süperkahraman seçilemez ki zaten seçilememiş :F

Süpersiz sıradadan normal bir adamı seçmişler :A :A :A @The_Erinch
Batman'in filmleri çok iyi :A Dark Knight yeter tek başına. Gerçi Joker daha iyi olurdu oradan ama forum Batman'i tercih etti :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Batman'in filmleri çok iyi :A Dark Knight yeter tek başına. Gerçi Joker daha iyi olurdu oradan ama forum Batman'i tercih etti :A
Jokeri geçsin o önce dedin gibi :F Kendi dünyasında daha gölgede kalmıs :A :A :A Ama ben sıradan adam oldu için laf etmek istedim size süperli şeyler sevmiyorsunuzya :F
------

@Çiğdem Kız bu konuyu diriltmişin ilahi sen 😁😁😁
------

Ehhh biraz uzatmalı gelen bir final oldu, bazı nedenlerden onun etkisi olmuştur. Ama ilk başladığımda aklıma gelen isimler finale kaldı. İkiside Marvel ve DC nin ağır topları. 😇😁😁
Rakibi kimdi batmanın :A

Örümcek adam nerede elendi :A @kerem

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Jokeri geçsin o önce dedin gibi :F Kendi dünyasında daha gölgede kalmıs :A :A :A Ama ben sıradan adam oldu için laf etmek istedim size süperli şeyler sevmiyorsunuzya :F
------

Superman ile Batman ikiside baskın karakterler
. Spiderman biraz daha gençvari kalıyor ikisinin yanında 😁😁😁😁

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
------

Biz sanat sever insanlar olarak her türlü filmi izleriz :A Süper kahraman filmlerine de yeterince hakimim merak etme :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...