sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fırat Altunmeşe 'Kehribar' Kadrosunda!

BXjAnBA0-150x150.jpeg

atv'nin merakla beklenen dizisi Kehribar'ın kadrosuna yeni oyuncu!

Yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın üstlendiği, başrollerini Gürkan Uygun, Necip Memili, Berk Hakman, Hakan Boyav, Ayça Varlıer, Özge Özder ve Aslıhan Güner gibi isimler paylaştığı diziye, daha önce ‘Kaçak Gelinler’ ve ‘Maral’ gibi yapımlarda rol alan Fırat Altunmeşe dahil oldu.

Yeni imajı resimdeki gözüktüğü gibidir efendim, genç kızlar üzülebilir.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
yine iyi takviye olmuş. gününü merak ediyorum, büyük ihtimal cuma olur. günün tek erkek işi filintam var zaten oda kendine yetecek kadar alabiliyor inşAllah etkilenmeyiz.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kendisini daha önce hiç izlemedim, hayırlı olsun diziye. :)

Dizinin açıklanan en olumsuz ismi olmuş.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayy kadın oyuncuları gözüm kesmemişti zaten :A:A:A
Bilmez miyiz @Polat Şaşmaz Kaçak'ta Nurgül ve Merve'ye etmediğin düşmanlık kalmadı. Şimdi aynısını Eşkiya'da Nazlı'ya yapıyorsun? :)

Ayça Varlıer, Özge Özder ve Aslıhan Güner gibi isimlerin ne gibi kusurlarını bulacaksın merakla bekliyoruz? :)

Nasıl izliceniz bakalım Kiralık Aşk var :A
Yemişim Kiralık Aşk'ını, benim için Gürkan Ugun ve Berk Hakman gibi isimler vazgeçilmezdir. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bilmez miyiz @Polat Şaşmaz Kaçak'ta Nurgül ve Merve'ye etmediğin düşmanlık kalmadı. Şimdi aynısını Eşkiya'da Nazlı'ya yapıyorsun? :)

Ayça Varlıer, Özge Özder ve Aslıhan Güner gibi isimlerin ne gibi kusurlarını bulacaksın merakla bekliyoruz? :)

Yemişim Kiralık Aşk'ını, benim için Gürkan Ugun ve Berk Hakman gibi isimler vazgeçilmezdir. :)
Satmam diyordunya dizini :A