'Fatma' Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu! | Netflix

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,544
Puanı
1,061
images

Netflix'in yeni dizisi Fatma'nın başrol oyuncusu belli oldu.

Yapımcılığını Başak Abacıgil'in üstlendiği, senaryosunu ise Özgür Önürme'nin kaleme aldığı; sıradan bir temizlikçiden seri katile dönüşen genç ve güzel bir kadının hikayesini konu alan dizinin başrolünde son olarak 'Kuzgun'da rol alan Burcu Biricik'in yer alacağı netleşti.

Öte yandan Biricik, diğer projesi olan 'İnsanlar İkiye Ayrılır' filminin çekimlerinin de bittiğini açıkladı.

Fatma, gelecek yıl Netflix'te!

Kaynak: Birsen Altuntaş

En sonunda kesinleşti demek. Konuya girdiğimde bir kere daha değiştiğini düşündüm. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf
Sözde kaliteye daha çok önem veren BluTV bile sırf sosyal medya yüzünden Dilan Çiçek Deniz'le dizi yapıyor o yüzden otur ve Burcu'ya şükret. :A
Ben onu da linçledim, şimdi sıra bunda. :A
Ben daha önce dediğim gibi destek amaçlı zaten izliyorum, Burcu'yu da severim ama genel olarak karaktere uygun oyuncu seçildiğini düşünmüyorum.

Ben onu da linçledim, şimdi sıra bunda. :A
Ben daha önce dediğim gibi destek amaçlı zaten izliyorum, Burcu'yu da severim ama genel olarak karaktere uygun oyuncular seçildiğini düşünmüyorum.
Eda Ece olsaydı bunu der miydin merak ediyorum. :A Burcu'yu linçlersen karşında beni bulursun. :A

Partneri de Ayberk Yılmaz olmalı. :D
Beni Böyle Sev izliyor muydun sen. :A Bu dizide partnerlik bir durum yok zaten kadının kocası ölüyor en başta. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Eda Ece olsaydı bunu der miydin merak ediyorum. :A Burcu'yu linçlersen karşında beni bulursun. :A

Beni Böyle Sev izliyor muydun sen. :A Bu dizide partnerlik bir durum yok zaten kadının kocası ölüyor en başta. :A
İzliyordum tabii ama tabii baştan sona gözümü kırpmadan izlediğimi söyleyemem. İşte orada ölmemişti, burada ölür. Taner yaptıklarının bedelini öder. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Ay başladık yine. :A Bu konuda doğrucu davutluğun tuttu niyeyse. :A
Bu role Eda seçilsin istemezdim, çünkü 35 yaşında gözükmüyor aynı şekilde Burcu da. Bu tarz şeyler taa en başta diziye karşı ilgiyi kaybettiriyor. Ben işin iyi olmasını istiyorum. Zaten ilk işlerimiz yeterince kötü... Bari yeni işler eksiksiz olsun.
Ama Burcu'ya uygun bir rol olursa tabi ki seçilsin ona bir lafım yok. :A

Bu role Eda seçilsin istemezdim, çünkü 35 yaşında gözükmüyor aynı şekilde Burcu da. Bu tarz şeyler taa en başta diziye karşı ilgiyi kaybettiriyor. Ben işin iyi olmasını istiyorum. Zaten ilk işlerimiz yeterince kötü... Bari yeni işler eksiksiz olsun.
Ama Burcu'ya uygun bir rol olursa tabi ki seçilsin ona bir lafım yok. :A
İyi de role uygun olup olmadığını yaş üzerinden mi belirliyoruz. Çok devasa bir fark olsa tamam ama 31 yaşında ve 35 de gösterebilir karakteri öyle makyajlı süslü vs. olmayacağı için. Oyunculuk olarak zaten kendi yaşıtlarının çok üstünde ve önemli olan da bu. Yani sırf bu haber yüzünden diziye olan ilgini kaybetmen de tuhaf daha hiçbir şey belli değilken üstelik. Boşu boşuna evham yapıyorsun. :A

Harika seçim şimdi daha da heyecanlandım. :Z

No-name ya da popüler bir oyuncu olması önemli değil bence. Yani 35 yaşlarında no-name birini bulmak zor olurdu. :A Burcu hem yetenekli hem de çok popüler değil. :Z

Benim için tek sıkıntı Netflix Türkiye’nin diğer yapımcılar gibi önce oyuncu sonra senaryo/proje seçmesiydi. Serenay haberinde de dile getirmiştim bunu. :A

İyi de role uygun olup olmadığını yaş üzerinden mi belirliyoruz. Çok devasa bir fark olsa tamam ama 31 yaşında zaten ve 35 de gösterebilir zaten karakteri öyle makyajlı süslü vs. olmayacağı için. Oyunculuk olarak zaten kendi yaşıtlarının çok üstünde ve önemli olan da bu. Yani sırf bu haber yüzünden diziye olan ilgini kaybetmen de tuhaf daha hiçbir şey belli değilken üstelik. Boşu boşuna evham yapıyorsun. :A
Yani sırf sevdiğim bir isim diye hataları görmezden gelemem, çünkü geldikçe kötü diziler yapmaya devam ediyorlar. Boşuna evham diyorsun da daha önceki Netflix dizilerini de gördük yani... Diziye olan ilgim kaybolmadı, tabi ki izleyeceğim ve destek olacağım.

Yani sırf sevdiğim bir isim diye hataları görmezden gelemem, çünkü geldikçe kötü diziler yapmaya devam ediyorlar. Boşuna evham diyorsun da daha önceki Netflix dizilerini de gördük yani... Diziye olan ilgim kaybolmadı, tabi ki izleyeceğim ve destek olacağım.
Sen direkt popüler isim olmasın diyorsun ama Netflix gibi bir platformda yurt dışında tanınan isimlerin başrol olması ticari açıdan daha mantıklı. Benim de karşı çıktığım tek nokta sırf popülerliği nedeniyle yeteneksiz birinin başrolde olması ama Burcu öyle değil. :A
Altına imzamı atıp alnıma asacağım bunu, anla artık @Aserat :A :A
Bu konuya ben de katılıyorum zaten de sonuçta bu dizide öyle bir durum yaşanmadığı için tüm söylediklerin boşa gitmiş oluyor. :A

Sen direkt popüler isim olmasın diyorsun ama Netflix gibi bir platformda yurt dışında tanınan isimlerin başrol olması ticari açıdan daha mantıklı. Benim de karşı çıktığım tek nokta sırf popülerliği nedeniyle yeteneksiz birinin başrolde olması ama Burcu öyle değil. :A

Bu konuya ben de katılıyorum zaten de sonuçta bu dizide öyle bir durum yaşanmadığı için tüm söylediklerin boşa gitmiş oluyor. :A
Neyse ben artık yorum yapmıyorum... Anlatmak istediğim şeyi ısrarla anlamıyorsun...
Başarılar Burcu. ♥