Farah Zeynep Abdullah'tan Dikkat Çeken Açıklamalar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,397
Puanı
1,061

Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah'tan dikkat çeken açıklamalar!

Şu sıralar 'Bihter' filmiyle gündemde olan oyuncu, bugün Hakan Gence'ye (Hürriyet Pazar) verdiği röpörtajda filmden aşka bakışına, sektörün durumundan tartışma yaratan Yılmaz Güney tweetine kadar pek çok konuya samimi cevaplar verdi:

"İki kadının ismi duyulunca kadınlar arası kıyaslama başlıyor!"

"Hande Ataizi ile sorunum yok"

"Yönetmenlik bazı insanların elinde çok tehlikeli hale geliyor!"

"Hande Erçel'in üzerine gereksiz gidildi!"

"Katil ama çok güzel filmler çekiyor, sapık ama güzel resim yapıyor; bu deli-dahi dönemlerini geçtik!"

"Katil ama çok güzel filmler çekiyor, sapık ama güzel resim yapıyor; bu deli-dahi dönemlerini geçtik!"

Aynı şekilde düşünüyorum bende

Reactions: ömer karataş
Yılmaz güneye laf çakmış mı diye girdim, ona çakmakla kalmamış, tatlısese de giydirmiş. Bu kadın gerçekten de çok güçlü.

Yılmaz güneyın nasıl bir varlık olduğunu tekrar hatırlayalım:

1- Çocuk katilidir.
2- Erkek katilidir
3- Şiddet bağımlısıdır.
4- Silah bağımlısıdır.
5- Alkol bağımlısıdır.
6- Kadın düşmanıdır.
7- Çocuk düşmanıdır.
8- İnsan düşmanıdır.
9- Türkiye Cumhuriyeti düşmanıdır.

Bu aralar gündemde kalabilmek için elinden geleni yapıyor nedense.

Bu aralar gündemde kalabilmek için elinden geleni yapıyor nedense.
Nedense.

İnsanın hiçbir dizisi tutmayınca böyle ilerliyor çünkü. Ukala, çok bilmiş ve egolu davranarak gündemde kaldıkça bunun ekmeğini yiyorsun. Kızılcık Şerbeti'nde konuk falan oluyorsun. Fakat gel gör ki bu numaraları da genel total kitlesi yutuyor anca, aklı başında olan kitlenin gözünde göz ardı ediliyorsun anca.

Omurgası olan nadir sanatçılardan. Başarılı işlerinin devamını diliyorum.

Doğruya doğru diyor ve içinden geldiği gibi davranıyor diye bu kadar rahatsız olman şaka mı ayrıca gündemde kalmak için ekstra şeylere gerek yok proje yapması yetiyor.
Masumlar biteli çok oldu aş artık şu konuyu.

Seçtiği projeler bile gündemde kalmak için seçilmiş projeler. Son filmi mesela.

Başladığı hiçbir projenin sonunu getirememesi sorunlu ve egolu karakterinin yansıması sadece. Böyle birini savunmana hakikaten inanamıyorum.

13 yıllık kariyerinde sadece bir tane erken final yapan dizisi olan ve yer aldığı filmleri milyondan aşağı izlenmeyen bir oyuncu için fazla komik bir yorum olmuş.

13 yıllık kariyerinde sadece bir tane erken final yapan dizisi olan ve yer aldığı filmleri milyondan aşağı izlenmeyen bir oyuncu için fazla komik bir yorum olmuş.
Komikse gül o zaman.
Birkaç bölüm süren Gülizar'ı, sezon başında apar topar final yapan Kurt Seyit'in yanı sıra, dizi tarihinde kaç kez gün değiştirmesi yetmiyormuş gibi yeni bölümü gecenin köründe yayınlanan tek dizi olan Kösem'i hatırladıkça bende gülüyorum çünkü.

Kösem zaten Beren Saatli sezonuyla bile 2 reyting alıyordu. Bunu sorun etmemiş ki 2.sezonda kendisine gelen teklifi kabul etmiş.

Kurt Seyit 2.sezonu gördü en azından.

Yıllardır antilik damarını kabartmasından belli ne kadar başarılı olduğu. Gurur tablosu bir kariyer, baktıkça hazmedersin belki.