'Fatma' Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu! | Netflix

Neyse ben artık yorum yapmıyorum... Anlatmak istediğim şeyi ısrarla anlamıyorsun...
Başarılar Burcu. ♥
Yahu anlıyorum ama Özgür'ün mesajından özellikle o kısmı gösteriyorsun ben de ona açıklık getiriyorum. Burada da önce oyuncu sonra proje seçilmiş olsa tamam haklısın ama öyle bir durum yok. Serenay işine çıkışmıştım çünkü kızın keyfine göre proje bakıyorlardı ama burada Nihal Yalçın'a ve muhtemelen basına yansımayan bir sürü isme de teklif gitti yani olması gereken şekilde.

Ben de aynısını demek istedim.
Bu projenin oyuncu seçimlerinde öyle bir şey olmadı çünkü basına yansıyan isimler oldu. Ama aynı Netflix Serenay’a proje bakıyor haberlerinin çıkmasına sinirlenmiştim.

Reactions: Aserat
İşte ben de bunu anlatmaya çalışıyorum ama @alperuz aşkom sinirlendi hemen.
Oysa o konuda aynı fikirdeyiz ama neyse.

Reactions: Özgür and alperuz
Dediğim gibi, artık yorum yapmayacağım. Ben derdimi yukarıda belirttim. Aynı şeyleri bir daha yazmanın alemi yok.

Ama ben role Burcu'nun uymadığını düşünüyorum, Eda da uymazdı. Ya belki de uyar, ortada hiçbir şey yok zaten. Ben şu anlık bir yorum yaptım.
İşte en iyisi bekleyip görmek eğer uymazsa eleştiririz ama hemen karalar bağlamanın alemi yok.
Ama eminim uyacaktır.

Reactions: alperuz
Yeni sezonun Netflix trendlerine girecek yeni dizisi. Bekliyoruz.

Ben ona bir şey mi dedim, benim gözümün önünde olmasın yeter diyorum. Lafları hep tersten anlamak zorunda mısın?
Netflix dizisi yapacak olması TV'den uzak kalacağı anlamına gelmiyor yalnız onu bitirip hemen TV dizisine geçer.