Fatih Portakal (FOX TV) ve Buket Aydın (Kanal D) Arasında Restleşme!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
64929

Kanal D'nin yaptığı 'tanzim satış' haberi ortalığı karıştırdı!

Kanal D'nin 'tanzim satış' üzerine yaptığı haberde vatandaşların görüşlerinin sansürlendiği iddia edilmişti, Fatih Portakal ise 'Habercilikte rezillik' yorumunu paylaşmıştı. Buket Aydın bu yoruma sert cevap verdi, ''Üstelik 'tarafsız' , 'dürüst' olduğunu iddia ederek herkese her konuda akıl vermeye kalkan ahkam kesen bazı meslektaşlarımız da o çevrelerin arasında yerini aldı. Sosyal medya hesaplarından bizi suçlamaya çalıştı. Ancak o meslektaşımız da kendi sunduğu bültende aynı Antalyalı üreticinin sözlerini yayınladı. Şimdi ortaya iki durum çıkıyor; ya sunduğu bültenin içeriğinden haberi yok ya da çamur at izi kalsın politikası uyguluyor ki ikisi de çok kötü.'' diyerek sert bir açıklama yaptı.

Linç kampanyasına maruz kaldık diyen Buket Aydın, ''Bütün arkadaşlarımızın emeğinin, alın terinin, bir tweet'le lekelenmesine göz yummamak adına cevap verme ihtiyacı hissettim. Aslında bu iftiralara, saldırılara da alışığız ancak bizi asıl üzen, her fırsatta, kutuplaşmadan uzak durulması gerektiğini savunan kişilerin, haberciliğin en önemli kurallarını hiçe sayarak, bu kampanyaya bilerek ya da bilmeyerek ortak olmasıdır.'' diyerek sözlerini tamamladı.
64930

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ay ne bu kıskançlığınız. Varki bir başarı şuan orda :A Senin Kanal D'ci olarak Buket'i savunman gerekir :A
Asla olamam, hiç sevmiyorum kendisini. Hiçbir başarısı yok, pat diye başka kanaldan/başka grubun kanalından transfer edildi ve koskoca Kanal D Haber'i bıraktılar kendisine. Üstüne CNN Türk'ün bir gününü de Buket Aydın'a verdiler, 40 programı yaptılar. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Yiğitt

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Atv haber ayda bir Fatih Portakalı yalanlayan haber yayınlıyor ama Fatih bişey demiyor yada diyemiyor:A Orasını bilemem de çömez Buket'i güzel malzeme yapacağına emin oldum :A @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Forumdash