'Fabrika Kızı' Final Yapıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,139
Puanı
1,061
thumbnail_1436006599.jpg

Geçtiğimiz haftalarda başlayan yaz sezonunun ilk kurbanı belli oldu!

Başrollerini Fulya Zenginer ve İsmail Demirci'nin paylaştığı Fabrika Kızı, reyting olarak beklenen sonuçları alamadığı için 4. bölümde final yapma kararı aldı. 16 Temmuz'da ekranlara veda edecek olan yapımın kadrosunda Fırat Albayram, Alayça Öztürk, Burak Satıbol, Özge Korkmaz, Alper Kadayıfçı, Sedat Bilenler, Tuğçe Karaoğlan ve Aydan Burhan gibi isimler de yer alıyordu.

Show TV'nin yakın zamanda bir diğer dizisi olan Tutar mı Tutar için de final kararı vermesi bekleniyor.

Fabrika Kızı, final bölümüyle 16 Temmuz Perşembe 21.00'de Show TV'de!

Son düzenleme:
Geçmiş olsun diziye, beklenen haberdi ama bu kadar erken geleceğini beklemezdim.

Sırada Tutar Mı Tutar var gibi. :(

İlk bölüm sonuçlarından sonra fişi çekilmiştir zaten. Tutar mı Tutar'ın reytingleri daha berbat o da muhtemelen haftaya biter.

Fabrika Kızı geçekten kötü bir diziydi bence, bu sonuca şaşırmadım ama bu reytingler aslında Show TV'den kaynaklanıyor, Star'da olsa ilk 10'a girebilirdi.
Bu karar ayrıca Tutar Mı Tutar'ın da harcanacağının göstergesi, benim asıl üzüldüğüm konu da bu :(

Belliydi aldığı reytinglerden Tutar mı Tutar da ikinci kurban olacak besbelli izlememekte haklıymışım @Aserat Show TV kitlesini büyük ölçüde kaybetmiş bunu gördük. Ne Münasebet ve İlişki Durumu dizileri de Meçhul bence bu reytinglerden sonra.

Belliydi aldığı reytinglerden Tutar mı Tutar da ikinci kurban olacak besbelli izlememekte haklıymışım @Aserat Show TV kitlesini büyük ölçüde kaybetmiş bunu gördük. Ne Münasebet ve İlişki Durumu dizileri de Meçhul bence bu reytinglerden sonra.
Show bir daha yaz dizisi işine girmesin. Güzelim diziler teker teker harcanıyor. Başka kanallarda olsa ilk 10'a girerdi Fabrika Kızı. :(

Fabric girllimmmm :T :T :T :T: :( :( :(

b89989729a843e179a0aba5c4b22db30.jpg

Ah ah ikimiz bir fidanin şarkısını bu diziyle sevdim ben :(

ayy 1.bölümden beridir söylüyorum 3. bölümden sonra final kararı gelir dizi biter diye yine benim dediğim sayıyla bitiyor 3.bölüdmen sonra biticek diye söylüyordum kaç haftadır @Aserat iyi bilir inatlaşıyordu benle:F:F