Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ee07crvXgAEJ1il

Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Ezgi Mola 'Çöp Apartman' dizisinde!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı'nın üstleneceği, Deniz Madanoğlu'nun ise Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Madalyonun İçi' kitabından esinlenerek kaleme aldığı dizinin başrol oyuncuları Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah oldu.

Kadrosunda Merve Dizdar'ın yer alacağı açıklanan dizide Ezgi Mola'nın da yer alacağı öğrenildi.

'Çöp Apartman' yakında TRT 1'de!

Kaynak: Ranini

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
OHA KERE OHA :eek: Farah'ın sadece içine sinen projelerde oynadığını, Ezgi Mola'nın da yıllardır dizi yapmadığını düşünürsek bayağı iyi bir senaryosu olmalı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Ne Gülseren hanımmış be tüm iyi oyuncular kadının hikayelerinden uyarlanan dizileri seçiyor. :A Ama bana Kırmızı Oda yeter şimdilik. :A @alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Kadro tek kelimeyle mü-kem-mel. Valla şuracıkta bayılacağım. :eek::bhr:

İstanbullu Gelin'i izlediğin zaman anlayacaksın. :A
Çok dizim olduğu için bunu izleyemem ama yıllardır dizi yapmayan isimler bile kabul ettiyse vardır bir hikmeti. :Z Yönetmen ve senarist de çok iyi ama başka bahara artık. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Madalyonun İçi kitabından uyarlanacakmış. Ezgi, Farah ve Merve kitapta bahsedilen üç kardeşe hayat verecek galiba. Şimdiden çok heyecanlandım. Umarım İG gibi bir dizi olur da doya doya izleriz. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Madalyonun İçi kitabından uyarlanacakmış. Ezgi, Farah ve Merve kitapta bahsedilen üç kardeşe hayat verecek galiba. Şimdiden çok heyecanlandım. Umarım İG gibi bir dizi olur da doya doya izleriz. :Z

Farah için Zeynep Günay Tan'ın dijital dizisinde oynanacak denilmişti, dün bu dizide olduğunu başka bir sayfa yazmıştı ama işten dolayı inanmamıştım. :A

Güzel üçlü olurlar. :bhr: Birkan'ın dışındaki erkek oyuncular önemli tabi. :A TRT'de olacağı için bol bol izleyeceğiz gibi. :F

• Güldürdün
Reactions: alperuz