Fahriye Evcen Al Yazmalim'da Başrol

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Fahriye Evcen başrolü kaptı, partneri için arayışlar sürüyor.
'İffet'ten vazgeçen Fahriye Evcen, 'Asya' oluyor. 29 yıl önce Müjde Ar'ın canlandırdığı rolü, tecavüz sahnesi nedeniyle reddeden Evcen, 'Selvi Boylum Al Yazmalım'ın dizi versiyonunda başrolü kaptı

Selvi Boylum Al Yazmalım'ın dizi versiyonunda sürpriz isim... Akşam'ın haberine göre Müjde Ar'ın başrolünde oynadığı 1982 yapımı 'İffet'in dizi uyarlamasında başrolü kapan ancak tecavüz sahnesi nedeniyle yapım şirketiyle yollarını ayıran Evcen, hayatının rolünü oynayacak! Güzel Oyuncu, 1977 yılında Türkan Şoray ile Kadir İnanır'ı beyazperdede buluşturan 'Selvi Boylum Al Yazmalım'ın dizi versiyonunda 'Asya' karakterini canlandıracak.

Eylül ayında yayınına başlanması planlanan dizide Kadir İnanır (İlyas) ve Ahmet Mekin'in (Cemşit) rollerini üstlenecek Oyuncular için görüşmeler sürüyor. Türkan Şoray, 'Selvi Boylum Al Yazmalım'ın 34 yıl sonra dizi olarak çekilmesiyle ilgili olarak 'Bu hikaye, genç Oyuncular ve genç bir bakışla unutulmazlar arasında yeniden yerini alacaktır' dedi.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
ne fahriye evcanmış bu kadar önemli mi bu.....senaristlere ve yapımcılara acıyorum fahriye evcan daha güzel yeni bir yetenek bulöaları daha iyi olurdu mesala öyle bir geçer zaman ki o dizinin tüm kadrosu tanıdık değil idi ve yıldızlar parladı ben yapımcı olsam tanımadık yüzleri tercih ederdim iyi seneryo her zaman tutar....