Fatma'nın İlk Sezon Çekimleri Sona Erdi! | Netflix

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,544
Puanı
1,061

Netflix'in merakla beklenen iddialı dizisi Fatma'dan müjdeli haber!

Yapımcılığını Idea Film Creatives'in üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Uğur Yücel, Hazal Türesan, Mehmet Yılmaz Ak, Çağdaş Onur Öztürk, Melis Sezen, Gülçin Kültür Şahin, Gökçe Eyüboğlu, Deniz Hamzaoğlu ve Kubilay Tunçer'in paylaştığı yapımın ilk sezonunun çekimleri dün (6 Ekim) itibariyle sona erdi.

Fatma, tüm bölümleriyle yakında Netflix'te!

Keşke Atiye gibi yıl sonunda başlasa ama 2021'den önce gelmesi mümkün değil gibi.
O zamana kadar Burcu Menajerimi Ara'ya konuk olsun bari Çağatay gibi reklamını yapar.

Çok güzel iş iş olacak gibi. Konusu farklı.

Hayırlısı olsun.

Hazal Türesan bu diziye de mi girmiş? Kadın da çok iyi menajer var.

Başlaması uzun sürmese bari ya

Hadi bakalım, çok merak ettiğim bir hikaye ama şimdi uzun bir bekleyişe gireceğiz demek ki.
Sırada zaten 50 m2 ve Bir Başkadır dizileri var. 2021'den önce başlayacağını düşünmüyorum.

2. sezonunun olacağını sanmam.

Ay neyse başlar başlamaz sosyal medyaya damgasını vuracak, haftalar boyunca Netflix'te en çok izlenen yapımlardan biri olacak falan bunları düşününce ruhun daralıyordur yüklenmeyeyim.
Kahkaha attım, kendini kandırma sanatı diye kitap yazsan asıl kendi kitabın rekor kırar.

Reactions: Aserat
Kahkaha attım, kendini kandırma sanatı diye kitap yazsan asıl kendi kitabın rekor kırar.
En kötü Türk dizisi Hakan Muhafız bile ilk günlerden pek çok kişi tarafından izlendi ve haftalardır trendlerde üst sıralarda oldu yani bol bol çatlayacaksın.
@Özgür sen anlat şu hadsize.

Reactions: Özgür
En kötü Türk dizisi Hakan Muhafız bile ilk günlerden pek çok kişi tarafından izlendi ve haftalardır trendlerde üst sıralarda oldu yani bol bol çatlayacaksın.
@Özgür sen anlat şu hadsize.
Böyle devam et, güzel eğlendiriyorsun beni.