Fatih Terim ile Sözleşme İmzalandı!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1626705532988.png

Burak Elmas, Fatih Terim ile yeni sözleşme imzaladıklarını açıkladı!

Galatasaray'ın yeni başkanı olan Burak Elmas, Fatih Terim ile yolların devam edileceğini açıklamıştı. Burak Elmas, Fatih Terim ile üç yıllık sözleşme imzaladıklarını ve resmi açıklamayı transfer döneminin sonunda yapacaklarını açıkladı. 22 Aralık 2017'de takımın başına dördüncü kez geçen Fatih Terim'in sözleşmesi 2021 yılının yaz dönemiyle birlikte bitmişti. Yeni başkanın seçilmesiyle birlikte Fatih Terim ile birlikte yola devam edeceği açıklanmıştı ve Fatih Terim, atılan yeni sözleşmeyle birlikte 30 Haziran 2024'e kadar takımın başında olacak.​

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Cervantes

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Diğer takımlar için iyi olur mu bilmiyorum ama Galatasaray için olabilecek en iyi hoca ve unutmamak lazım; kolay kolay aşağılarda yer almıyor, hiç olmadık anlarda düşüp, sonrasında da bir anda yükselip zirveye oynuyor. Galatasaray'ı en çok şampiyon yapan ve bu yüzden de kredisi takımda çok yüksek. Rekabet açısından da düşünecek olursak, Fatih Terim'in kalmasına sevindim. Her an her şey olabilir. :)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu sene de şampiyon olamayınca kovarlar yine :A
22 Aralık 2017'den beri takımda adam, geldiğinden beri de iki sezon şampiyon yaptı ve iki sezon kaçtı. Adam şampiyon olmadı diye kovulduğu olmadı desem yeridir. İlk döneminde dört sezon üst üste, ikinci döneminde iki sezon üst üste, üçüncü döneminde ikinci sezon üst üste şampiyon yaptı. Neredeyse ilk defa iki sezon üst üste şampiyon olamadı, yani şampiyon olamayınca kovulma gibi bir durumu olmadı hiç. :D

• Güldürdün
Reactions: eskici

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
22 Aralık 2017'den beri takımda adam, geldiğinden beri de iki sezon şampiyon yaptı ve iki sezon kaçtı. Adam şampiyon olmadı diye kovulduğu olmadı desem yeridir. İlk döneminde dört sezon üst üste, ikinci döneminde iki sezon üst üste, üçüncü döneminde ikinci sezon üst üste şampiyon yaptı. Neredeyse ilk defa iki sezon üst üste şampiyon olamadı, yani şampiyon olamayınca kovulma gibi bir durumu olmadı hiç. :D
Başarısız olunca kendi kaçıyor genelde bu sefer iki seneye rağmen kaldı :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Başarısız olunca kendi kaçıyor genelde bu sefer iki seneye rağmen kaldı :A
Fenerbahçe taraftarıyım ama nedense böyle yorumlar karşısında Fatih Terim'i savunasım geliyor. Savunmuyorum da, gerçekleri söylemek geliyor içimden. Bence Galatasaray'daki başarılarıyla saygıyı hak ediyor. Not düşeyim, benim kastım sadece futbol anlamındaki başarılarıyla. Diğer türlü ne dersek diyelim ama bu konuda karşı takımın fanatikliğini yapmamak lazım bence. Sergen Yalçın da ne güzel başarı yakaladı, şampiyon yaptı. Ne güzel şeyler bunlar bence. Okan Buruk da var mesela, o da şampiyon yaptı, tabii detaylıca ilgilenmiyorum, başarı sonuçta. :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bu son dönemine kadar şampiyon olamadığında direk gidiyordu yani kovuluyordu :A bu son döneminde şampiyon olamamasına rağmen kaldı işte bir tek, bunda da kovulması yakındır bekle ve gör :A

• Güldürdün

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu son dönemine kadar şampiyon olamadığında direk gidiyordu yani kovuluyordu :A bu son döneminde şampiyon olamamasına rağmen kaldı işte bir tek, bunda da kovulması yakındır bekle ve gör :A
Bu arada dört dönemi vardı; ikinci döneminde de pek parlak değildi, atladık bak. Ama genel olarak birinci, üçüncü ve dördüncü dönemlerinde şampiyonluk gördü. En azından adam başarı yakalıyor bir şekilde. Bıraktığı dönemlerine bakalım; ilk döneminden sonra Fiorentina ve Milan, ikinci döneminden sonra milli takım iki defa, üçüncü döneminden sonra yine milli takım ve şu anda dördüncü döneminde. Gidip gitmemesi önemli değil ki, başarı yakalayıp yakalamamsı önemli ve adamın sekiz şampiyonluğu var. :D Bizi teknik direktör olarak üç yıl ve üzeri şampiyon yapan bir teknik direktör var mı, hatırlamıyorsam mesela. :D Yani anlatmak istediğim bu; sevsek de sevmesek de adam başarılı. :D

• Güldürdün

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bu arada dört dönemi vardı; ikinci döneminde de pek parlak değildi, atladık bak. Ama genel olarak birinci, üçüncü ve dördüncü dönemlerinde şampiyonluk gördü. En azından adam başarı yakalıyor bir şekilde. Bıraktığı dönemlerine bakalım; ilk döneminden sonra Fiorentina ve Milan, ikinci döneminden sonra milli takım iki defa, üçüncü döneminden sonra yine milli takım ve şu anda dördüncü döneminde. Gidip gitmemesi önemli değil ki, başarı yakalayıp yakalamamsı önemli ve adamın sekiz şampiyonluğu var. :D Bizi teknik direktör olarak üç yıl ve üzeri şampiyon yapan bir teknik direktör var mı, hatırlamıyorsam mesela. :D Yani anlatmak istediğim bu; sevsek de sevmesek de adam başarılı. :D
Ben zaten başarılarına laf etmiyorum. Benim demek istediğim adam iki kere üst üste şampiyon oluyor, üçüncüde olamayınca kovuyorlar. Aslında burada Fatih Terim’e değil Galatasaray’a laf ettim ben. Bir kere şampiyon olamadı diye adamı kovmaları saçma bir durum ama Galatasaray da böyle manyak bir takım işte. Bu son döneminde iki kez şampiyon olamamasına rağmen kovulmamasına şaşırdım ama bu sene de olamazsa kovacaklar bence. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fenerbahçe taraftarıyım ama nedense böyle yorumlar karşısında Fatih Terim'i savunasım geliyor. Savunmuyorum da, gerçekleri söylemek geliyor içimden. Bence Galatasaray'daki başarılarıyla saygıyı hak ediyor. Not düşeyim, benim kastım sadece futbol anlamındaki başarılarıyla. Diğer türlü ne dersek diyelim ama bu konuda karşı takımın fanatikliğini yapmamak lazım bence. Sergen Yalçın da ne güzel başarı yakaladı, şampiyon yaptı. Ne güzel şeyler bunlar bence. Okan Buruk da var mesela, o da şampiyon yaptı, tabii detaylıca ilgilenmiyorum, başarı sonuçta. :D
Ben gerçek söylüyorum ki başarısız oluyorsa veya olacağını hissettiği zaman gidiyor yanlış mıyım :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben zaten başarılarına laf etmiyorum. Benim demek istediğim adam iki kere üst üste şampiyon oluyor, üçüncüde olamayınca kovuyorlar. Aslında burada Fatih Terim’e değil Galatasaray’a laf ettim ben. Bir kere şampiyon olamadı diye adamı kovmaları saçma bir durum ama Galatasaray da böyle manyak bir takım işte. Bu son döneminde iki kez şampiyon olamamasına rağmen kovulmamasına şaşırdım ama bu sene de olamazsa kovacaklar bence. :A
Ben gerçek söylüyorum ki başarısız oluyorsa veya olacağını hissettiği zaman gidiyor yanlış mıyım :A
"Son günlerde Profesyonel Futbol Tamımızla ilgili yaşanan gelişmeler, bugün düzenlenen Galatasaray Sportif A.Ş. (Kulüp) ve Şirketimizin kurucu ve hakim hissedarı olan Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurullarında ayrı ayrı müzakere edilerek değerlendirilmiştir. Yönetim Kurullarımızın sözleşmesini iki yıl uzatma kararı almasına cevaben Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in kendisine yapılan yeni sözleşme önerisini kabul etmediğini açıklamış olması Yönetim Kurulumuza yeni çözümler aramak konusunda önemli bir sorumluluk yüklemiş bulunmaktadır."
O dönemde milli takımı çalıştırmaktaydı; iki yıllık sözleşme teklifini reddettiği için devamı gelmedi ve Galatasaray kulübü de bu durum üzerine sözleşmeyi feshetti. İlk döneminde zaten çok başarılı geçmişti, o dönemi hiç saymayalım. Hemen ardından Fiorentina ve Milan kulüplerini çalıştırdı. İkinci döneminde başarılı değildi. Üçüncü döneminde sözleşme uzatmaya yanaşmadığı için sözleşmesi feshedildi. Dördüncü döneminde de devam ediyor sonuç olarak. :D

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
O dönemde milli takımı çalıştırmaktaydı; iki yıllık sözleşme teklifini reddettiği için devamı gelmedi ve Galatasaray kulübü de bu durum üzerine sözleşmeyi feshetti. İlk döneminde zaten çok başarılı geçmişti, o dönemi hiç saymayalım. Hemen ardından Fiorentina ve Milan kulüplerini çalıştırdı. İkinci döneminde başarılı değildi. Üçüncü döneminde sözleşme uzatmaya yanaşmadığı için sözleşmesi feshedildi. Dördüncü döneminde de devam ediyor sonuç olarak. :D
İşte milli takım çalıştırmaya başlaması zaten yavaş yavaş kopmaya zemin hazırlaması demektir. Zaten o dönem yönetim ile ilişkileri kötüydü. Hem milli takım hem GS çok az kaldı. İkinci dönem başarısız oldu zaten. Bir ilk dönemi var onda teklif aldı gitti orası ayrı zaten Fatih'i kulüp efsanesi yapan dönemi
------

Benim aslında demek istediğim adam sanki hissediyor o gidince takım bir anda dibi boyluyor kötülüyor. Bunu anlayıp gidiyor sanki :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İşte milli takım çalıştırmaya başlaması zaten yavaş yavaş kopmaya zemin hazırlaması demektir. Zaten o dönem yönetim ile ilişkileri kötüydü. Hem milli takım hem GS çok az kaldı. İkinci dönem başarısız oldu zaten. Bir ilk dönemi var onda teklif aldı gitti orası ayrı zaten Fatih'i kulüp efsanesi yapan dönemi
İster bırakıp gitsin takımı, isterse kalsın takımda, sonuç olarak kulüp tarihine adını yazdırmış bir isim. Bu arada söylemeden geçmeyeceğim; meşhur skor o başarısız olduğu ikinci döneminde alındı. İkinci döneminin böyle bir anısı var. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İster bırakıp gitsin takımı, isterse kalsın takımda, sonuç olarak kulüp tarihine adını yazdırmış bir isim. Bu arada söylemeden geçmeyeceğim; meşhur skor o başarısız olduğu ikinci döneminde alındı. İkinci döneminin böyle bir anısı var. :A
Ya ben gs tarihine yazdırmadı da demedim. :A Bü yüzden seçiyorsun galiba :A

• Güldürdün

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ya ben gs tarihine yazdırmadı da demedim. :A Bü yüzden seçiyorsun galiba :A
Mesele o da değil, tamamen doğaçlaama yazıyorum yorumu, ondan böyle oluyor. Sen cümledeki şeyleri cımbızla seçmeye çalışıyorsun, takılma o kadar. O son dediğim kısma takılman lazımdı oysa. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24