Fatih Bulut - 15 Kişiye Saldırdım | Yeni Klip

Turkuazz

Favori Üye
4 Eylül 2015
15,500
11,027
860
Dünyadan
Yukardaki mesaja onu da etiketleyecektim unutmuşum. Neyseki sen tamamladın :A :A
Biz @Turkuazz ile aynı taraftayız. Kapışmayız :bhr: hem övmüşüm o klibi :A
Biz anca Aleyna ile ilgili kapışıyoruz :F
Aslında Tuğba nın klibi tarzında çok klip bulunuyor ilk klibi izleyince zaten anlaşılıyor ayrıca Ece Seçkinin de o tarzda klibi bulunuyor. Kapışma konusuna gelince haklısın Tuğba konusunda kapışma ihtimali yok ama Aleyna konusunda çok kapışırız :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,355
1,060
Tuğba ya çalıntı da yakışıyor :bhr:
Bu nasıl bir yorumdur? :A Sonra biz Aleyna'ya lakaplar takınca abartı oluyor senin gözünde :A

Aslında Tuğba nın klibi tarzında çok klip bulunuyor ilk klibi izleyince zaten anlaşılıyor ayrıca Ece Seçkinin de o tarzda klibi bulunuyor. Kapışma konusuna gelince haklısın Tuğba konusunda kapışma ihtimali yok ama Aleyna konusunda çok kapışırız :A
Dünya Starımızı sana yedirtmem :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
4 Eylül 2015
15,500
11,027
860
Dünyadan
"Dosi, post: 3667703, member: 88679"]
Bu nasıl bir yorumdur? :A Sonra biz Aleyna'ya lakaplar takınca abartı oluyor senin gözünde :A
Söz konusu Tuğba olunca yazdığımı anlayamıyorum ama alıntı yapmışsın bir daha okuyunca abarttığımı anladım ama Tuğba çok başka :bhr::bhr::bhr: bu arada Aleynanın daha abartılı çok fazla :A
Dünya Starımızı sana yedirtmem :A
Sende yiyebilirsin Aleynayı :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,355
1,060
Söz konusu Tuğba olunca yazdığımı anlayamıyorum ama alıntı yapmışsın bir daha okuyunca abarttığımı anladım ama Tuğba çok başka :bhr::bhr::bhr: bu arada Aleynanın daha abartılı çok fazla :A

Sende yiyebilirsin Aleynayı :A
Benim için de Aleyna çok başka :bhr: :A
Aleyna şarkılarını bu şekilde harika icra etmeye devam ettikçe onu eleştirmem. Unut sen bu işi :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,355
1,060
İyi o konuda anlaşmışsınız ne güzel :A Bakalım Aleyna'yı da sevdirme konusunda başarılı olabilecek misin :A
İkna kabiliyetin çok fazla o açıdan Aleynayı senin eleştiri yapmanı düşük ihtimal buluyorum beni Aleynacı yapmandan korkuyorum :A:A:A
@MasacRE :F:F
Biz de Utku bey ile tam bu meseleyi konuşuyorduk :A
Sen de bazıları gibi gizlice Aleyna'yı dinliyorsun biliyorum. O YouTube'de 'Affet bizi Aleyna Baba, seni gizlice dinliyorum' diyenlerdensin kesin :A

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
1,848
1,608
165
Zey o değilde konun nerdeyse 1000 görüntülenmeye ulaşmış bile, Fatih Bulut'un gözlerinden bir damla yaş pıt. :A @Dosi

• Harika

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,355
1,060
Şarkılarını gizli dinleyip af dileme konusu Bi ara daha konuşulmuştu :A
Youtube'de hep denk geliyorum o yorumlara. Sen de deniyeyim dedim :A
Zey o değilde konun nerdeyse 1000 görüntülenmeye ulaşmış bile, Fatih Bulut'un gözlerinden bir damla yaş pıt. :A @Dosi
Mobilim oyüzden göremiyorum görüntülenmeyi. Uzun zaman sonra klip konularında rekor ozaman. Adamıma zirveler yakışır :bhr: @Forumdash
Haha çok doğru, iyi yakalamışsın :A
Benden kaçmaz :Z
Bir yere kaybolma. Diss konumu açacağım :A :A