Falcao Resmen Galatasaray'da!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
71075

Galatasaray, Radamal Falcao transferini hazırladığı video ile resmen açıkladı.

Falcao, sarı-kırmızılı formayı giydi ve kendisini üç sezonluğuna Galatasaray'a bağlayan sözleşmeye imzasını attı.

Galatasaray Sportif AŞ’nin KAP’a yaptığı bildirim şu şekilde:
“Profesyonel futbolcu Radamel Falcao Garcia Zarate ve kulübü AS Monaco Football Club ile oyuncunun bedelsiz transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre Futbolcuya, 2019-2020 sezonundan başlamak üzere 3 sezon boyunca net 5.000.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

71078

Falcao, Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu:
“Havaalanından çok farklı ve yoğun duygularla ayrıldım. İçeriye girmek istemedim hatta uzun dakikalar orada taraftarımızla birlikte olmak istedim. O yüzden ailemi de getirdim, Galatasaray’ın ne kadar büyük bir camia olduğunu bildiğim ve böyle bir karşılamanın olacağını tahmin ettiğim için tek gelmek istemedim. Ailem de burada olsun istedim, eşim ve çocuklarım da yanımda olsun istedim. Bir kez daha anladım ki çok doğru bir karar vermişim. Çok mutluyum. Bu süreçte Başkanımız ve Abdurrahim Bey çok fazla uğraştılar. Yusuf Bey ve Fernando Muslera da aynı şekilde çok uğraştılar. Bugün bir kez daha gördüm ki verilen bütün çabalar ve benim dik duruşum boşuna değilmiş. İnanılmaz önemli bir ana tanıklık ettim, hayatımdaki en büyük anlardan biriydi belki de.”

Galatasaray resmi Twitter hesabı ile Falcao arasında transfer sürecine gönderme yapan tweetler dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı:

71077

Falcao'nun transferini AS Monaco'dan eski takım arkadaşı Mbappe'de tebrik etti:

Galatasaray'ın Falcao transferi için özel olarak hazırladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
MU AZ ZAM. Denildiği gibi çok konuşmaya gerek yok. Şu son 2 gün Galatasaraylılıar açısın kimsenin bu kadarını beklemediği ama herkesin inanılmaz mutlu ayrıldığı bir 2 gün oldu. Şimdi artık top hocada, getirin ordan rakipleri işimiz gücümüz var... :A

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
MU AZ ZAM. Denildiği gibi çok konuşmaya gerek yok. Şu son 2 gün Galatasaraylılıar açısın kimsenin bu kadarını beklemediği ama herkesin inanılmaz mutlu ayrıldığı bir 2 gün oldu. Şimdi artık top hocada, getirin ordan rakipleri işimiz gücümüz var... :A
Bunu kanunla başardı
Monaco yoksa ligten atılır
@MEnes