Fabrika Yapım'dan 'Hizmetçiler' Açıklaması!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yazın devam edebilirdi diye düşünüyordum, ilgi çekebilirdi yazın dizi. İlk üç bölüm reytinginden memnun olmayınca bu kararı almışlardır sanırım, ne diyeyim yazık oldu ekibe. Özellikle Seçkin gibi ekranlara yakışan bir oyuncunun dizilerinin tutmaması üzücü. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yazın devam edebilirdi diye düşünüyordum, ilgi çekebilirdi yazın dizi. İlk üç bölüm reytinginden memnun olmayınca bu kararı almışlardır sanırım, ne diyeyim yazık oldu ekibe. Özellikle Seçkin gibi ekranlara yakışan bir oyuncunun dizilerinin tutmaması üzücü. :(

Yapım yazın devam ettirmek istiyordu, kanal bu kararı almış.

Seçkin ekrana yakışıyor evet, ama son 3 - 4 dizisi hiç tutmadı. :( Belli bir süre ekranlardan uzak kalması iyi olabilir Seçkin için bence.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yapım yazın devam ettirmek istiyordu, kanal bu kararı almış.

Seçkin ekrana yakışıyor evet, ama son 3 - 4 dizisi hiç tutmadı. :( Belli bir süre ekranlardan uzak kalması iyi olabilir için bence.
Seçkin'in dizi seçimleri bence çok başarılı değil, daha iddialı projelerde rol almalı. İlla başrol olmasına gerek yok, iddialı bir kadroda yan rolü de çok rahat oynayıp yeniden yükselişe geçebilir. :X

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seçkin'in dizi seçimleri bence çok başarılı değil, daha iddialı projelerde rol almalı. İlla başrol olmasına gerek yok, iddialı bir kadroda yan rolü de çok rahat oynayıp yeniden yükselişe geçebilir. :X

O da olabilir, ama yan rol kabul edeceğini zannetmiyorum Seçkin'in. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O da olabilir, ama yan rol kabul edeceğini zannetmiyorum Seçkin'in. :A
Niye etmiyormuş, etsin. Başarılı oyuncu, yeniden yükselişe geçip ses getirmesini isterim. :Z

Şimdi aklıma geldi de Yusuf Çim nerelere kayboldu ya? Bir ara ekranlarda iyi boy gösterdi, adından sıkça söz ettirdi. Sonra kayboldu gitti. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Niye etmiyormuş, etsin. Başarılı oyuncu, yeniden yükselişe geçip ses getirmesini isterim. :Z

Şimdi aklıma geldi de Yusuf Çim nerelere kayboldu ya? Bir ara ekranlarda iyi boy gösterdi, adından sıkça söz ettirdi. Sonra kayboldu gitti. :D

Bilmiyorum, kabul edeceğini düşünmüyorum ben. Başarılı ama şanssız bir oyuncu.

Yusuf Çim'de Servet ve İçimdeki Fırtına ardından kayboldu. En azından yine bir yaz dizisinde rol alsa iyi olacaktı bu sezon.

• Beğendim