Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
ADS çıksaydı da üzülmezdim ama hem deplasmandan sayılmayacak 1 maç daha olması hem de İstanbul takımı olması nedeniyle oldukça sevindim Karagümrük'ün çıkması. İstanbul, İstanbul... Türkiye İstanbul ve diğerlerinden ibarettir ve bunun futbola da yansıması olumlu. Sırada köklü İstanbulspor duruyor, seneye de umarım o çıkar, yanında da komşu Bolu beyi geldi mi tamamdır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
ADS çıksaydı da üzülmezdim ama hem deplasmandan sayılmayacak 1 maç daha olması hem de İstanbul takımı olması nedeniyle oldukça sevindim Karagümrük'ün çıkması. İstanbul, İstanbul... Türkiye İstanbul ve diğerlerinden ibarettir ve bunun futbola da yansıması olumlu. Sırada köklü İstanbulspor duruyor, seneye de umarım o çıkar, yanında da komşu Bolu beyi geldi mi tamamdır...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu arada Kasımpaşa ile Karagümrük düşman kulüpler taraftar bakımından, haliyle bu iki takımın arasındaki maçlar semt derbisi tadında keyifli geçecektir.

Kurtlar Vadisi dizisinde Karagümrüklüleri Cerrahpaşalılar olarak göstermişlerdi, ''düştünüz amatörden'' diye zamanında, nereden nereye. Şimdi Karagümrük deplasmanları baskın tadında geçecektir. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yalnız Kasımpaşa gibi taraftarı olmayan takım demişsiniz de Karagümrük taraftarsız bir takım falan değil :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam