Fahriye Evcen Ekranlara Dönüyor!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
fahriye_evcen_yeni_diziyle_donuyor_h8927_d9647.jpg

Uzun zamandır dizilerden uzak olan başarılı oyuncu Fahriye Evcen bir dizi ile dönmeye hazırlanıyor.
Yakın zamanda “Çalışmayı çok özledim. Geri dönmek istiyorum görüştüğümüz şeyler var ama zamanla belli olacak.” açıklamasında bulunan Evcen kararını verdi.

Oya Doğan'ın haberine göre yazdan bu yana 10 dizi teklifi alan Evcen, tekliflerin birini kabul etti. Dizi ile ilgili bilgiler henüz açıklanmadı.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sabah gördüm ama doğru olduğunu zannetmiyorum. Hem para çok fazla, hem de proje gizli olacak ama alacağı para belli olacak.

Eğer doğruysa da Camdaki Kız uyarlaması olur gibi.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Uzun zamandır yoktu. Dijltal dizisi olarak dönüyordur umarım.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Uzun zamandır yok nasıl bir şey kabul etti acaba merak ettim şimdi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sabah gördüm ama doğru olduğunu zannetmiyorum. Hem para çok fazla, hem de proje gizli olacak ama alacağı para belli olacak.

Eğer doğruysa da Camdaki Kız uyarlaması olur gibi.
Camdaki Kız’daki kadın 40’lı yaşlarındaydı pek sanmıyorum ama belki de senaryoya uyarlanırken değişmiştir bilemiyorum. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Camdaki Kız’daki kadın 40’lı yaşlarındaydı pek sanmıyorum ama belki de senaryoya uyarlanırken değişmiştir bilemiyorum. :A
Nur Fettahoğlu kendi yaşıtındaki kişinin annesini oynadı, bu rolden ne olacak :A böyle nice örnekler var sonuçta :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nur Fettahoğlu kendi yaşıtındaki kişinin annesini oynadı, bu rolden ne olacak :A böyle nice örnekler var sonuçta :A
Ya orası öyle ama demek istediğim Camdaki Kız için hep Tuba Büyüküstün’ün adı geçti ya ben o minvalde birini bekliyorum o diziye. :A Belki kitaptaki gibi yaşı 40’larda değildir, diziye uyarlarken daha küçük yapmışlardır demek istedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ya orası öyle ama demek istediğim Camdaki Kız için hep Tuba Büyüküstün’ün adı geçti ya ben o minvalde birini bekliyorum o diziye. :A Belki kitaptaki gibi yaşı 40’larda değildir, diziye uyarlarken daha küçük yapmışlardır demek istedim. :A
34 yaşında ve yadırganmaz. 30 yaşındaki oyuncuların liseli genci canlandırdığıni gördü bu gözeler nede olsa :A
Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakteri yoktu diyenler var. Kitaplardan esinlenip farklılık yapan çok.
Belki bu bahsedilen proje ile alakası yok ama sadece fikrimi belirtmek istedim :A a

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
34 yaşında ve yadırganmaz. 30 yaşındaki oyuncuların liseli genci canlandırdığıni gördü bu gözeler nede olsa :A
Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakteri yoktu diyenler var. Kitaplardan esinlenip farklılık yapan çok.
Belki bu bahsedilen proje ile alakası yok ama sadece fikrimi belirtmek istedim :A a
Aynı şekilde düşünüyorum seninle verdiğin örnekler konusunda. :A Dediğin gibi belki de alakası yoktur bu proje ile ama olursa da yakışır. :Z Kitaptaki Nalan zaten çok güzel bir kadın olarak tanımlanıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi