Fahriye Evcen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,335
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Fahriye Evcen'in yeni dizisi belli oldu!

Yaprak Dökümü, Çalıkuşu, Kurt Seyit ve Şura ile Ölene Kadar gibi dizilerde yer alan, uzun zamandır ekranlardan uzak olan güzel oyuncu Fahriye Evcen, yapımcıığını Akli Film'in üstlendiği 'Alp Arslan' dizisi ile anlaştı.

Güzel oyuncu, yeni sezonda yeni hikayesi ve karakterleri ile ekranda olacak olan dizide Barış Arduç'un partneri olacak.

'Alp Arslan' yakında TRT 1'de başlıyor!

https://twitter.com/x/status/1410622024804864000

Son düzenleme:
Yapım şirketinin eski oyunculara ve ekibe yaptığı saygısızlıktan dolayı asla izlemem. Keşke bu paragöz yapımcı ile çalışmak yerine başka dizi ile dönseydi.

Ceza yemeyecek olsam yazardım s.... diye.
Gerçi kim bilir ne kadar para verdiler.
Paraya kıymaları gerekirdi o kadar oyuncuyu çıkardıktan sonra yeni sezonda tutması ve 3 sezon daha devam etmesi için.
Bir kaç önemli oyuncu daha bekliyorum bu diziye.

Paraya kıymaları gerekirdi o kadar oyuncuyu çıkardıktan sonra yeni sezonda tutması ve 3 sezon daha devam etmesi için.
Bir kaç önemli oyuncu daha bekliyorum bu diziye.
Aman bu diziye full figüran koysan min. 7+ alır.
Böyle çok da tın diyebileceğim kişiler gelsin pls.

Güzel giden diziyi komple değiştirmek kimin aklına geldiyse hele ki fahriye yi başrol yaparak..

Bu kadın yüzünden bu dizi tutmayabilir.

Bu şarkı benden Uyanış Büyük Selçuklu dizisine gelsin

Barış Arduç ile güzel bir ikili olacaklar, bakalım diğer rollerde kimler olacak ben 4-5 tane iddialı oyuncu bekliyorum

Dizinin adı şimdilik 'Alp Arslan' olarak geçiyormuş Birsen Altuntaş'ın haberine göre. Konu güncellendi.
Yapım şirketinin eski oyunculara ve ekibe yaptığı saygısızlıktan dolayı asla izlemem. Keşke bu paragöz yapımcı ile çalışmak yerine başka dizi ile dönseydi.
Güzel giden diziyi komple değiştirmek kimin aklına geldiyse hele ki fahriye yi başrol yaparak..
Bu şarkı benden Uyanış Büyük Selçuklu dizisine gelsin

Barış Arduç ile güzel bir ikili olacaklar, bakalım diğer rollerde kimler olacak ben 4-5 tane iddialı oyuncu bekliyorum
Neden çok güzel bir proje ile geliyor bence iyi seçim yaptı

Reactions: Angelica