"Fatmagül'ün Suçu Ne?" Amazon Prime'da!

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne?', Amazon Prime izleyicisiyle buluşacak.

735d6856-a169-46f6-a167-1ffc24881bba.jpg

Kanal D ekranlarında 80 bölüm olarak ekrana gelen, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Beren Saat ve Engin Akyürek'in paylaştığı dizi, online dizi platformu "Amazon Prime"da izleyicisiyle buluşacak. TV kataloğunu pazarlamaya başlayan Ay Yapım ve Kanal D, yakında 5 dizinin daha kataloğa ekleneceğini bildirdi.

C763CF2F-0217-4D4E-945B-217828B2063E.jpeg

Fatmagül, ağabeyi Rahmi ve yengesi Mukaddes ile bir sahil kabasında sıradan ve sakin bir hayat sürdürmektedir. Bir yandan da nişanlısı Mustafa ile evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Fakat sahil beldesinin ileri gelen ailelerinden Yaşarangillerin verdiği davet hayatını zindana çeviren bir dönüm noktası olur. Kasabanın bir diğer sakini olan Kerim, bu varlıklı aileden gelen Selim, Erdoğan ve Vural ile çocukluk arkadaşıdır. Nişan davetinin verildiği gece fazla alkol alan dörtlü, Fatmagül'ü ıssız bir alanda yalnız başına sıkıştırarak tecavüz ederler. Fatmagül'ün hayatı geri döndürülemeyecek bir çıkmaza doğru sürüklenir.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: sokak sanati

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Amazon Prime'ın çok sağlam ve çok geniş içeriği var, her ne kadar Türkiye'de geniş kitleye hitap etmese de. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yavaş yavaş onlar da uluslararası alanda boy göstermek istiyorlar ancak Netflix alıp başını giderken çok geç kaldılar. Yine de Türkiye ile bir kıpırdanma olması sevindirici.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Amazon Prime'ın TR'ye önemi güzel. Hiç kullanmadım Boys'u da malum yollarla izledim. O yuzden Netflix gibi hem türkçe dublaj hem de altyazı desteği var mi bilemem ama bence en azından altyazıyla desteklenmeli Ve türk dizilerine de ağirlik vermeli :Z

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Amazon Prime'ın TR'ye önemi güzel. Hiç kullanmadım Boys'u da malum yollarla izledim. O yuzden Netflix gibi hem türkçe dublaj hem de altyazı desteği var mi bilemem ama bence en azından altyazıyla desteklenmeli Ve türk dizilerine de ağirlik vermeli :Z
Altyazı desteği vardır diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Forumdash